#76 2013-04-10 21:29:54

 bernard

Kusiciel

45942303
Skąd: zapomniany klasztor
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 274

Re: Tolerancja

Czas juz odkłamac zastaną rzeczywistosc - uczyni to za mnie wskazana ponizej  stronka
http://www.swastika.cba.pl/polska.htm

w dziale o tolerancji zamiesciłem, z prosba-apelem  " badzcie bardziej wyrozumiali dla Nazistów z Ksiezyca "
"IRON SKY"
http://www.youtube.com/watch?v=tN1-tI22y18

Offline

 

#77 2013-04-10 21:57:58

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: Tolerancja

Dobra wypowiem sie otwarcie ;__;
No więc jak chodzi o tolerancję ,to pomijajac tolerowanie do hejterstwa, to tolerancja teraz stała się smieszna - mówię to jako lewak XD
tj ,toleruje się wszystko, czasami wręcz śmiesznie. Przykładowo, powiem na pedała że jest pedał ,to obrońcy pedalstwa sie obruszą i zaczną na mnie najeżdżąc , mimo iz sami zainteresowani - pedały - nie oburzają się za nazywanie ich w ten sposób.
Ostatnio miałem "dyskusję" na temat tego czy pedał jest mężczyzna (nie dotyczy to aspektów fizycznych). Gdy powiedziałem ze wg niepisanych męskich zasad ,jedną z cech charakterystycznych dla męzczyzn jest zainteresowanie kobietami, to zostałem porównany do szowinistów ;__; Dyskutowałem z dziewczyna. (Nawiasem mówiąc ,czemu kobieta miałaby decydowac o tym jakie mają byc zasady w gronie męskim?).
Dobra ,wiem ,nie gadam jak lewak z internetu ;__; powinienem mówić coś tam ze tolerancja i ze prawa itd XD
W ogóle w sprawie homoseksualistów i ich związków to uważam ze mogliby miec te partnerskie ,ale bez dalszego postepu w strone małżeństwa ( tj wspólne jakieś rozliczenia ,ok ok ale nie dalej) Już nie wspominajac o adopcji O.o Tego w ogóle nie ma w dyskusji (tj ze nie ma adopcji dla takich par).
A co do tolerancji religii - bark ,zero. Jestem konserwatysta jeśli chodzi o zwyczaje sprzed chrześcijaństwa, oraz o wszelakie obrzędy (nawet bez wiary w nie ale symbolicznie można by obchodzić).
A co do hejterstwa to uważam ze w niektórych wypadkach zhejtowanie czegoś (argumentami a nie zwyzywaniem) pozwala spojrzeć na to z innej perspektywy i pobudza do myslenia (chociazby żeby dojebac drugiemu innym argumentem XD) ;p
Licze na jakiś odzew ,krytykę lub cokolwiek ;__;

Offline

 

#78 2013-04-11 16:02:49

 Exanimus

Dusza

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Tolerancja

bernard - http://www.youtube.com/watch?v=2i4Hi2kazxs - mogę to zapętlić i słuchać godzinami : )

Darxet - no to moglibyśmy sobie dużo podyskutować jeżeli uważasz się za lewaka, bo ja się utożsamiam raczej z przeciwną stroną areny (choć teraz ten podział się rozmywa, więc powiem że konserwatywny liberalizm/libertatrianizm). Twoje poglądy wyglądają na w miarę zdrowe i hmm... sprzeczne z lewicą, którą mam zapisaną w pamięci raczej jako pozbawionych logiki krzykaczy "nam się należy, zabierzcie tym bogatym i pracowitym, a dajcie nam" czy "chodzenie nago jedynie w różowych piórkach w dzień w kilkadziesiąt osób i darcie się o prawach dla pedałów to właściwy sposób na walkę nasze prawa" i takie tam bzdury.

Offline

 

#79 2013-04-11 16:53:37

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: Tolerancja

To nie lewica tylko kupa XD Wg mnie mają mało, lub bardzo mało wspólnego z lewicą. Tj bardziej mi to przypomina jakiś ruch który ma na celu uprzywilejowania mniejszości kosztem większości O.o Nie ma lewicy ;<
We wszelakich testach mi wychodzi że jestem małym komunistą (Trockizm), czy też socjalistą:P
Co do pedałów ,znam tylko kilku ale żaden z nich nie był nigdy na żadnej paradzie wiec nie wiem skąd się biora tamci kretyni XD
Co do tego co się komu nalezy ,to oczywiście bogatsi mogliby płacić większe podatki ,ale taki nierób nie powinien zyć na utrzymaniu państwa,no przyjmijmy ze mógłby mieć rok na znalezienie pracy ,tj rok żyć z dopłat. I wysokość wynagrodzenia powinna ustalana od tego jak praca jest przydatna i jak bardzo jest cieżka (chociaż tą najcięzsza zostawiłbym dla przestepców, żeby sobie nie siedzieli za darmo XD)
Bez związków zawodowych ,bo sa wkurwiające a jesli chodzi o rynek ,to do państwa powinny należeć strategiczne rzeczy ,jak tory, drogi ,szpitale ,edukacja. Rodział państwa od kościoła ,powrót do tradycji Polskich a nie Watykańskich. Wojsko zawodowe. Brak gimnazjów. Kastracja chemiczna gwałcicieli. Kara śmierci dla tych którzy na resocjalizacje nie mają szans (psycholi ,wielokrotnych zabójców itd). I ciężkie kary za łapówki. I zamiast fotoradarów, cięzsze kary. Ktos kto wsiada pijany za kierownicę ,powinien być traktowany jak ktoś kto chce zabić. Narkotyki dostepne te miekkie, ale za przewinienia po zazyciu surowsza kara niż na to co ktoś odwali po alkoholu. (Do ćpania i tak kazdy ma pewnie dostęp, choć ja sie tym brzydzę ;|). Aborcja bez refundacji ,na życzenie kobiety i jej partnera.
Na ekonomii aż tak dobrze się nie znam, ale Polacy sa dobrzy w kierunkach technicznych (elektronika, mechatronika, fizyka, chemia ,na przykład) więc moglibyśmy iśc w tym kierunku
Nie wiem co tam jeszcze wyjaśniać XD Jesli chodzi o liberalizm ,to trochę sceptycznie ,bo człowiek nie umie korzystać ze swobody, za dużo chciwości w nim. Dlatego dla przeciwwagi powinny być surowe kary

A i jeszcze jedno - co do polityków ,to jak dla mnie ,bezpartyjnie ,albo kilka konkretnych partii, żaden polityk ,prócz tych którzy rzeczywiście nie mieli by czasu na inną pracę, jak premier np ,nie powinien dostawać za to kasy, moze w końcu zaczęło by przybywac uczciwych ,którzy chca cos dla państwa a nie dla siebie

Ostatnio edytowany przez Darxet (2013-04-11 17:03:33)

Offline

 

#80 2013-04-11 18:01:35

 Exanimus

Dusza

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Tolerancja

Też nie wiem.
Dlaczego bogatsi większe podatki? Jeżeli jest np. 1/4 zabierana, to proporcjonalnie i tak bogatszemu zabiera się więcej - dlaczego ma być karany za przedsiębiorczość? Większe podatki dla ludzie z większym majątkiem to mentalność "bogaty jest, na pewno nakradł" :\
Dlaczego ma mieć ROK na znalezienie pracy, skąd dopłaty? Z jakiej racji? Absolutnie się nie zgadzam.
Więźniowie jak najbardziej powinni na siebie zarabiać, to jest logiczne. Z jakiej racji normalny człowiek ma płacić za czyjeś życie, tym bardziej kogoś, kto wystąpił przeciwko zasadom społeczeństwa w którym żyje.
Brak związków - tak.
Do państwa powinny należeć tory, drogi, szpitale, edukacja? Nic z wymienionych nie jest w stanie, w jakim być powinno.
Powrót do tradycji Polskich? W sensie, że prawo powinno ingerować w kulturę?
Wojsko, gimbazy, kastracja, kara śmierci, łapówki, kary - tak! Ale zdefiniuj mi pijany? Bo po jednym piwie człowiek prowadzi praktycznie tak samo, a jest już przestępcą, nawet jeżeli będzie jechał 3x wolniej. Narkotyki powinny być sprzedawane w aptekach, żeby były czyste. Wszystkie. Nic nam do tego, co inny człowiek wdycha/wstrzykuje/łyka. Co do większych kar - nieszczególnie mi się to podoba. Ważne jest co kto zrobił, a nie po jakich używkach.
Aborcja moim skromnym zdaniem jest zamachem na wolność tego nowego bytu, kto nie potrafił/nie chciał się zabezpieczyć powinien ponieść tego konsekwencje i jeżeli taki będzie jego wybór oddać po ciąży dziecko do adopcji a nie zabijać. Ludzie powinni za siebie odpowiadać.
Na ekonomii się nie znasz, ale jaki z nią związek mają te dziedziny nauki?
Człowiek oducza się korzystania ze swobody i odpowiadania za swoje czyny, niestety w taką stronę brnie Europa.
Istota ludzka powinna mieć jak najmniej ograniczeń - czyt. jej wolność powinna kończyć się tam, gdzie zaczyna się wolność innego człowieka. Wszystko do tego miejsca nie powinno nawet oscylować w okolicy zakazów. Z kolei za przekroczenie tej granicy powinny być bardzo wysokie kary. To, razem z prostym, przejrzystym prawem - i jesteśmy w kraju marzeń

Politycy - nie ma żadnego, któremu bym powierzył swoje życie, niestety. Postulaty Korwina są całkiem całkiem, ale co on dokonał przez te ponad 20 lat
Bez kasy - z jednej strony tak, ale czy to nie spowodowałoby jeszcze większej chęci nakradzenia się? Korwin mówił, że mógłby być próg majątkowy dla osoby, która chce być politykiem - ale to nie przejdzie, nie w naszym świecie. Widzę to larum, że dyskryminacja, że prawa człowieka, że... Ech

Ostatnio edytowany przez Exanimus (2013-04-11 18:03:09)

Offline

 

#81 2013-04-11 19:05:55

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: Tolerancja

To do czego się nie odnoszę = zgadzam sie XD
Większe podatki, bo w praktyce nic to nie szkodzi bogatym.
"Dlaczego ma mieć ROK na znalezienie pracy, skąd dopłaty? Z jakiej racji? Absolutnie się nie zgadzam."
rok był przykładowo Nie każdemu się udaje od razu znaleźc robotę, dlatego rok, a nie pozwalałoby to na życie na rachunek państwa przez cały czas. Na rachunek państwa mogą żyć tylko nieletni albo chorzy.
"Do państwa powinny należeć tory, drogi, szpitale, edukacja? Nic z wymienionych nie jest w stanie, w jakim być powinno."
Fakt ,że nic nie jest, ale gdyby władza zajęła się tym odpowiednio ,byłoby w porządku.
Co do wsiadania za kierownicę pod wpływem nawet małym - przecież nie jest problemem znaleźć sobie kierowcę.
"Bez kasy - z jednej strony tak, ale czy to nie spowodowałoby jeszcze większej chęci nakradzenia się? "
Fakt mogli by wykorzystać wpływy, tu też trzeba odpowiednie kary, żeby była odpowiedzialnośc. Czy alternatywny sposób (nie mam pomysłów XD)
Tak nawiasem mówiąc ,podatków dla mnie mogłoby nie byc i moglibysmy sie utrzymać z eksportu ,tylko tu trzeba inwestycji. No i tutaj mogliby się popisac Ci bogatsi, sami zarabiajac ,jeśli inwestycja byłaby udana. Taka alternatywa XD Ale pewnie gdzieś jest luka bo nie podejrzewam siebie o geniusz ;__;
A co do ćpunów ,fakt, tylko ze jak ktoś sobie zjebie wątrobę czy świadomość, to potem trzeba go na leczenie. Chyba ze leczenie z uzależnień i jego skutków byłoby nierefundowane;p

"Powrót do tradycji Polskich? W sensie, że prawo powinno ingerować w kulturę?"
Chodzi mi o wszelakie święta, tj że wszyscy mają wolne w jakiś dzień tylko dlatego ze to święto religijne. Więc albo tradycyjne święta Polskie ,albo jeszcze lepiej żadne prócz państwowych. Prawo i tak integruje w kulturę.
Ponadto powinni znieśc "obrazę uczuć religijnych" i wszelakie jakieś sądowanie się za obrazę słowną (oczywiście nie dotyczy to znęcania się psychicznego) oraz sądowanie się za jakieś groszowe sprawy. Niektóre sprawy nie powinny się ponadto przedawniać. I nieefektywni urzędnicy powinni być wywalani, bo to urzędnik jest dla drugiego człowieka a nie czlowiek ma czekac na jego łaskę.
A co do aborcji, to ja mówiłem o aborcji tylko w pierwszych tygodniach (przykłądowo 2-óch) , no po miesiącu to aborcja odpada, wtedy to donosić ciążę i do adopcji.
Częściowy offtop sie zrobił

Ostatnio edytowany przez Darxet (2013-04-11 19:10:00)

Offline

 

#82 2013-04-11 23:43:32

 Exanimus

Dusza

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Tolerancja

Nie zaszkodzi... okradanie ludzi z pieniędzy to jest szkodzenie, działanie godne Janosika
Jeżeli człowiek jest nieodpowiedzialny, to nie ma kasy na taki przypadek. Zawsze można pożyczyć od rodziny, znajomych, chwycić się jakiejkolwiek pracy - pieniądze od państwa? Państwu opiekuńczemu - nie!
"Gdyby władza zajęła się tym odpowiednio" - od ponad 20 lat nie zajęli się tym odpowiednio I nie zajmą.
Nie jest problemem znaleźć kierowcę? Poważnie zawsze masz pod ręką kumpla który np. jak będziesz wracał od dziewczyny po kilku kieliszkach wina przybiegnie i radośnie wskoczy za kółko? Nie wolno zakazywać rzeczy, które nikomu nie szkodzą. Alkohol nie szkodzi (poza zdrowiem), wypadki owszem.
Kary już są, ale korupcja jest na takim poziomie, że tylko ułamek procenta się pojawia w mediach, a nawet wtedy nikt nie idzie siedzieć tylko zamiata się pod dywan, niestety (często).
Utrzymać z eksportu? Tzn. państwo musiałoby coś produkować i sprzedawać A państwo nic nie produkuje, tylko przejada Twoją kasę na np. zabieranie dzieci rodzicom, bo mieli za mało dochodu o 20zł i oddawanie ich rodzinom zastępczym, którym za każdego dzieciaka płaci więcej niż 500zł. Cause fuck logic.
"A co do ćpunów..." - jakoś teraz marskość wątroby, raka krtani się leczy - niespecjalnie widzę różnicę między jednymi narkotykami a innymi.
Święta wolne od pracy niespecjalnie mi przeszkadzają, a uczestniczyć nikt Cię przecież nie zmusza - to jeden z mniejszych problemów jakie można znaleźć.
Obraza słowna powinna być, ale do pewnego stopnia - wiele osób do pracy potrzebuje swój wizerunek, a bezkarne plucie na ludzi to ograniczenie wolności tychże.
Urzędnicy i państwo nasze jako całe funkcjonuje jakbyśmy my byli dla niego a nie ono dla nas, mentalność do wymiany. Prawo jest zbyt popieprzone, urzędników i druków, pozwoleń za dużo - wszystko wypieprzyć i posprzątać trzebaby.
Pigułka "po" funkcjonuje, do 2 tygodni jeszcze jestem w stanie zrozumieć - ale absolutnie nie, kiedy dana istota jest w stanie odczuwać ból.

Ano zrobił się.

To odnośnie tematu: nie toleruję głupoty, zamknięcia się w swoich poglądach, dyskutowania bez przyjmowania założenia, że można się mylić, demokracji, Janosikowstwa.

Offline

 

#83 2013-04-12 00:06:52

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: Tolerancja

""Gdyby władza zajęła się tym odpowiednio" - od ponad 20 lat nie zajęli się tym odpowiednio  I nie zajmą."
Za komuny mogli to i teraz by dali rade gdyby chcieli dobrze dla państwa a nie dla siebie.
"Utrzymać z eksportu? Tzn. państwo musiałoby coś produkować i sprzedawać  A państwo nic nie produkuje, tylko przejada Twoją kasę na np. zabieranie dzieci rodzicom, bo mieli za mało dochodu o 20zł i oddawanie ich rodzinom zastępczym, którym za każdego dzieciaka płaci więcej niż 500zł. " za 500 zeta nie utrzymasz takiego dzieciaka pozatym w sierocińcach utrzymanie kosztuje ponad 2500 za dzieckoXD (wiem bo rodzice adoptowali kuzynke ), chociaż nie popeiram zabierania dzieci rodzicom ,ani nadawania dzieciom nie wiadomo jakich praw względem rodziców - chyba że rzeczywiście jest źle.  A co do trzymania państwa z eksportu ,mam na mysli nie że teraz tylko jakby rozbudowac conieco produkcję. Dalo by rade. Polacy sa dośc zdolnym narodem. I robic też umieją, a przynajmniej umieli ongiś.
A co do ćpunów ,to taki ćpun zrobi wszystko lub praiwe wszystko dla dragów.
A jesli chodzi o obraze fakt, ale ja miałem na mysli taką jednorazową jak się ktoś po kłóci, a nie szkalowanie wizerunku.
Co do dziecka ,to o ile sie nie mylę to w 12 tygodniu ciązy wykształca się układ nerwowy - płód odczuwa m.i. ból.
Podsumowując wcale tak bardzo nie róznimy sie jakby sie mogło wydawac XD No nie licząc tego, jak to mówisz "Janosikowego" bo to chyba najbardziej rzucająca się w oczy róznica XD
(Chociaż Janosikowe, to pojęcie dotyczące płacenia przez bogate gminy na biedne ,które nie mają przykładowo bogactw naturalnych).

Ostatnio edytowany przez Darxet (2013-04-12 00:09:38)

Offline

 

#84 2013-04-12 00:36:58

 Exanimus

Dusza

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Tolerancja

"Za komuny mogli..." -żartujesz? Kolejki większe niż teraz, partactwo większe niż teraz, korupcja i kolesiostwo... no dobra, takie samo, ale należy jeszcze dodać, że za komuny przejadano emerytury na bieżące wydatki państwa. Żartujesz mam nadzieję z tą komuną
500zł - tak strzeliłem, nie pamiętam kwoty, wiem tylko, że dużo większa niż prawdziwym rodzicom brakowało do "ustawowego minimum" (sic!).
Nadal nie rozumiem jak chciałbyś zdobyć miliardy na policję, wojsko itd. za pomocą prywatnych firm eksportujących bliżej nieokreślone coś za granicę.
Ćpuni - to jak zrobi, to się go ukarze za to srogo. Kara ma odstraszać. Ale myślozbrodni jeszcze nie ma i nie uważam za logiczne karania za to, że coś ma związek z czymś innym.
Ano się zgadzamy w wielu kwestiach, choć opisujemy się różnie - w gruncie rzeczy jesteśmy normalnymi ludźmi którzy na pewne kwestie patrzą trochę inaczej. Jakże to nietypowe patrząc na te wszystkie grupki wokół.

Offline

 

#85 2013-04-12 10:07:40

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: Tolerancja

Z komuną to gadaliśmy o torach drogach itd a nie o całokształcie XD
U nas przynajmniej, było 600 zł z tego co pamietam ,na dziecko. No tak czy inaczej dziecka nie da sie utrzymać za tyle. W sierocińtach utrzymanie dziecka kosztuje czterokrotnie wiecej . A jakby nie zabierali za byle co to by nie musieli płacić ani na utrzymanie w sierocińcu ani "nowym rodzicom".
No i tyle XD

Offline

 

#86 2013-04-14 11:46:37

 TheFallenAngel

Dusza

35524443
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Tolerancja

Moim zdaniem jestem dosyć tolerancyjna w porównaniu do większości naszego średniowiecznego społeczeństwa,jednak nie toleruję nietolerancji:) Toleruję osoby o innej orientacji,innej rasie,kraju pochodzenia,wyglądzie,religii itd.
Ale jest kilka rzeczy których nie potrafię tolerować:
plasticzki,homofoby,pozerzy,pedofile,znęcanie się nad zwierzakami,wulgarne istoty itp. Nie toleruję też agresywnych dusz... Lejący się faceci wyglądają jak dzieciaki z przedszkola,bez urazy.

A!I zastanawiam się,jak tu tolerować nasze państwo...Kraj mamy świetny,ale państwo do wafli:)

Ostatnio edytowany przez TheFallenAngel (2013-04-14 11:49:08)


"lepiej zginąć będąc sobą,
niż żyć według instrukcji innych"

Offline

 

#87 2013-11-01 20:25:23

 gothsherder

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 53
Punktów :   

Re: Tolerancja

Toleruję i staram się szanowac wszystkich, bo sama chciałabym być tolerowana i szanowana, a także akceptowana w 100% takze przez samą siebie 9 to brzmi trochę za bardzo dramatycznie niz jest w rzeczywistości.)_

Offline

 

#88 2013-12-05 06:50:59

 Lukrecja

Kusiciel

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 170
Punktów :   

Re: Tolerancja

Jam tolerancyjna..wszystkich nienawidzę tak samo
A tak już zaćmiewając okapy mizantropi to jestem tolerancyjna dopóki delikwent sam nie sprawi mi bólu,działanie;oko za oko,ząb za ząb chociaż bywa,że   łaska jestem odpuścić,ale z roku na rok coraz mniej bo ileż można dawać poniżać kogoś kogo powinniśmy kochać,ale nie kochamy w większości-siebie.
Obojętnie kim jesteś jaki masz kolor ..czego kol wiek xd ,homo/bi etc.jeśli robisz mi krzywdę  psychiczną/fizyczną czy  wysysasz mi energie inne takie to wiedz,że  się odpłacę może i gorszym..lubię zemsty,w końcu wtedy daje kare za zranienie mnie więc nie jest to aż takie zło.Ale jedno...*pedofilstwo? proponuje -zbiorowa tortura na oponencie bo śmierć  zbyt szybka jest zbyt piękna.

Ostatnio edytowany przez Lukrecja (2013-12-05 08:52:56)

Offline

 

#89 2014-05-15 09:37:47

 Dr. Hackenbush

Wygnany

Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2014-04-02
Posty: 117
Punktów :   

Re: Tolerancja

Jeśli o tolerancję idzie, to konsekwentna tolerancja jest wewnętrznie sprzeczna, dopuszcza bowiem tolerancję nietolerancji. Musi być zatem owa tolerancja siłą rzeczy ograniczona, by nie być niedorzeczną. Nie powiemy przecież że osoba która nie toleruje nazizmu, czy pedofilii, jest nietolerancyjna.
Jak słusznie napisano już w tym wątku, tolerancja nie jest równoznaczna z akceptacją, toleruję homoseksualizm, jednak go nie akceptuję.
Tymczasem „postępowe lewactwo” wymachuje tolerancją jak cepem, świadomie (jestem o tym przekonany) zmieniając jej znaczenie i wykazując rażącą nietolerancję dla osób o innych poglądach. Stygmatyzuje brak akceptacji dla homoseksualizmu określeniem homofobii, które to określenie też jest kulawe, bo jak powszechnie wiadomo fobia to nieuzasadniony chorobliwy lęk, a nie słyszałem by ktoś takowy wobec homoseksualizmu odczuwał.
Tolerancja jest skuteczna, gdy jest obustronna – jak napisał Leszek Kołakowski, tymczasem to co niesie ze sobą lewica to zakamuflowana dyktatura mniejszości.
Nie toleruję dyktatury, jakiejkolwiek.

Ostatnio edytowany przez Dr. Hackenbush (2014-05-15 09:39:16)


>> Wiedza dowodem jest syta, wiara zaś wiecznie głodna chodzi. <<

Offline

 

#90 2014-08-08 19:40:45

Varukowy

Wygnany

Zarejestrowany: 2014-06-22
Posty: 64
Punktów :   

Re: Tolerancja

z łac. "tolero" = znosić z wielkim bólem...
Zastanówcie się najpierw nad etymologią słów, których używacie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora