#16 2012-08-05 22:33:48

 Inugami

Kusiciel

7005789
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Korwin jest niezwykle irytujący, chociaż w większości spraw ma rację. Niestety, jest prawdziwym antytalentem w przekonywaniu ludzi. Na początku uznałem go za idiotę. Mam szczęście znać osobiście pewną osobę mocno związaną z wolnością, która wytłumaczyła mi wszystko od podstaw. Oczywiście przeczytałem kilka książek o doktrynie i teraz wszystko dokładnie rozumiem...

Offline

 

#17 2012-08-05 23:11:57

 Varuka

Dziadek

Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 822
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Coż, zazwyczaj nie wypowiadam się w tematach związanych z polityką - to nigdy nie przynosi nic dobrego, a nikogo do swoich racji przeknać nie idzie. Natomiast każdy głos oddany na Korwina, jest równoważny z brakiem głosu. Do parlamentu i tak nie wejdzie... Inną kwestią jest sprawa poglądowa, fanatyzm i radykalizm jako odchylenie w jakąkolwiek stronę nie wydaje mi się rozsądny...


I am mad man ...

Offline

 

#18 2012-08-06 04:58:10

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Ja głosuję na KNP, raz zagłosowałam na PO bo wszyscy głosowali i teraz widzimy skutki myślenia jakie ma wielu ludzi: zagłosujmy na tych co większość... Jakby mniej ludzi tak myślało to pewnie więcej osób głosowałoby na KNP, bo przecież dużo ludzi ma poglądy gospodarcze i obyczajowe pasujące do programu KNP...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#19 2012-08-06 10:35:10

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Problem z KNP jest taki, że media nie nagłaśniają jego programu i akcji, a skupiają się na największych graczach sceny politycznej, czyli PiS&PO. A ludzie w znacznej mierze inteligencją nie wybiegają ponad poziom ameby w rurze kanalizacyjnej na IV piętrze PRL-owskiego bloku z lat 50'tych i nie zastanawiają się nad niuansami działań politycznych poprzednich kadr rządzących, wolą też mieć coś podane na srebrnej tacy, niż się pomęczyć i wywiedzieć. Dodajmy do tego tendencyjność mediów, które z Donalda T. pseudo Trąba robią wielkiego, prozachodniego polityka, a Mikkego albo w ogóle pomijają, albo przedstawiają jako oszołoma w sosie ciemnogrodzkim, nienowoczesnego i nieeuropejskiego (UE... Bleeee...). Co do głosowania, to nawet jeżeli KNP nie wejdzie do parlamentu, to zawsze jednak wyniki są dla g(ł)ównych graczy politycznych znakiem- coś jest z nami nie tak, skoro inne ruchy zdobywają większe poparcie, więc chyba pora się ogarnąć... Co do wyborów, w których musiałem wybierać między PO a PIS- oddałem pusty głos. Wykonałem mój obowiązek wobec państwa, a jednocześnie wyraziłem tym samym moje niezadowolenie z sytuacji w polskim parlamencie.


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#20 2012-08-06 11:20:18

 Jewel

Demon

19988345
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 931

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Ja będę głosowała na PiS do końca życia... PO to szmata!



Proszę tylko o jedno. Na moim pogrzebie czarne róże.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/609b947eef4da65c44cf794b86930186.gif?1338904071

Offline

 

#21 2012-08-06 14:54:43

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Gravcio dobrze prawi, jak zazwyczaj


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#22 2012-08-06 16:56:55

 Inugami

Kusiciel

7005789
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Ja będę głosowała na PiS do końca życia... PO to szmata!

Szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem. PiS udaje, że jest partią prawicową, a PO, że jest partią liberalną. 90% Polaków ma takie podejście - "Zagłosuję na PiS żeby PO nie doszło do władzy" albo odwrotnie. A to podejście jest po prostu złe. Zamiast głosować na mniejsze zło zagłosuj na dobro. Poczytaj sobie programy wszystkich partii (nie tylko tych z sejmu) i zagłosuj świadomie.

Ostatnio edytowany przez Inugami (2012-08-06 16:57:56)

Offline

 

#23 2012-08-06 18:45:39

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Słusznie prawisz Towarzyszu- nie ulegajmy propagandzie medialnej, tylko dokonujmy świadomych wyborów.


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#24 2012-08-06 18:52:56

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Od siedmiu lat nie chodzę na wybory i chodzić nie będę, bo politycy w swoich programach obiecują, a jak przychodzi co do czego to z tych obiecanek wychodzą nici, każdy polityk się pcha do świnskiego koryta po to by latać za darmo samolotami, jeździć służbowym samochodem za ćwierć miliona złotych, bawić się i rozpijać w najlepszych knajpach, swoim rodzinom załatwiać ciepłe stołki za 5 tyś. zł, niech taki Tusk przestanie latać rządowym samolotem  z Gdańska do Warszawy za nasze pieniądze i niech przejedzie się samochodem za 2 tys zł i niech zatankuje za swoje pieniądze a nie za nasze krajowa 7 jestem ciekaw co wtedy Pan powie, gdzie są nasze pieniądze które co miesiąc oddajemy na składki zus ubezpieczenia społeczne, dlaczego jak idę do lekarza publicznego muszę czekać pół roku? . To jeszcze nie koniec politycy nawet łamią konstytucję i robią co mogą by tylko nie nadać telewizji Trwam miejsca na multipleksie tylko dlatego, że mówią jak jest naprawdę w Polsce i dyskryminują katolików, a na domiar tego twierdzą że Lux Veritas nie ma pieniędzy i wolą dać miejsce na multipleksie stacja które nie mają nawet 10 tys obrotów na rok i jeszcze rozkładają im w ratach co miesiąc po 118 zł , i to ma być wolność słowa?, to jest jawna dyskryminacja!! . Panie Tusk twój oklamany rząd obala nie tylko kibole ale wszyscy którzy przez Pana chodzą za chlebem do posredniaka po to by się dowiedzieć że nie ma pracy a jak jest to za marne tysiąc złotych, a u Pana wystarczą dobre znajomości by mieć ciepły stołek za 5 tyś zł


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#25 2012-08-06 19:27:54

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Samael- na wybory chodzić należy, chociaż po to, by szansę na rządy mieli ci, ktorzy jej jeszcze nie dostali. Glosując na tych samych kacapów, albo w ogole nie oddając głosu dajesz im szanse nabijać sobie kiesę na dlugie lata. Gdy obecni rzadzący poczuja, że tracą poparcie może sie ogarną...


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#26 2012-08-06 19:33:11

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Być może masz rację, ale w dzisiejszych czasach każdy patrzy by zrobić dobra karierę polityczną i mieć dostatnie życie więc jakoś nie bardzo wierzę politykom w ich polityczne programy


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#27 2012-08-06 19:34:43

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

I z tego powodu od lat rządzą te same kacapy... Rewolucji moi waćpaństwo, rewolucji...


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#28 2012-08-06 19:54:54

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Trzeba zrobić zryw społeczny razem z Solidarnością na Sejm i wyrzucić tych oprawców z Sejmu


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#29 2012-08-07 16:58:31

 Inugami

Kusiciel

7005789
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Solidarność to socjaliści. Związki zawodowe jako uprzywilejowane organizacje są złe.

Były pieniądze nie wiadomo skąd, było ich dużo i mało kto cierpiał niedostatek.

Za komuny?

Ostatnio edytowany przez Inugami (2012-08-07 16:58:49)

Offline

 

#30 2012-08-07 19:02:03

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: kaczka,PiS, tupolew,tusk, polska - ogolnie o niej.

Ale dzięki związkom zawodowym miałeś pracę, żaden pracodawca ci nie podskoczył, za komunę owszem były pieniądze ale się stało w kolejce po towar, za komunę nie istniało coś takiego jak urząd pracy, solidarność była dobrą partią dopóki do niej nie przystąpił elektryk z Gdańska ( Wałęsa ) to on spowodował rozbicie komuny i rzekomo niby lepszego ustroju się domagał. Dzisiaj związkowcy plują sobie w brodę bo uwierzyli komuś kto nigdy obiecanych decyzji nie dokonał. To jedno a druga sprawa o której się nie mówi, to kościołowi tamten ustrój się nie podobał, bo uzbecy zamykali kościoły i nie pozwalali wiernym chodzić do kościoła


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora