• Index
  •  » Inne
  •  » Chcę Wam powiedzieć, że...

#76 2012-07-31 14:22:20

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Jak by tak u nas liczyć to też jakoś tak wyjdzie.Ale, że różnie bywało (starsi bywalcy forum pamiętają pewnie czasy zwierzyńca) to być tak nie może.Tera coś koło roku będzie:)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#77 2012-07-31 14:34:48

Narcissa

Potępiony

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 429
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Lonely.Day dzięki My też się często kłócimy i to ostro, z racji tego, że oboje mamy dość trudne charaktery, a dodatkowo ja nie potrafię odpuszczać. No ale bez tego byłoby nudno, a godzenie się jest całkiem przyjemne.

Teraz mi smutno, bo siedzę sama- nienawidzę jego pracy! To nieludzkie pracować 12h i jeszcze przyjeżdżać w międzyczasie, bo coś się nie zgadza...Nawet nie mam z kim wyjść na głupi spacer, szkoda, że nie mam psa...

Offline

 

#78 2012-07-31 15:19:45

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Zazdroszczę parom, Które się czasem kłócą! Wiem,że to pewnie dziwnie brzmi ale ja ze swoim Lubym nie mam takiej możliwości. Ze mną trudno wytrzymać a jemu wszystko pasuje! Jak on ze mną wytrzymuje to ja nie mam pojęcia...
Narcissa poniekąd Cię rozumiem, tez od jakiegoś czasu siedzę sama... Ale do soboty bo moja sierota nareszcie wraca:)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#79 2012-07-31 15:21:18

 Varuka

Dziadek

Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 822
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

hiehie, ja to sie kłóciłem przynajmniej raz w tygodniu, zadra w związku musi być


I am mad man ...

Offline

 

#80 2012-07-31 16:10:05

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Lonely.Day napisał:

Mnie się podoba, ze z tej okazji, zę teraz modne potargane ciuchy itd. jest dużo tutoriali których zawsze potrzebowałam ^^
Więc zrobiłąm sobie cudną kurtawkę ^^
Jeszcze tylko dokupić 2 naszywki i bedzie idealna ^^

Pokaż Też bym sobie coś nowego chciała zrobić, może mnie zainspiruje

A ja im bliżej ślubu tym bardziej mam dosyć Grava, a kiedyś byłam taka spokojna i tak dobrze kiedyś się dogadywaliśmy... Boję się tego ślubu i boję się siebie, zmieniam się na gorsze...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#81 2012-07-31 17:10:11

Narcissa

Potępiony

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 429
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Marie, może to po prostu stres przedślubny. Słyszałam, że to się zdarza, przejdzie Ci. Spędźcie we dwoje wieczór przy winie, to pewnie nastąpi ocieplenie nastrojów.

Dostałam płytę "Scarlett" Closterkellera i książkę "Wyznania Katarzyny Medycejskiej"

Offline

 

#82 2012-07-31 17:20:53

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Marie_JohanaXIII napisał:

Lonely.Day napisał:

Mnie się podoba, ze z tej okazji, zę teraz modne potargane ciuchy itd. jest dużo tutoriali których zawsze potrzebowałam ^^
Więc zrobiłąm sobie cudną kurtawkę ^^
Jeszcze tylko dokupić 2 naszywki i bedzie idealna ^^

Pokaż Też bym sobie coś nowego chciała zrobić, może mnie zainspiruje

A ja im bliżej ślubu tym bardziej mam dosyć Grava, a kiedyś byłam taka spokojna i tak dobrze kiedyś się dogadywaliśmy... Boję się tego ślubu i boję się siebie, zmieniam się na gorsze...

Pokażęjak bede miała kabel do aparatu ^^

Elspeth co do czasów zwierzyńca na forum chyba lepiej nie wracać, nie sądzisz?

Narcissa ja z moim ostatnio się tak pokłóciłam że był "cichy dzień" jeden, bo jeden. Tylko ze spaliśmy od siebie 2 metry (w 2 namiotach w sensie) i przez cały dzien byliśmy razem, wiec bolało. Ale za to wiezór był najszczęścliwszym czasem pod słońcem. Nigdy nie byłam tak szczęsliwa.
A co do godzenia się, to fakt, zazwyczaj jest przyjemne dosyć

Offline

 

#83 2012-07-31 19:50:13

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Dlatego się nie rozpisuję na ten temat. Dziwi mnie tylko fakt, że chyba trochę za nimi tęsknię... No ale ja nie lubię zrywać z ludźmi kontaktów.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#84 2012-07-31 20:52:16

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Ja też i to nie przeraża że dalej czekam na ten kontakt z jednym osobnikiem.
Coś było obiecane z mojej strony i z jego, wiec tym bardziej.
ALE KONIEC O TYM TUTAJ!
Nie ma smutania ani wkurwiania sie ^^

Offline

 

#85 2012-07-31 22:47:15

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Ja z moim Księciem pod koniec września będziemy mieli już dwa lata. Nigdy nie zrywaliśmy, większość ludzi myślała, że jesteśmy idealną parą, ale wiadomo, ze wszędzie zdarzają się waśnie. Na początku wakacji mieliśmy taki pewien okres, ze rozważałam potencjalnie koniec związku, ale dogadaliśmy się ostatecznie. Lubię w nim to, ze jest to taki prawdziwy facet- twardy, z zimną krwią, ale też czasem potrzebuje wspacia. Ja jestem cholernie wrażliwa, i jak to sam stwierdizł- potrzebuje delikatnego charakteru, którym mógłby się opiekować;D I wiem, co do mnie czuje. To się dla mnie liczy:)

Offline

 

#86 2012-08-01 20:23:05

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

orkov napisał:

Lubię w nim to, ze jest to taki prawdziwy facet- twardy, z zimną krwią, ale też czasem potrzebuje wspacia. Ja jestem cholernie wrażliwa, i jak to sam stwierdizł- potrzebuje delikatnego charakteru, którym mógłby się opiekować;D I wiem, co do mnie czuje. To się dla mnie liczy:)

Mam wrażenie jakbyś opisywała mojego i mnie o.O

Offline

 

#87 2012-08-02 12:54:41

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Większość z was wie, że pracuję nad wydaniem nowej książki lidera XIII. století, teraz mam pewną okazję, tylko muszę najpierw określić, jaki byłby nakład początkowy. Chciałabym zacząć od niskiego nakładu, ale jaki byście mi doradzali? 200 egzemplarzy? 300? Chodzi o to, żeby wydawnictwo chciało wziąć na siebie koszty wydania i nie było stratne, tzn. żeby cały nakład się sprzedał. Cena książki to będzie pewnie ok. 50 zł lub niżej (w Czechach ta książka kosztuje właśnie równowartość 50 zł). Doradzicie mi?

A ja zmienię temat i powiem, że moja suknia średniowieczna na ślub jest już gotowa, tylko narzutka i sakiewka się jeszcze szyją ^^ A Grava strój średniowieczny w środę powinien już zostać dostarczony do nas przez pocztowego posłańca


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#88 2012-08-02 15:42:07

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Jeśli wahasz się miedzy 200 a 300 to weź 250 ^^

Offline

 

#89 2012-08-02 20:44:38

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

No, 250 weź;D Ale z dwojga złego lepiej zamówić 200. Koniecznie pokażcie zdjęcia ubrań;)

Offline

 

#90 2012-08-02 21:23:20

 Jewel

Demon

19988345
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 931

Re: Chcę Wam powiedzieć, że...

Słuchaj orkov



Proszę tylko o jedno. Na moim pogrzebie czarne róże.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/609b947eef4da65c44cf794b86930186.gif?1338904071

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Chcę Wam powiedzieć, że...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora