• Index
  •  » Inne
  •  » Znajomi, przyjaciele i wrogowie

#121 2012-08-26 22:44:59

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Obecnie mam dużo kolegów i dwójkę przyjaciół. Jedną moją przyjaciółkę poznałam na koloniach 5 lat temu i mimo różnic w poglądach, zainteresowaniach itp. nie rozstajemy się od tamtego czasu. Co prawda rzadko się widzimy, ale po cóż ma się telefon i internet? Moją drugą przyjaciółkę poznałam przez internet zaledwie pół roku temu i mimo, że na początku byłam bardzo nieufna to wszystko się ułożyło, zakolegowałyśmy się, a po tym co razem przeszłyśmy (proszę nie pytać, wystarczy, że to było przerażające) pomimo krótkiej znajomości zaprzyjaźniłyśmy się. Wśród starych znajomych z przedszkola czy podstawówki nie mam przyjaciół, raczej wrogów, a i w gimnazjum nie mam przyjaciół. Przez to wiele ludzi uważa, że wcale nie mam przyjaciół, jestem aspołeczna itp., tak jakby po za szkołą nie było życia.

Offline

 

#122 2012-10-01 18:28:41

 Shadow666

Dusza

1143527
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 23
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Otaczający mnie ludzie to głównie Ci ze szkoły. A więc z klasy to zadaję się głównie z taką jedną dziewczyną, która ubiera się na czarno, chodzi w glanach i słucha metalu. jednak nie mogę z nią jakoś zbytnio pogadać. Rozmawiam to przeważnie z trzema metalami ( też z klasy ). No i czasami zdarzy mi się pogadać z takim chłopakiem z nadzwyczajnie rozwinięta empatią (nie z klasy, ale równolatek).
No a poza szkołą, to jest jeszcze dziewczyna, która mnie denerwuje tym, że mnie naśladuje. Koleguję się z nią, bo nie chcę być totalnie samotna -,- I to mnie dołuje w mojej postawie. Że nie jestem z nią do końca szczera.
No i jest też mój kocur, a nawet dwa. ^^

Offline

 

#123 2012-10-02 16:40:06

 Vilu

Kusiciel

5597731
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 154
Punktów :   
WWW

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

To i ja się przyłączę do tego tematu.

Ja zaś, otaczam się niemal wyłącznie gotami. Z parką takich, moich przyjaciół na co dzień mieszkam, pannę też mam gotkę. Generalnie ogromna większość znajomych to jednak goci. W takim towarzystwie czuję się najlepiej i jest bynajmniej o czym pogadać. Do innych nabrałem dystansu, nie mogę znaleźć wspólnego języka, tematów, jest przerażająca bariera, taka narastająca każdego dnia. Nawet mi to odpowiada, bo zdecydowanie cenię sobię wąskie, acz w pełni zaufane grono.

Wróg? Jeden szczególny, ale to nie czas i miejsce by się wywnętrzać. Ujawnię tylko tyle, że co jak co, ale w Łodzi, pomiędzy metalami, a gotami panuje niezbyt przyjemna atmosfera, pełna wzajemnych wyzwisk itd. I właśnie owy mój wróg w tym gronie metali się mieści.


"W każdym okrucieństwie drzemie krzta miłości, wszak wyrywając chwasta, ratujemy życie kwiatu." - Sayarain Annedae

Offline

 

#124 2012-10-02 20:33:43

 Shadow666

Dusza

1143527
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 23
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Vilu- tylko pozazdrościć. Myślę, że każdy z nas najlepiej czułby się w grupie gotów, jednakże nie zawsze się tacy ludzie znajdą w okolicy.

Offline

 

#125 2012-10-03 15:13:34

 Vilu

Kusiciel

5597731
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 154
Punktów :   
WWW

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Z jednej strony można i zazdrościć ilości gotów i to narastającej, bo jest całe multum młodego narybku, z drugiej jednak strony, na ulicy w łeb można dostać nie tylko od dresa, ale i od metala i tu już nie jest tak miło i przyjemnie.XD


"W każdym okrucieństwie drzemie krzta miłości, wszak wyrywając chwasta, ratujemy życie kwiatu." - Sayarain Annedae

Offline

 

#126 2012-10-04 17:30:13

 Upadły Anioł

Wygnany

Skąd: ruiny starego zamku
Zarejestrowany: 2012-09-20
Posty: 77
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

U mnie w klasie są tylko same plastiki, kujonki i niedorozwinięci psychicznie (głównie chłopaki). Od prawie sześciu lat przyjaźnie sie z dziewczyną z równoległej klasy, ale zamierzam zakończyć te przyjaźń bo zaczeła mnie wykorzystywać i obgadywać z dziewczyną której, cytuje "nienawidzi". Na osiedlu nie ma zbyt dużo osób w moim wieku: albo dzieci z podstawówki, albo plastiki z tonom pudru na twarzy.


,,Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich" Andrzej Sapkowski

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora