• Index
  •  » Gotyk
  •  » Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

#1 2010-01-26 23:13:02

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

przykładowo ja nie moge sie ruszyć z miejsca w skole bo ciągle słysze "ave satan".. albo "emo" (ale to głupie dziecie ,które nie wiedzą co to "goth")
albo pytaja sie jakiego wierzenia jestem bo podejrzewaja u mnie satanizm jak taki jeden koleś ostatnio sie spytał co ja wyznaje" odpowiedziałam mu "chodz ze mna na czarna msze to sie dowiesz" powiedziałam tak bo byłam wkurzona ciagłymi komentarzami...
jeszcze kiedys koledzy z  klasy dokuczali mi i mowili ze maja wode swiecona w domu ,albo pyali sie czy ten krzyz mnie niedusi... w koncu jak sie ograneli to kolega sie spytał czy mam cos do picia a ja na to "a nie boisz sie za mam tam krew kota?"
naprawde wkurzajacy sa tacy ludzie... ale czasami jest sie z czego posmniac ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#2 2010-01-27 17:03:04

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Jak ide przez szkołe to ciągle jest 'ave satan' albo 'waaaaampir!' . Chociaż to drugie to raczej nie kwestia ubioru.
A jak ide przez miasto to pare razy jakieśstare babki uciekały krzycząc że koniec świata jest blisko. Co dla mnie bylo calkiem zabawne. Duzo takich przygod mialam ;p

Offline

 

#3 2010-01-27 17:26:49

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Idziesz przez szkolny korytarz a ludzie się lampią jakby ktoś paradował w bieliźnie. Takie gały wielkie mają. Jakieś barbie głupio oczami przewracają taką mam chęć przywalenia im w mordę. Nawet nie słucham czy coś mówią. Mnie się  czepiają koloru czarnego: Ktoś umarł?, Czemu ty się na czarno ubierasz?!  albo Jaka satanistka!!!!! Precz szatanie itd. Moja klasa raczej wykazuje się tolerancją wobec mnie w klasie wszyscy raczej wiedzą, że ateistką jestem. Jest taka jedna co swoimi mądrościami mnie wkurza teraz jest chora to mam luz.  Moje ciotki i wujek ciągle emo, emo i tez próbują być cool i jeszcze takim przemądrzałym tonem mnie pouczają. A babcia się nie czepia oprócz tego, że do kościoła mnie chce zabrać ale już skończyła. A brat  dla jaj pyta słuchasz death metalu? Wiesz co to Behemoth? Ale na ogół mnie olewa. Tata się w ogóle nie czepia:) Mama tylko stwierdziła,że zwariowałam;). A chłopaki z 3 klas się nabijają ze mnie i mówią Czeeeeść, Cześć skarbie itd. gdyby nie byli o głowę wyżsi to bym coś powiedziała. I tak zbytnio się tymi doczepkami nie przejmuję ale zawsze to denerwuje jednak.

Mnie się małe dzieci boją.

Ostatnio edytowany przez MissFunky (2010-01-27 17:27:31)

Offline

 

#4 2010-01-27 21:02:57

 Vellamo

Dusza

7280823
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Co dziwne w nowej szkole nie spotkałam się z żadnym nieprzyjemnym zachowaniem. Nikt nie traktuje mnie jak "obcą". Jednakże, jeszcze w gimnazjum, spotykały mnie różne przykrość. Ludzie w szkole chodzili za mną i krzyczeli "Ave Satan", "Dziwak", "Psychiczna", "Mroczna dziwka", "Córka Szatana" itp. Do tego jeszcze biegali za mną z krzyżami i wodą święconą. Cóż... Niektórzy ludzie mają naprawdę nie po kolei w głowie.
W sumie, dzięki nim zawdzięczam kilka przezwisk jak "Vampir", "Vampirzyca" czy "Psychol bez kagańca".


Forum dla odważnych:
www.peili.dyskutuj.com

Offline

 

#5 2010-02-05 10:16:03

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Tak. Ja w szkole mam przerąbane, chodziaż tym się nie przejmuję, ale kiedyś...
Zdarzyło mi się raz, że wszystkie dziewczyny z mojej klasy się ode mnie odwróciły, kiedy pierwszy raz przyszłam do szkoły jako gotka (co nie znaczy, że wcześniej nią nie byłam, ale nie miałam z leksza odwagi się tak pokazac, głównie przed nauczycielami).
Wszyscy mówili do mnie "Zmora świata", "Dziecko Diabła", "Ave Satan", tak samo spotykałam się z "emo", chodziaż po pewnym czasie się to zmieniło.
Gdy raz się kiedyś pocięłam, z pewnego strasznego powodu, którego raczej tutaj nie opiszę, zaczęli dziwnie na mnie patrzec. Tłumacząc im, że to był raz, zaczęli się zastanawiac, czy nie zrobiłam tego tylko po to, by napic się krwi. Bali się mnie, nawet Ci wielcy, że im nie przegryzę skóry.
Miałam taki zabawny incydent, kiedy jechałam do babci autobusem:
Siedzenie obok mnie było, oczywiście, puste. Z racji tego, że nie było już miejsc, jakas dziewięciolatka usiadła koło mnie, ale tak wystraszona i zdenerwowana, że aż było mi jej żal. Nie zorientowałam się na początku, że chodzi jej o mój wygląd, dlatego zapytałam się, co się stało, bo była już blisko płaczu. To ona podskoczyła jak oparzona z miną, jakby ją z krzyża zdjęli. Na mnie wszyscy spode łba, co zrobiłam "tej malutkiej dziewczynce" a ja wybuchłam takim śmiechem, że zaczęła jeszcze bardziej płakac. W autobusie było parę osób z mojej szkoły, dlatego później wszyscy mówili na mnie "Buffy, postrach małych dzieci".


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#6 2010-02-05 14:46:28

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

GothicBlood - No chciałabym to zobaczyc ^^
Wczoraj jak szłam ulica (było ze mną trzech kolegów) szły takie dresy z na przeciwka... Widziałam już jak sie na mnie gabili wiedziałam ,że coś powiedzą ale usłyszałam co innego niż sie spodziewałam "o jaka ładna dziewczyna idzie!" oczywiście to był sarkazm -_- Żałuje ,że sie nie wydarłam na nich... A jak jechałam autobusem potem to oczywiście taka mała dziewczynka stała i sie na mnie tak patrzyła przerazliwie... Mnie też sie dzieci boja ale i tak nigdy ich nie lubiłam ^^ Czesto jak ide korytarzem w szkole i wychodze z za rogu to słysze "Dziewczyno jak tym mnie wystarszyłaś"... oczywiście wiadomo z jakich powodów... Idioci nie rozumieją ,że mi sie podoba bycie gotem , może ja dla nich wyglądam dziwnie ale tacy skejci czy dresy dla mnie wyglądaja idiotycznie i dziwnie -_-   Czesto sie zaczynam śmiać w autobusie jak widze ludzi patrzących na mnie a szczególnie te pokutne stare babcie :]


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#7 2010-02-06 13:15:45

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Jak patrzę na ludzi, którzy mnie mierzą wzrokiem to aż mi się z nich śmiać chce.
Wczoraj zapytałam jakąś starszą panią, szukałam ulicy. Była  taka przestraszona. Powiedziała, że nie wie i tak szybko poszła, że o mało się nie wywaliła.

Offline

 

#8 2010-02-07 14:41:04

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Tak, chodziaż teraz moja mama spodziewa się jeszcze jednego dziecka - będzie się ślinić, wrzeszczeć...ale jestem tolerancyjna nie tylko, jeśli chodzi o kontrkultury czy subkultury


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#9 2010-03-01 19:19:35

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Dziś jacyś idioci się mnie czepiali właściwie tylko jeden. Wkurzyłam się i  do niego: Słuchaj! W moim bucie jest blacha! jak ci przywalę to wylądujesz w szpitalu!

Mówię wam świetnie skutkuje:)

Offline

 

#10 2010-03-01 23:59:22

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

ostatnio zacżełam sie kłócić z jakimiś dresami tak mnie emocje poniosły ze stałam przez chwile i sie zastanawiałam czy nie podejsc do niech ,ale zaczełam trzezwo w końcu myśleć "podejde i co...?"
nie obeszło sie bez wyzywan i przekleństw ^^ fajna była taka babcia ostatnio... wracaliśmy z klasa z kina autobusem... i ja tak se stoje elegancko ,trzymam sie słupka, słucham na fula muzyki i babcia 1,40 do mnie, ale takim przerażnonym głosem i wrokiem ze myslałam ze na atak padnie "czy, czy paniii, mogłaby się ,przesunać ,bo ,bo ja chciałabym przejść o tam" ale tak genialnie to mówiła jakbym ja na czarna msze prowadziła


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#11 2010-03-29 17:48:58

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Jakieś kretynki ostatnio się do mnie doczepiły.
-Masz żyletkę?
- Dla twojej wiadomości nie jestem żadnym emo.
-Tak? To poco ci te gotyckie rękawiczki
____________________________________
Kurde nazwa sama mówi. Nie wiem czy ludzie nie słyszeli o czymś takim jak Got:/
Taaa ja emo a sama jedna się ubiera jak emo
Teraz jak je widzę razem z moją koleżanką z klasy która jest metalem parskamy śmiechem.

Offline

 

#12 2010-03-30 19:55:29

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

mmm... ostatnio znowu jak wychodziłam ze szkoły usłyszałam "ej! lubisz koty?" a drugi "a chodzisz na czarne msze"
wkurzyłam sie i krzyknełam "tak ,a chcesz isc ze mną ?"...
Wkurza mnie tez wzrok ludzi i idiotyczne spojrzenia podaczas obgadywania mnie -.- Jedynie wzrok metali jest bezcenny ^.^ to to ja lubie, nawet sama się na nich gapie a oni mi oczko często puszczają...
Słysze tez komenty ludzi jak przechodzą obok.. tak jak ostatnio "o ,czarna dama idzie" -.-
Głupie społeczeństwo


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#13 2010-04-09 15:43:00

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ostatnio jakoś nikt się mnie nie czepia. Rzucają tylko coś w stylu " Masz fajne glany".
Nie wiem czy wzrok metali jest taki bezcenny. Taki koleś: gruby, tępak pseudo metal i pseudo satanista się we mnie zabujał i się na mnie gapi co jest wkurzające, ze ja nie mogę

Offline

 

#14 2010-04-14 17:19:02

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

BlackQueen - nie no to rozumiem ze musi być wkurwiające.. -.- Ja własnie ostatnio przestałam się tak oglądać za metalami bo poprostu sam ich widok zaczął mnie wnerwiać ...  xD niedawno jakiś metal przechodził obok mnie usmiechnął się i mi oczko puscił
A ostatnio koledzy z klasy zaczęsli mnie wnerwiać i się drą "ave" "mrok" itd... nie wiem co ich pogięło bo kiedyś tak nie robili -.- idioci


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#15 2010-04-25 03:31:34

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Jak się idzie w większej grupie, to ciężko uniknąć zaczepek, bo odstrzeleni goci po prostu zwracają na siebie uwagę. Dla normalnych, szarych ludzi wyglądają jak trupy wyciągnięte z trumien.

Generalnie nigdy nie spotykałam się z jakąś większą nietolerancją. Pamiętam tylko wojnę w liceum - dyrektor nie akceptował tego, że zgoliłam się na łyso. Ale dyrektora zmienili, bo prowadził samochód po pijaku, a ja postawiłam na swoim.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 
  • Index
  •  » Gotyk
  •  » Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora