#1 2009-10-25 19:19:31

 Vellamo

Dusza

7280823
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Wiersze.

Jednym z moich ulubionych zajęć jest pisanie wierszy. Może jeszcze ktoś tutaj obecny ma podobne zainteresowania?


Forum dla odważnych:
www.peili.dyskutuj.com

Offline

 

#2 2009-10-25 20:34:27

Dusica

Dusza

12297614
Skąd: Otchłań Śmierci
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wiersze.

Jasne, też bardzo lubię je pisać
W prawdzie nie są to arcydzieła, ale zawsze jakiś odskok od rzeczywistości..
Piszę je przeważnie, gdy mam chwilę słabości.. Zazwyczaj ich główną treścią jest śmierć i inne podobne tematyki..


"Kiedy patrzymy na śmierć albo na ciemność, lękamy się tylko nieznanego, niczego więcej. "

Offline

 

#3 2009-10-26 17:54:59

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Wiersze.

Też uwielbiam pisać wiersze, zwłaszcza te mroczne
Wiersze są dla mnie czymś, w formie marginesu odstałego od kurzu codzienności...zwykła biała kartka, pióro i odrobina kipiącej wyobraźni...
Uwielbiam


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#4 2009-10-27 19:00:24

 Vellamo

Dusza

7280823
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Wiersze.

Dusica napisał:

Jasne, też bardzo lubię je pisać
W prawdzie nie są to arcydzieła, ale zawsze jakiś odskok od rzeczywistości..
Piszę je przeważnie, gdy mam chwilę słabości.. Zazwyczaj ich główną treścią jest śmierć i inne podobne tematyki..

Widzę, że tematykę wierszy mamy podobną.


Forum dla odważnych:
www.peili.dyskutuj.com

Offline

 

#5 2009-10-29 19:04:11

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Wiersze.

Tak, bardzo to lubię. Oprócz rysowania, jest moim hobby. Jak większości z was, tematyką jest śmierć, zniszczenie, apokalipsa i temu podobne


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#6 2009-10-29 19:57:58

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Wiersze.

Jednym z moich hobby jest własnie również pisanie wierszy.
Niestety zazwyczaj gdy mam wene albo nie mam czasu albo okolicznosci do przelania mysli na papier...

Offline

 

#7 2009-11-03 18:26:27

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Wiersze.

MortalVampire napisał:

Niestety zazwyczaj gdy mam wene albo nie mam czasu albo okolicznosci do przelania mysli na papier...

Cóż, mi również często to się zdarza i jest bardzo denerwujące. A jak już chcę coś pisać, to zapominam o czym miałam pisać, albo nie mogę ułożyć tego w jakieś konkretne słowa. Denerwujące.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#8 2009-11-05 10:31:28

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Wiersze.

Hm...ja mam zawsze coś takiego, że siadam do biurka, biorę się za szkicowanie czegoś, co mnie zaintrygowało i nagle uświadamiam sobie, że byłaby to wspaniała tematyka wiersza. Przeszukiwałam ostatnio grafikę z Gotykiem i nagle pchnęło mnie, aby napisać o wampirzej śmierci, chodź one z reguły nie umierają, a ja wyobraziłam sobie, jaką mogłyby mieć śmierć. Nie powiem,  nawet dostałam wtedy veny na stworzenie jakiegoś opowiadania (tworzenie- dostaję świra...) z tym pomysłem. Zabrałam się już do roboty, ale nigdy nie idzie mi z początkiem- od razu, pierwszego zdania trzeba zainteresować...no cóż, mam nadzieję, że coś mi z tego wyjdzie...
Co do wierszy, wydaje mi się, że po prostu vena przyjdzie sama...
Pozdrawiam.
Ps. Jeżeli nie ma gdzieś "Ci", to bardzo przepraszam. Zmieniałam cały czas sugestie wyrazu, żeby nie było samego C. Za każdym razem, jak wciskam alt+C, wyskakuje mi jakiś komunikat


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#9 2010-01-24 11:19:05

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Wiersze.

Ja również piszę wiersze. Mają różna tematykę. Zazwyczaj smutną, morderczą lub humorystyczną w pewnym sensie. Pisałam humorystycznie po to by podnieść kogoś na duchu. Teraz przeszłam w klimaty śmierci i mroku. Również czasem rysuję ale zaczęła mnie bardziej wciągać grafika komputerowa... Jestem w trakcie kończenia rysunku cmentarza. Właściwie robię to na lekcjach a ludzie głupie komentarze dają typu: "Co ty rysujesz!", " O chcesz zostać grabarzem". Wkurzają mnie oni...  W aktualnym czasie nie piszę wierszy bo mi się wena skończyła...

Ostatnio edytowany przez MissFunky (2010-01-24 11:19:57)

Offline

 

#10 2010-04-01 15:22:14

 czarna-inna

Dusza

2451740
Skąd: Oświęcim, Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Wiersze.

Wiersze to jest coś pięknego. Oddają emocje, uczucia nagromadzone w człowieku. Sama pisze, tylko wena zawsze przychodzi gdy wracam do domu lub w jakimś autobusie i muszę pisać na telefonie wszystko xD  Albo budzę się czasem w nocy i nie zasnę znów, dopóki czegoś nie napisze


† Dusza nigdy nie znajdzie się w niebie, jeśli za życia człowiek w niebo nie wierzył... †

Offline

 

#11 2010-04-25 01:29:48

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Wiersze.

Pisanie wierszy to rzecz dla mnie bardzo ważna i oczyszczająca. Gdy ponoszą mną emocje, składam je w słowa, na poły inspirowane faktami, tym, co się wydarza, a na poły inspirowane moją fantazją, którą owe emocje wprawiają w niezwykle szybki bieg.

Dzięki temu, że je piszę, wyzbywam się tych emocji, one pozostają już tylko treścią na papierze, którą mogę swobodnie, bardziej obiektywnie interpretować i patrzeć na to, co przyjemne i nieprzyjemne z perspektywy estetki.

Jeśli ktoś ma ochotę poczytać, to zapraszam: http://ksiezyc.ovh.org/index2.php?ID=poezja


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#12 2010-07-02 20:00:43

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Wiersze.

Też piszę wiersze, niestety rzadko, ale jak już coś mnie weźmie, to parę pod rząd piszę ^^'' Tematy takie jak wampiryzm, smutek, poczucie winy, miłość, śmierć, napisałam też wiersz o moim ulubionym wokaliście ^^''...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#13 2010-09-26 07:38:07

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Wiersze.

Oj tak *,*
Wiersze sa fascynujące ja zawsze mówię tak
Pokaż mi swój wiersz a powiem Ci kim jesteś *,*

 

#14 2010-09-26 11:25:52

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Wiersze.

BloodAngel, dokładnie, chociaż ogolnie w każdej tworczości odbija sie osobowość twórcy, to w wierszach w większym stopniu.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#15 2010-09-26 11:39:22

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Wiersze.

Prawda .. opowiadanie - je można zmyślić chociaz będzie troszeczkę naszej inwencji ale w wierszu .. oddajemy całe swoje emocje ... pokazujemy siebie i to jest piękne .. dlaczego jak usłyszałam mam pisać wesołe wiersze ? A te o smierci wyrzucić ? polonistka...

Jakbym tak zrobiła to te wiersze nie były by moje ale napisane przez moja rękę ... tylko "napisane" , zmyślone i bym sie pod tym nie podpisała ...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora