#16 2010-09-25 20:05:53

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Co byście w sobie zmienili ?

BloodAngel napisał:

A przy okazji to miło mi Cie poznać bo jestem tutaj nowa  )

Mnie również;)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#17 2010-09-25 20:09:47

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Hmm .. czyli koniec tematu ?

 

#18 2010-09-25 20:11:19

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Nie jestem ideałem, nie chcę być.
Tylko tyle, że nie zamierzam nic w sobie zmieniać

Offline

 

#19 2010-09-25 20:11:24

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Chcę przytyć. I chcę większe piersi.
Nic poza tym


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#20 2010-09-25 20:19:40

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Przytyć ?
Ile ważysz ?
Ja chce schudnąć 10 kg ..

 

#21 2010-09-25 20:23:35

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Ja też usiłuje przytyć, póki co udało mi się 3 kg.

Offline

 

#22 2010-09-25 20:26:09

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Eh zazdroszczę xd
Ja narzekam na duże biodra bo jestem po prostu kobieca ...
znaczy sie nie chcę byc mężczyzną .. jednakże często słysze od plastików wygladasz jak chłop glany spodnie i tak dalej ..

 

#23 2010-09-25 20:28:56

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Ja też mam szerokie biodra, nigdy nie uważałam tego za wadę

Offline

 

#24 2010-09-25 20:33:12

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

No tak ale 91 w biodrach i 61 w tali to takie .. gr

 

#25 2010-09-25 20:59:23

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Ja chcę mieć większe piersi. Dlatego chcę przytyć.
Miałam kiedyś fajne xD ale schudłam dużo ostatnio... przez problemy rodzinne, kłótnie i stres.


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#26 2010-09-25 21:09:54

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Eh rozumiem Kasiu a ile schudłaś ?

 

#27 2010-09-25 21:58:36

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Nie wiem nie ważyłam się... Ale z biustu C zrobiło mi się B ;(
I nie mówić do mnie Kasia tutaj. Jam jest Miyako albo Scarlett ^^


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#28 2010-09-25 22:05:12

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Co byście w sobie zmienili ?

Ja tylko czasami myslę, że mogłabym być inna w czymś z charakteru albo wyglądu. Z wyglądu czasami denerwują mnie moje wielkie piersi (mój kręgosłup z trudem to znosi, poza tym nieraz słyszę jakieś chamskie i zboczone teksty na ten temat), nie chciałabym mieć żadnych pieprzyków (bo mi się to nie podoba, a jeden mi wręcz przeszkadza w życiu, jak ociera o ubrania, to boli), mniej łamliwe paznokcie (chociaż nie mam zbyt łamliwych, ale chciałabym mieć jeszcze bardziej wytrzymałe niż teraz) i w sumie tyle. No i nie chciałabym mieć tak tragizcnego wzroku (bez okularów widzę wyraźnie na odległość ok. 10 cm od oczu). Generalnie na brak zaintersowania moim wyglądam nie narzekam, czasem aż zanadto, mam nieraz wrażenie, że są osoby, którym podoba sie tylko mój wygląd, nie moj charakter (np. mój narzeczony chyba należy do takich osób), więc czasami myślę, że mogłabym być brzydka i wtedy zobaczyłabym, kto tak naprawdę mnie lubi albo kocha.
Z charakteru... W zasadzie mi moj charater odpowiada, lubię osoby z takim charaterem, chociaż czasami jest "niepraktyczna" w życiu tak wielka uczuciowość (wszystko co się dzieje, i dobre, i złe rzeczy bardzo przeżywam) i marzycielstwo (układam sobie w głowie jakieś niesworzone historie np. o tym, że mam przyjaciółkę podobną do mnie, z którą mieszkam w pokoju, i moja wielka wyobraźnia sprawia, że czasami zaczynam wierzyć w to, co sobie wyobrażam, o innych moich wyobrażeniach nie będę mówić, bo są zbyt osobiste tudzież mało cezuralne), skłonna do zauroczeń (wieeele było, ale moje najsilniejsze, na zawsze trwające to pewien Czech Sami-Wiecie-Kto i mój dawny nauczyciel od angielskiego z liceum... O, nawet teraz gdy o nich myślę, moje serce bije jak szalone), potrafiąca cieszyć się jednym związkiem (a dla mnie po paru latach znajomości to nuda jest po prostu... A niektóre kobiety potrafią sie dobrych parę lat zachwycać swoim facetem, jakby dopiero co go poznały), pracoholizm (tak, bez czegoś do roboty czuję się chora, a jak mam cos do zrobienia, to choćbym miała to robić całą dobę, jak się za coś wezmę muszę skończyć), palenie (mogę w ogóle nie palić przez np. miesiąc, a mogę wypalić czasami pół paczki dziennie), mniej przeklinać, mieć więcej wiary w siebie i w to, że ludzie mnie zauważają. Mogłabym być mniej nieśmiała (trudno mi odezwać się do kogoś znajomego, nie mówiąc o nieznajomych) i nie uważać, że jak coś do kogoś mówię, to że ta osoba nie rozumie/nie słucha/nie interesuje ją to co mówię.
Czasami też przydałoby mi się umieć ukrywać uczucia i myśli, a po moim zachowaniu, nawet jak nic nie powiem, od razu wszystko wiadomo...
Przez jakiś czas myślałam, że mogłabym byc normalna, czyli standardowa, jak każda inna dziewczyna, ale stwierdziłam, że p******ę to i nie chcę się zmieniać. Pasują mi moje dziwne zainteresowania i w ogóle.
No i przede wszystkim byc bardziej zdecydowana (ja nawet mając jakiś prosty wybor, trudno mi podjąć decyzję, co jest lepsze, a słowa, jakich używam bardzo często, to "chyba", "może" itp.) i mniej starać się przypodobać paru osobom. Mniej też myśleć o tym, co mogą o mnie myśleć osoby, na których w jakiś sposób mi zależy.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#29 2010-09-25 22:29:43

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Co byście w sobie zmienili ?

BloodAngel napisał:

No tak ale 91 w biodrach i 61 w tali to takie .. gr

Nie narzekaj ja jestem grubsza. Mam wielka dupę (96), w tali 63.

Ja lubię siebie, akceptuję siebie Zmieniłabym tylko sobie nos trochę, bo jest za duży i nie lubię się szczerzyć, bo wtedy się rozszerza, a i o rozmiar większe cycki, ale liczę, ze mi jeszcze urosną ^^.
I schudłabym ok 10 kg, bo mam za grube nóżki trochę.

Jak schudnę to będę zadowolona z wyglądu całkowicie. A i jeszcze chcę taka biała karnacje jak Dita, brakuje mi jeszcze ;D

A charakter hmm.... wolałabym być mniej, ze tak powiem nudna, mieć silniejszą psychikę, umieć z każdym pogadać wiecie... otwarta towarzysko. Ale nie potrzebuję silnego kontaktu z ludźmi. Ludzie, których znam to beznadziejne materię.

Offline

 

#30 2010-09-26 07:05:08

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co byście w sobie zmienili ?

BlackQueen napisał:

BloodAngel napisał:

No tak ale 91 w biodrach i 61 w tali to takie .. gr

Nie narzekaj ja jestem grubsza. Mam wielka dupę (96), w tali 63.

Ja lubię siebie, akceptuję siebie Zmieniłabym tylko sobie nos trochę, bo jest za duży i nie lubię się szczerzyć, bo wtedy się rozszerza, a i o rozmiar większe cycki, ale liczę, ze mi jeszcze urosną ^^.
I schudłabym ok 10 kg, bo mam za grube nóżki trochę.

Jak schudnę to będę zadowolona z wyglądu całkowicie. A i jeszcze chcę taka biała karnacje jak Dita, brakuje mi jeszcze ;D

A charakter hmm.... wolałabym być mniej, ze tak powiem nudna, mieć silniejszą psychikę, umieć z każdym pogadać wiecie... otwarta towarzysko. Ale nie potrzebuję silnego kontaktu z ludźmi. Ludzie, których znam to beznadziejne materię.

Zgodze się .. ja mam z nimi dobry kontakt bo mnie kilka osób "lubi" nie wiem jakim cudem i mnie to nie cieszy .. ogółem jestem otwarta i miła - nigdy nie wiadomo jaki kto jest lecz , gdy zobacze że to pusta dziewczynka która tylko czeka na wyru**anie ze strony chłopaka mówię - pa . Przez to że jestem odważna zawsze to mnie wysyłaja do dyrektora lub coś ..

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora