#31 2012-08-07 19:35:36

 Inugami

Kusiciel

7005789
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Jeśli w Polsce będzie jeszcze większy socjal niż jest teraz to wyjadę z tego kraju. Nie mam ochoty użerać się z państwem, które zabiera 70% moich pieniędzy "żeby inni mieli pracę" (i tak jej nie mają).

Poza tym niektóre osoby nigdy nie zrozumieją, że im większe podatki, tym większe bezrobocie. Pisałem już o tym. Poza tym ja wyznaję filozofię "Robić by zrobić". Niektórzy uważają, że należy "Robić żeby robić".

Młodzi studenci nie mają pracy? To wina państwowego szkolnictwa. Kiedyś dostęp do edukacji mieli tylko najlepsi, w związku z tym gospodarka była zdrowa. Dziś jest za to więcej zarządzających niż zarządzanych. Niektórzy studenci muszą po prostu pojąć, że po pewnych kierunkach nigdy nie znajdą pracy, zdusić ambicje i zamiatać ulice. Tak jest skonstruowany świat. Ktoś musi.

A wracając do związków zawodowych - związki dojdą do władzy, ambitni ludzie wyjadą z kraju, a wspaniały proletariat będzie zarządzał sam sobą.

Nie chcę nikogo atakować - ale bardzo wielu ludzi oczekuje, że znajdzie pracę tylko dlatego, że ma skończone studia. Ale mamy (podobno) wolny rynek - kto dziś zatrudni filozofa, historyka czy religioznawcę? Albo będzie naprawdę wybitny w swojej specjalizacji, albo nie dostanie się nawet na kasę w biedronce.

Ostatnio edytowany przez Inugami (2012-08-07 19:41:52)

Offline

 

#32 2012-09-15 12:55:46

 KaMoL

Kusiciel

6772450
Call me!
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 269
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Wiecie co. Naprawdę boli mnie głupota rządu i prezydenta Twórca portalu antykomor.pl został zatrzymany i dostał tam jakiś wyrok za obrazę głowy państwa.

A teraz pan prezydent robiąc wielkie szoł w mediach i internecie, szukając przy tym zwolenników ułaskawi w/w pana, który obrażał osobę prezydencka.

Nie jestem zwolennikiem Komorowskiego, ani przyjaciół PO, ale nie podoba mi się to, że ułaskawią tego gościa. Prawo jest równe dla wszystkich i obrażając kogoś publicznie łamie on te prawo. I ułaskawienie ?

Śmiech dociera z moich ust w tą stronę.


http://img52.imageshack.us/img52/6314/angelsplit.jpg
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Offline

 

#33 2012-10-13 17:07:40

Garinol

Gość

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

W tym kraju za kilka lat jako entuzjaście koleji, już wkrótce pozostanie do zainteresowania historia PKP, bo rzeczywistości nie będzie. W Rynku Kolejowym pojawił się jakiś czas temu artykuł o likwidacji linii kolejowych. W wykazie są linie czynne, a nawet wyremontowane za kasę z unii e. lub te, na których wożą ludzi prywaciarze (Arriva).

4 tys. km linii do likwidacji – czyli „restrukturyzacja” w wykonaniu PLK

Przy wzrastających cenach paliwa, kolej może przeżyć renesans, pod warunkiem dobrego zarządzania. Tego niestety w Polsce brakuje chyba wszędzie, nie tylko na kolei.

 

#34 2013-02-28 21:55:28

 sol-aaa

Dusza

Skąd: WON (Wieczna Otchłań Nicości)
Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

nigdy nie lubiłam polityki nudzi mnie


"Gdy cierpisz, cierpię wraz z tobą. Chociaż to wszystko nie musi oznaczać miłości.
Nie trzeba magii, by pokierować czyimś sercem. Serce radzi sobie samo i rzadko wybiera najłatwiejsze drogi".

Offline

 

#35 2013-05-15 19:08:24

 Inugami

Kusiciel

7005789
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Na ostatniej maturze z WOS-u był ciekawy wykres.... Wynika z niego, że PiS jest znacznie bardziej na lewo niż SLD. Wreszcie ktoś powiedział prawdę.

Offline

 

#36 2013-05-15 20:23:58

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Jak dla mnie sld nie jest zbyt lewicowe (nie mówiąc już o PiS) W ogóle nie ma porządnej partii lewicowej ,wszystko tylko żeby kasy nabrac i w dupie mieć resztę ;|

Ostatnio edytowany przez Darxet (2013-05-15 20:24:15)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora