#166 2012-08-28 20:53:02

Garinol

Gość

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Lonely.Day napisał:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/556516_512908772068393_952628079_n.jpg
Jak tą pizdę znajdę to będę ją torturować do końca mojego zasranego życia.

Fakt, to już nadaje się pod kryminał. W Polsce za takie coś się siedzi bodajże. Lubię koty. Nie szkodzi mi, że gdzieś na świecie ktoś je zjada, może ma to pochodzenie takie jak wpieprzanie ślimaków - to danie pochodziło pierwotnie z biedy i braku możliwości wrzucenia czegoś innego do gara, a dziś stało się jakimś wyszukanym daniem ( którego bym nie dotknął nie mając czego do gara wrzucić). Te zdjęcia jednak udowadniają jak bardzo nieludzki potrafi być człowiek.
To może też powiem coś nieludzkiego. Przydała by się dla w/w denatki jakaś fantastyczna sala tortur - izolatka w 100% pokryta kolcami - ściany, podłoga, etc. No i wylewający się z sufitu eliksir "potion of Healing" by przypadkiem ofiara nie padła w trakcie kuracji uczłowieczania. Kilka chwil w takim pomieszczeniu powinno naprostować, lub powstrzymać przed kolejnym bestialskim traktowaniem życia. To, co zrobiono temu kotu nie jest normalne. Aż mi zbrzydła nalewka którą piję w tej chwili

 

#167 2012-08-28 21:12:38

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

A teraz takie bardziej realistyczne:
Przywiązać takie coś solidnie, że by sie samo zabić ne mogło, podłączyć pod kroplówkę z adrenaliną w płynie ^^
I wypalać dziury w ciele np.
Papierosem w czoło...
Albo z glana zajebać.
Tylko delikatnie, zeby to cos nie umarło.
Albo ew. do żelaznej dziewcicy włożyc i przewrócić ^^

Offline

 

#168 2012-08-28 21:46:33

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Wegetarianką nie jestem, ale uważam, ze zarówno człowiek, jak i fauna i flora wspólnie tworzą naturę, i powinniśmy szukać złotego środka.

Offline

 

#169 2012-09-13 12:59:01

Sasha

Gość

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Chciałabym być wegetarianką, jednak jak lekarz to usłyszał to mnie wyśmiał i kategorycznie zakazał Co nie zmienia faktu, że żal mi strasznie zwierząt. Można  by rzec, że bardziej jestem ludzka dla zwierząt niż dla ludzi. Zwierzę, ma instynkt, atakuje jak czuje się zagrożone, człowiek natomiast ma (przynajmniej tak mówią, że każdy ma, chociaż patrząc na co po niektórych to wątpię) inteligencję i umiejętność abstrakcyjnego myślenia i powinien dwa razy zastanowić się, zanim podejdzie. Ponadto uważam, że osoby, które znęcają się nad zwierzętami powinny otrzymać te same czyny, które on wymierzył ale tak z ... podwójną? potrójną mocą? Aby już nigdy nie przyszło mu do głowy skatowanie stworzenia, czy przejechanie. Podobnie zresztą jak widzę, jak jest na drodze jakiś pies, który biegnie - zwalniam (przez to zawsze dostaję opieprz od instruktorów -.-), bo to tylko zwierze - nie mam 100% pewności czy przebiegnie, czy zatrzyma się. Ale są też tacy co specjalnie w dzidę i na pełen gaz, aby uderzyć - w takich wypadkach też mam ochotę przydepnąć gaz ale w nich wjechać -.-''

PS. Testy na poczytalność zdałam bez problemu ^^

 

#170 2012-09-22 21:13:53

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Sasha - większośc lekarzy tak reaguje w takich sytuacjach Wiesz, możesz byc wegetarianką bez szwanku na zdrowiu. Ja jestem i czuję się lepiej niż za czasów gdy jadłam mięso, które nawiasem mówiąc nigdy mi nie smakowało. Mam wrażenie, że teraz mam bardziej błyszczące i gęste włosy niż za tamtych dawnych czasów
Przy okazji: witam wszystkich

Offline

 

#171 2012-09-22 22:03:53

 Nelight

Wygnany

28606763
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Wegetarianinem nie jestem.. ale chciałbym się przestawić.
Niestety jak po powiedziała Sasha nie jest to takie proste.
Mam również podobne poglądy, to jest chore co (część) ludzi robi ze zwierzętami,
one same posiadają uczucia.. a człowiek jak zawsze musi to rozpier.. rozwalić.


______________

"Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia..."

Offline

 

#172 2012-09-23 19:06:22

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Najgorzej jest jak nie zgadzają się na to rodzice. Co do łagodnie mówiąc złego traktowania zwierząt przez niektórych ludzi-pamiętam jak parę lat temu, w sumie dośc dawno słyszałam w Wiadomościach czy tam Panoramie, że jakieś dzieci podpaliły pieska, chyba jamnika. Dla zabawy. Na prawdę Podpaliły. Jestem ciekawa jakich rodziców one musiały miec... Prawie się popłakałam jak się o tym dowiedziałam...

Offline

 

#173 2012-09-23 19:17:20

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Niektórzy ludzie są chorzy. Mój sąsiad kiedyś złapał wróbla w siatkę, związał mu nóżki i przypalał pióra, na kocie znęcał się podobnie. Ciekawe co by on powiedział gdyby ktoś go tak związał i przypalał skórę dla zabawy.

Offline

 

#174 2012-09-23 20:08:11

 Nelight

Wygnany

28606763
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Oby na sądzie ostatecznym każdy przeżył to to zrobił innemu..


______________

"Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia..."

Offline

 

#175 2012-09-24 21:25:18

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Na prawdę? Z tym wróblem? Skąd to wiedziałaś, Kali? Staram się uwierzyc w to, co mówisz, ale to przechodzi moje pojęcie, że ktoś może coś takiego zrobic... Ale... po ludziach można się spodziewac...

Offline

 

#176 2012-09-24 21:30:03

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Wiem, to bo to widziałam. Swego czasu przyjaźniłam się z jego siostrą, a ten skurwiel nawet się nie wstydził tego, co robił.

Offline

 

#177 2012-09-26 20:26:19

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Widziałaś na własne oczy? Chyba bym tego drania zabiła na Twoim miejscu...

Offline

 

#178 2012-09-27 20:35:39

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Miałam wtedy 8 lat i chciałam się wtedy na niego rzucić (co pewnie niewiele by dało), ale i tak nie zrobiłam tego ze względu na jego siostrę, której przyjaźni tak rozpaczliwie wtedy pragnęłam... byłam głupia, naiwna. W sumie długo taka byłam.

Offline

 

#179 2012-09-27 20:42:17

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Też miałam w życiu taki okres kiedy wierzyłam we wszystko co mi mówią, nie miałam własnego zdania i ogólnie taka sierotka ze mnie była. Na szczęście to bardzo dawne czasy

Offline

 

#180 2012-10-02 17:09:35

 Vilu

Kusiciel

5597731
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 154
Punktów :   
WWW

Re: Wegetarianizm, prawa zwierząt, itd

Wegetarianinem byłem przez 14 lat, ale jak słabe okazały się moje przekonania, potwierdziło zdarzenie z 2010 roku, kiedy to moja ówczesna panna, znalazła na mnie sposób...mielonka tyrolska, temu zapachowi nie mogłem się oprzeć i tak oto szlag trafił wegetarianizm.XD

Generalnie jednak, nastawienie mam takie, że jak nie muszę, to mięsa nie zjem. U rodzinki, czy gdzieś na jakimś przyjęciu, ok, postawią, poczęstuję się, ale sam ani nie przygotuję sobie, ani wędlin kupię, bo absolutnie nie czuję takiej potrzeby. Nie kręci mnie mięsiwo, bardziej z osobistego poczucia smaku, niż ze względu na zwierzęta. Taka prawda.

Podobnie jest w innym, że tak powiem, poza jedzeniowym zakresie. Buty ze skóry, wygodne są, mam takowe wiec noszę i się nie zastanawiam. W tym zakresie ogólnie mam dosyć egoistyczne podejście.


"W każdym okrucieństwie drzemie krzta miłości, wszak wyrywając chwasta, ratujemy życie kwiatu." - Sayarain Annedae

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora