#91 2012-01-15 21:15:52

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

-Nie takie groźby już słyszałam, kochanieńki - wyszczerzyła się. -Cmentarz? Mam teleport do cmentarza! Jeśli pozwolicie mi do siebie dołączyć mogę Wam pomóc! - ożywiła się -Mam też zioła i zwoje, mogę Was leczyć, gdyby ktoś został ranny, albo tworzyć trucizny dla wrogów. A skoro mowa o truciznach...<pozbierała stworki z ziemi, z każdego wyrywając serce i chowając je do torby> Wspaniały składnik! Kilka godzin warzenia i raz umoczona strzała zabije nawet dwa tuziny zbrojnych. Potrzebujecie mnie! Ale jeśli będziecie niemili, ja również będę niemiła...<ostatnie słowa powiedziała patrząc na Lisa>


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#92 2012-01-15 22:12:53

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

"Przydamy się wam. Uwierz... Poza tym..." Urwała, gdy usłyszała przeraźliwy pisk z północnej strony lasu. "Chyba w tamtą stronę jest cmentarz... Tam mieliście iść?" Do pisku dołączyły jeszcze inne dźwięki. "Hm... Myślę że powinniśmy tam iść. Gdzie jest reszta waszych, co?" Popatrzała prosto w oczy mężczyźnie z tatuażem. "Chodźcie..."

Ostatnio edytowany przez Lúthien Nemezys Grandin (2012-01-16 18:48:51)

 

#93 2012-01-19 23:00:30

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

(nie edytuję żeby odświeżyć wątek)

"Dobra..." mruknęłą pod nosem po kilku długich sekundach wpatrywania się w mężczyznę "widzę że się nie ruszysz" i na dziewczynę "Zresztą... Nieważne..." Uniosła się i ze stworem na plecach i poleciała w stronę z której dobiegał dźwięk. "Wszystko trzeba robić samemu?" Była podirytowana. Nagle, gdy doleciała do miejsca z którego dobiegał dźwięk, coś uderzyło w nią. Wypuściła stworka z rąk i upadła na ziemię. Otrząsnęła się szybko i zobaczyła, co ją uderzyło. Podniosła się i wzięła tą rzecz w ręce. "Ludzka głowa... Coś tutaj musi się nieźle bawić... Może dołączymy?" mówiła do siebie, ale miała nadzieję ze ktoś ja słyszy. Zostawiła stworka i ruszyła powoli w stronę z której nadleciała głowa. Uderzył ja odór wnętrzności. "Już blisko..." Przyspieszyła, lecz nagle zmroziło ja. Zawisła w powietrzu... Wszędzie wokół cmentarza walały się zwłoki. Groby były porozkopywane, wszystko zalewała krew. Trupy jednak były świeże... Dopiero co zabite. Rozszarpane. Wszystko wręcz tonęło we krwi. Pisk umilkł. Luthien Rozejrzała się uważnie, czy ktoś jeszcze żyje. Wszędzie były ciała, kończyny, krew i flaki. "Ciekawy ustrój" uśmiechnęła się. Mimo wszystko jakoś ja to bawiło. Ciała ponabijane na płot, porozrzucane po cmentarzu, krew kapiąca z nagrobków. "Niezły klimat..." zeszła na ziemię i przechadzała się wśród ciał, ciągnąć za sobą płaszcz, w który wsiąkała krew. Luthien usłyszłąa stłumiony krzyk. Odwróciła szybko głowę. Dźwięk dochodził z katedry. Ruszyła powoli w tamta stronę "Przyjdźcie tu. Chcieliście coś z cmentarza. Tu był cel waszej podróży... Chodźcie tutaj..." Myślała tak intensywie, aby ktos wyłapał jej myśli... Powoli kroczyła ku katedrze maja cnadzieję ze ktoś przyjdzie.

 

#94 2012-01-21 18:25:39

Czarny_Lis

Gość

Re: Zaczynamy!!!

No i jedna mamy z glowy, teraz ty-zwrocil sie do przybyszki- z lecenniem sobie dajemy rade. przynajmniej ja. Poza tym nie moge sie teleportowac gdyz nie chce stracic konczyn. Jesli chces z nami isc , prosze bardzo, jednak nie zdziw sie jesli zostawie cie gdzies o drodze...Decyzja nalezy do Ciebie

 

#95 2012-01-21 21:36:32

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

-Utracić kończyn? Masz mnie za jakąś niedorobioną adeptkę? Telepotrowałam setki ludzi i zwierząt i żadnemu włos/sierść z głowy nie zniknął.
<zastanowiła się chwilę>
-Nie powinniśmy może iść za nią? Jeszcze zgarnie nam nagrodę sprzed nosa...


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#96 2012-01-22 11:52:32

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Zawisła nad katedrą i zajrzała do środka. Dziwne niezidentyfikowane istoty przywiązały kobietę do wielkiego stołu (jakby biesiadnego) i zakneblowali jej usta. Usiedli wokoło niej i czekali. Tylko na co?... "Cholera..." Zaczęła ich liczyć. Ponad pięćdziesięciu. W tym momencie była zbyt zdezorientowana zapachem krwi i mięsa ludzkiego, żeby ich pokonać. "Cholera... Pośpieszcie się... Te istoty chyba chcą odprawić jakiś rytuał, bo trochę ma za mało mięsa zeby tyle istot się najadło..."

 

#97 2012-01-22 14:25:57

Czarny_Lis

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Moze i jestes niedrobiona adeptka, nie wiem, bo cie nie znam.- zaczal zdejmowac bandaz z lewej reki- To jest smocza konczyna. Niweluje wiekszosc magi. Co a tym idzie nie moge sie teleportowac-obwinal z powrotem reke.- Idziemy za nia bo nagroda przepadnie

 

#98 2012-01-30 00:04:44

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

-W takim razie ruszajmy. A, i jeśli spędzisz ze mną choć trochę czasu, przekonasz się, że  nie jestem żadną niedorobioną adeptką.
Związała ciaśniej biodra pasem i poszła w kierunku cmentarza, co chwilę torując sobie drogę mieczem.
-To niedaleko, lepiej zostawię konia tutaj.
Po dziesięciu minutach staje przed bramą cmentarza.
-Czas odkryć nieznane.


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#99 2012-02-02 01:43:56

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Luth usłyszała kroki. "No może nareszcie..." Jej myśli zagłuszył trzask łamanych kości. "mm..." Lubiła ten dźwięk, aczkolwiek w tej sytuacji wolałaby go nie słyszeć. Rozejrzała sie znowu po katedrze. W jej rogu zobaczyła stwory zabijające kolejną kobietę. "o co tu chodzi?" Nie podobało jej się to.

 

#100 2013-03-01 23:09:34

 zombi

Wygnany

Skąd: woj.mazowieckie
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 77
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

zombi poszła nazbierać troche ziół do lasu. w momencie gdy schylała się po złośliwą paprotkę zza drzew wypłynęło ok 50 stworów. nie zdąrzyła nic zrobić związały i zakneblowały ją, zaniosły ją do jakiejś katedry i przywiązali do stołu. nie miała pojęcia co z nią zrobić. koo drzwi zauważyła dziewczynę z mieczami, w duchu błagała by pomogła jej się wydostać.


Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
- Antoine De Saint-Exupery

Offline

 

#101 2013-03-02 12:38:24

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

Zjebałaś XD
1. nie ma karty postaci
2. i tak to juz nie żyje
3. coś mi się wydaje że nie czytałaś co było wcześniej

Offline

 

#102 2013-03-02 18:15:09

 zombi

Wygnany

Skąd: woj.mazowieckie
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 77
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

Murder_Leader napisał:

Zjebałaś XD
1. nie ma karty postaci
2. i tak to juz nie żyje
3. coś mi się wydaje że nie czytałaś co było wcześniej

czytałam tylko musze się doedukować z tego czym jest RPG, więc nie bierzmy tego co napisałam pod uwagę.


Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
- Antoine De Saint-Exupery

Offline

 

#103 2013-03-03 22:44:26

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

No już ja cię doedukuje tak ze będzie cacy ;*
Nie bierz tego do siebie, top miało być zabawne a nie wyszło xD

Offline

 

#104 2013-03-05 20:17:58

 zombi

Wygnany

Skąd: woj.mazowieckie
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 77
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

wyszło zabawnie zapewniam a ja melduje gotowość do doedukowania sir
karty postaci jak widziałam są troche różne ale chyba stałe elementy to wygląd, charakter, imie i nazwisko, pochodzenie, ekwipunek i umiejętności ?


Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
- Antoine De Saint-Exupery

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora