• Index
  •  » Gotyk
  •  » Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

#31 2010-09-02 16:47:08

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ludzie z mojej klasy twierdzą,ze jestem metalem, ależ oni są zabawni.

Mówią do mnie "Madzia ty metalu". Mi to zwisa. Moga sobie mówić nawet,ze jestem nietoperzem, dopiero jak niektóre szuje nie rozróżniają metali i gotów od emo to ich poprawiam z morderczym spojrzeniem.

Offline

 

#32 2010-09-02 17:10:16

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ja mam w klasie chłopaka,który twierdzi,że jest metalem i satanistą.Metalem...no dobra,co nieco wiem na temat muzyki rockowej i na pewno to,czego słucha nie jest metalem ale niech mu już będzie,nie samą muzyką człowiek żyje;P Ale satanista?!Gościu twierdzi,że je koty xD Nic ale to kompletnie nic nie wie o satanizmie...

Tak,też mnie denerwuje jeśli ktoś nie zna się na subkulturach i kontrkulturach a ocenia...Jak można pomylić emo z metalem?!Jeśli nie mam o czymś bladego pojęcia to się nie odzywam!Takie jest moje zdanie...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#33 2010-09-09 15:14:10

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Tak to denerwujace a nawety bardzo jak ktos myli subkultury. Metal z gotem to jeszcze rozumiem, ale dalej to darujmy.

Ostatnio koleżanka z mojej klasy magda ty jestes jakimś eee.m.., ale nie dokończyła bo dostała butelką ]:->

Pozerzy są irytujący. U mnie taki chłopak w zeszłym roku był satanista teraz twierdzi, ze jest punkiem Ha, ha. Ta bo punki słuchają behemota



Dzisiaj jacyś goscie sie za mna darli.

UWAŻAJ SZATAN CIĘ ZEŻRE!! AVE! AVEEEEEE!

O mało sie ze śmiechu nie wywaliłam. Ha, ha

Offline

 

#34 2010-09-09 16:13:11

EternalVampire

Przeklęty

36597030
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 721
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Raz jedna babka na mój widok się przeżegnała i wrzasnęła Jezus! Antychryst!. Miałam ubaw...


"Cruelty brought thee orchids
From the bowels of the abyss"

Offline

 

#35 2010-09-09 17:10:18

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Haha! Chciałabym to widzieć! xD Jakby mnie się coś takiego przytrafiło chyba umarłabym ze śmiechu xD


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#36 2010-09-09 18:52:40

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Elspeth napisał:

Haha! Chciałabym to widzieć! xD Jakby mnie się coś takiego przytrafiło chyba umarłabym ze śmiechu xD

Ja tez

Trzeba było spytać ja czy dobrze sie czuje Ha, ha.

Offline

 

#37 2010-09-09 21:02:19

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ja razem z koleżanką mamy taki zabawny komentarz jak widzimy kota, małego pieska lub małe dziecko.

Patrz! Obiad, Obiad!, Obiad nam ucieka!

Albo Nie lubię dzieci są żylaste.

Kiedyś jakieś dziecko popatrzyło się na nas takim przerażonym wzrokiem, bo chłopczyk niósł akurat kota. Ha, ha ;D

Offline

 

#38 2010-09-09 22:31:20

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

nieładnie nieładnie tak straszyć biedne dzieci. co ja mówię, przecież ja nie przepadam za małymi dziećmi >.<


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#39 2010-09-10 06:41:14

 DarkMonic

Wygnany

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 99
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ja u plastików szkolnych często słyszę coś w stylu "Emo jest głupie" "Czy patrzyłaś ostatnio w lustro?""Satanistko! Jak ty możesz chodzić na religie?". U nauczycielek ciągle mam kary za dziwny ubiór i jedynie katechetka mnie toleruje. Bo ta katechetka jest najlepsza w szkole. Za byle co daje szóstki i zamiast nas uczyć często czyta nam bajki, a ja mam czas na podszkolenie mangi. A jeśli chodzi o chłopaków to oni mnie lubią, chyba, że parę głupków z 6 klasy, którzy ryczą "Ave satan" i "Emo, emo, emo".


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Offline

 

#40 2010-09-10 14:29:46

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ja teraz chodzę do liceum, i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, od początku roku nie usłyszałam ani jednego komentarza na mój temat.

Offline

 

#41 2010-09-12 15:41:57

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

DarkMonic napisał:

Ja u plastików szkolnych często słyszę coś w stylu "Emo jest głupie" "Czy patrzyłaś ostatnio w lustro?""Satanistko! Jak ty możesz chodzić na religie?". U nauczycielek ciągle mam kary za dziwny ubiór i jedynie katechetka mnie toleruje. Bo ta katechetka jest najlepsza w szkole. Za byle co daje szóstki i zamiast nas uczyć często czyta nam bajki, a ja mam czas na podszkolenie mangi. A jeśli chodzi o chłopaków to oni mnie lubią, chyba, że parę głupków z 6 klasy, którzy ryczą "Ave satan" i "Emo, emo, emo".

Brr... Ja tez to pamiętam.
Moje koleżanki z podstawówki... brr... na wszystko mówiły emo.
Pamiętam jak mi się nudziło na polskim i z koleżanką  z ławki rysowałyśmy sobie na rękach różne napisy i obrazki, a te potem z emo wyskoczyły hahaha...
A to dziwne, bo ja mam teraz dalej do emo niż one wszystkie z tymi głupimi tapirami i makijażami.
Ja się wstrzymałam z całym mrokiem do gimnazjum.

A teraz mam uraz, bo zakochał się we mnie ten pozer satanisto punk. On jest takim debilem. I woła kuźde za mną na korytarzu, ze jego kolega mnie kocha. A dziwne bo ten kolega właśnie zaczął Metallicy słuchać i teraz ma kuźwa wszystko z Metallicy. Jakby mógł to by se na czole napisał. Ha, ha.

Offline

 

#42 2010-09-20 18:21:04

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ja teraz poszedłem do technikum (hey Nocturna) i jeden raper z klasy się pyta jakiej muzy słucham. Od tamtej pory nazywa mnie "ciężki" hehe.
Albo dzisiaj miałem dwie story. Stoję na korytarzu i mam ciekawą koszulkę:
http://symbolic.pl/index.php?id_prod=34 … egoria=397
o, taką
i starszy uczeń patrzy się na tą moją koszulkę i próbuje odtworzyć ten znak. Ale wyprostował kciuka i małego palca. (Imitacja komórki) Coś mu nie wyszło
W tym samym dniu czekam przy szatni, ąż otworzą i jeden starszy uczeń (inny) się mnie pyta (można tu przeklinać? Zrobię gwiazdki ) "Ej, wydupcz**być Kaczyńską?"
spojrzałem na niego jak na debila i z kamienną twarzą stoję dalej. Tamten zaczął rechotać i poszedł 0_0
Dziwni są ludzie...

Offline

 

#43 2010-09-20 18:32:29

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

DeathBoy napisał:

Albo dzisiaj miałem dwie story. Stoję na korytarzu i mam ciekawą koszulkę:
http://symbolic.pl/index.php?id_prod=34 … egoria=397
o, taką
i starszy uczeń patrzy się na tą moją koszulkę i próbuje odtworzyć ten znak. Ale wyprostował kciuka i małego palca. (Imitacja komórki) Coś mu nie wyszło

<hahaha> x 666
Jak można nie znać Mano cornuty
Technikum? Miałam wrażenie że jesteś starszy

Ja poszłam do liceum i zauważyłam, ze mamy pełno metali i długowłosych chłopaków. Ostatnio na chórze jeden gość grał Nothing Else Matter na pianinie *_*

Moja ośmioletnia kuzynka nazywa mnie Emo >.<
Ostatnio powiedziała "metalistka" (?) ale zaraz się poprawiła na "emoo"
źle. bardzo źle.

Ostatnio tez była ubrana cała na czarno. Wszystko super, tyle że na tej czarnej koszulce miała Hanne Montane...

Ostatnio edytowany przez Mishia (2010-09-20 18:34:18)


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#44 2010-09-20 18:51:25

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Fajnie, że inni też nazywają "to" Mano Cornuta (wikipedia mi kiedyś pomogła)
Pierwsza Technikum. Może na zdjęciu wyglądam tak staro haha
U nas w szkole jest oprócz mnie tylko jeden metal i nie rozmawiamy (starszy) Chociaż jak byłem w busie w drodze do domu to mi kiwnął i lekko się uśmiechnął...

"metalistka" buhaha

Offline

 

#45 2010-09-20 18:53:19

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Jak poszłam do liceum ( jakiś rok temu;P) to też najsampierw pomyśleli,żem emo (tak mi potem powiedzieli) i że teraz widzą,że jednak nie;) miłe zaskoczenie,że już tak nie uważają;D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 
  • Index
  •  » Gotyk
  •  » Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora