#1 2010-09-25 18:47:54

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Co byście w sobie zmienili ?

Jestem ciekawa czy jesteście zadowoleni ze swojego charakteru / wyglądu czy zmienilibyście coś ?
Ja szczerze chciałabym być chudsza i wyższa ...  z charakteru ? Być mniej uparta ...
I abym nareszcie znalazła droge którą mam iść bo stoję i widzę różne drogowskazy i nie wiem który wybrac -,-"

 

#2 2010-09-25 18:55:38

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Jeśli chodzi o wygląd, to chciałabym mieć mniejszy, krótszy i ogólnie zgrabniejszy nos, gęstsze włosy, rosnące szybciej -.- chciałabym nie mieć takich barów, poza tym chudsze ramiona, większe piersi, mniejsze stopy...
A charakter: chciałabym być bardziej śmiała, bezpośrednia. I weselsza, to moje ponuractwo mnie wykańcza...

Offline

 

#3 2010-09-25 19:04:54

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

ja siebie lubię, jestem super xD
nie no tak serio to hmmm... charakter mi odpowiada, wiem że mogę się niektórym wydawać wkurzająca swoją lekkomyślnością i tym że się nie przejmuję ważnymi rzeczami ale mi się to podoba.

Z wyglądu to chciałabym mieć ładniejsze usta, znaczy pełniejsze, włosy są ok, figura w sumie też. Może ładniejsza cerę. A tak to akceptuję siebie. Przestałąm się przejmowac drobnostkami, kogo to obchodzi jak ja wyglądam


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#4 2010-09-25 19:05:12

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Mam rozumieć że cały czas jesteś smutna ?

 

#5 2010-09-25 19:07:05

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Oo fajnie ^,^
Ja chciałabym sie nie zmieniać .. raz jestem mega smutna (odizolowana) od świata a raz pełna zycia .. wesoła bez problemów na głowie przez (10 minut) do póki nie przypomnę sobie że w domu czeka mój dręczyciel

 

#6 2010-09-25 19:10:28

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

BloodAngel napisał:

Mam rozumieć że cały czas jesteś smutna ?

To było do mnie?
Jeśli tak to... hm. Staram się udawać, że wszystko jest ok, często sobie to wmawiam. Może nie zawsze jestem smutna, ale zawsze znajdę jakiś drobiazg którym się będę przejmować -.- I za dużo myślę. O życiu, przyszłości, a to dołuje jeszcze bardziej. Do tego jeszcze jestem pesymistką x.x

Offline

 

#7 2010-09-25 19:14:43

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Nocturna napisał:

BloodAngel napisał:

Mam rozumieć że cały czas jesteś smutna ?

To było do mnie?
Jeśli tak to... hm. Staram się udawać, że wszystko jest ok, często sobie to wmawiam. Może nie zawsze jestem smutna, ale zawsze znajdę jakiś drobiazg którym się będę przejmować -.- I za dużo myślę. O życiu, przyszłości, a to dołuje jeszcze bardziej. Do tego jeszcze jestem pesymistką x.x

Kochana , tak to byo do Ciebie ..
Oj !! To tak jak ja ...
Czasami słyszę - yyy to temu jesteś smutna .. dziwne 0.0 ...
Nie stety taka nasza natura ^,^
No tak jestem pesymistką ale czasami udaję że coś by wyszło (na plus)
aby mi dali spokój z tym Buuu !

 

#8 2010-09-25 19:17:47

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Mnie też denerwuje to, że jak np. siedzę sama na korytarzu, to ktoś do mnie podchodzi i pyta się, czemu taka smutna jestem. To mam się uśmiechać do ściany?

Offline

 

#9 2010-09-25 19:25:29

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Ja jak siedzę sama to przychodzi taka jedna i mi siada na kolanach i robi kretynke typu Naaaastttiaaaa i mnie całuję w policzek i tui eh ...
Wolę być sama nie lubię stać w grupie i gadać o nowych torebkach lub nowej piosence Ewy F .

 

#10 2010-09-25 19:51:43

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Co byście w sobie zmienili ?

co do wyglądu no to jasne,większe cycki xD no i jak na wojskowego jestem trochę mało umięśniona...nie żebym chciała być jakąś kulturystką czy coś!
jestem stosunkowo niska (158cm) ale jakoś mi to nie przeszkadza,hmm przyzwyczaiłam się.

Charakter?Mam trochę za mały dystans do siebie i jestem strasznie nerwowa... poza tym chciałabym być bardziej kobieca xD
To bym zmieniła ale nie zamierzam tego robić na siłę i przeciw sobie;P


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#11 2010-09-25 19:53:29

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Rozumiem ojjj tak ja jestem mega nerwowa xd
Nie mogłam poradzic sobie z zadaniem z matmy to sądziłam że wyrzucę lub podpalę książkę xd

 

#12 2010-09-25 19:54:12

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

A przy okazji to miło mi Cie poznać bo jestem tutaj nowa  )

 

#13 2010-09-25 19:54:29

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Co byście w sobie zmienili ?

To raczej dotyka nas wszystkich.
Mam na myśli tutaj zebranych forumowiczów.
Różnimy się tym, jaki mamy do tego stosunek i jak na to reagujemy.
Ja, żeby daleko nie szukać, mam dziwną naturę. Nie przejmuję się rzeczami mało istotnymi.
Czy bym to zmienił, gdybym mógł? Nie. Akceptuję siebie.
Czy chciałbym być kimś innym? Nie. Lubię patrzeć na "normalnych", kiedy mnie wytykają.

Edit: ja pisałem do pierwszych postów, a tymczasem już kilka przybyło...

Ostatnio edytowany przez DeathBoy (2010-09-25 19:55:56)

Offline

 

#14 2010-09-25 19:55:49

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Ja też jestem... Przez jeden durny szczegół potrafię być cały dzień zła -.- I za szybko się poddaję.

Offline

 

#15 2010-09-25 20:00:12

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Hm czy poddaję się szybko .. czy zrezygnowanie z konkursu z biologii w tydzień (za dużo innej nauki) to za szybko xd ?
A właściwie (teraz kieruję to do Pana na górze )
Zgodzę się z tym wszystkim , jeżeli bym była taka jaką chciałabym byc to powstał by ideał a one nie istanieją chociaż puste barbie sądzą że są ideałami ...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora