#46 2011-08-04 21:28:12

NIgrette

Dusza

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

zgadzam się z dark_Vampire ja też nie wiem jak tego można słuchać i też nie widzę w tym żadnej muzyki, tylko sztukę szybkiego mówienia i przekleństw

Offline

 

#47 2011-08-04 21:46:19

IronIsMad

Potępiony

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 358
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

dziękuję

też uwielbiam "nawracać". to daje niesamowitą satysfakcje


I love you soo much, you must kill me now...

Offline

 

#48 2011-08-05 14:19:14

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Co do nawracanie jestem z siebie niesamowicie dumna, bo młodsza kuzynka (jestem jedynaczką), właśnie kupuje swoja pierwszą koszulke Nirvany. A pamiętam jak to niedawno puszczałam jej pierwszy raz "Smells..."! Wzruszająca chwila! Wchodzi dziecko na dobra, znaczy sie zuą droge w końcu! ;D


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#49 2011-08-05 19:12:03

 Mona

Demon

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 959
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Ja miałam satysfakcje jak mój 8 letni kuzyn, gdy mu puściłam kilka metalowych piosenek, stwierdził, że to lubi


"Tobą śmierć żywię, w tobie pogrzebiona,
Nią się pożywisz i śmierć wreszcie skona."

Offline

 

#50 2011-08-17 14:02:01

 dark_Vampire

Kusiciel

11309681
Skąd: od niedawna Ostrawa (Czechy)
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 271
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

słuchałam tych całych Lovato i Gomez tak... ludzie popełniają błędy teraz też polubiłam kilka piosenek Bullet for my Valentine, i My Chemical Romance. Chyba się nimi troszkę zainteresuję . Szczególnie BFMV. Dzisiaj był wywiad na tvn-ie chyba, z MCR.


"Cause I'd rather feel pain that nothing at all"-Three Days Grace

Offline

 

#51 2011-08-17 14:45:40

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Trzeba przyznać,że ja tez ich lubię;D Znaczy Bulletów.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#52 2011-08-17 20:38:08

 Evelyn

Dusza

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Och, czego ja nie słuchałam :-> Kiedyś słuchałam wszystkiego : popu, rapu, hip - hopu, reggae, a czasem nawet disco polo... Na tzw. mroczną muzę przerzuciłam się niespełna rok temu i wtedy zaczęła się totalna przemiana wnętrze mojej garderoby na czarno ♥


"Lepiej spłonąć niż powoli wyblaknąć."
~Kurt Cobain

Offline

 

#53 2011-08-17 20:40:14

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Tez tak miałam z garderobą, ale do tej pory zalegaja w szafkach kolorowe ciuchy, w których nie chodzę. Czekają na lepsze (gorsze).


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#54 2011-08-20 01:56:30

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

W zamierzchłych czasach, które epicki kurz pokrył grubą warstwą niczym woluminy w najgłębszych zakamarkach archiwum wieków słuchałem różnej muzyki muzyki (łącznie z chwilowym rapem i... disco z polo- kurde, 6 czy 7 lat miałem xD ) z przewagą rocka (podziękowania dla mej rodzicielki- fanki starego rocka polskiego).
W pewnym żywota momencie pojawił się punk (Dezerter, Rancid, Analogsi), po czym zacząłem wgłębiać się w ciężkie brzmienie, dokładniej w Black Metal-  znalazłem "War" Burzum i "Lunar Poetry" Nokturnal Mortum, z czego na punkcie Burzum miałem pewien czas niezłego pierdolca I się zaczęło.
Potem już tylko wgłębiałem się w kolejne odmiany metalu, rocka, aż poznałem muzykę gotycką, dark electro, industrial i dotarłem do kresu swych poszukiwań- tak oto powstał pełzający po świecie twór Gravem zwany

Ostatnio edytowany przez Herr Grav (2011-08-20 02:22:04)


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#55 2011-08-22 10:16:05

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Herr Grav napisał:

W zamierzchłych czasach, które epicki kurz pokrył grubą warstwą niczym woluminy w najgłębszych zakamarkach archiwum wieków (...) tak oto powstał pełzający po świecie twór Gravem zwany

Gravciu, jak ja kocham Twój sposób opowiadania o czymkolwiek xD
Tak, Gravcio dzięki swojej rodzicielce ma zamiłowanie do starego polskiego rocka, ale jego rodzicielka ma też zamiłowanie do Feela, dobrze, że tego nie odziedziczył po niej xD

O sobie już pisałam, tylko mogę wspomnieć, że moja siostra słuchała kiedyś poezji śpiewanej typu Stare Dobre Małżeństwo czy Jacek Kaczmarski, i ja to po niej odziedziczyłam (chociaż kiedyś miałam dosyć, jak i matka, i siostra w kółko tego słuchały). Teraz to w zasadzie moja siostra nie jest jakąś szczególną wielbicielką żadnego rodzaju muzyki i w ogóle muzyka nie jest dla niej zbyt ważna (nie rozumiem tego, dla mnie muzyka jest zajebiście ważną rzeczą w życiu), czasami posłucha poezji śpiewanej albo jakiegoś słodkiego popiku (bleee X.x), moja matka ciągle słucha radia, więc słucha tego co w radiu, ale lubi też muzykę klasyczną, ja też, tylko nie w nadmiarze... A kiedyś miała pewnego rodzaju "alergię" na muzykę klasyczną, bo za dużo matka tego słuchała i miałam dosyć... O, przypomniało mi się że gdzieś w 3 i 4 kl. podstawówki lubiłam Spice Girl, Backstreet Boys i Just5 O_o (bo to było modne, a innej muzyki nie znałam), a w 5 kl. Britney Spears O_o
Ale gdzieś w 5 kl. podobał mi się też kawałek Madonny o mrocznym klimacie: "Frozen" i w ogóle lubiłam wszelką smutno-piękną muzykę... Gotycyzm zawsze we mnie siedział


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#56 2011-08-23 06:27:06

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Kochanie, nie przeginaj z tym Feelem, jak do matuli dzwonie, to jestem molestowany graniem na czekanie z ustawionym "jak anioła głos"... Brrrrrrrr... (dobrze, że za często do niej nie dzwonię )

Gravciu, jak ja kocham Twój sposób opowiadania o czymkolwiek xD

No a co Johaneczko, za coś mnie w końcu kochasz


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#57 2011-11-08 15:09:32

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Skruszona przyznaję się, że za czasów kiedy w mojej łowie panowała ciemnota słuchałam Kupichy i oglądałam "Zmierzch". Na szczęście te smarkaczowe czasy minęły i słucham Three Days Grace, Evanescence, Korn no i zespołu, który podbił moje serce utworem: "Let the bodies hit the floor!" - zespół Drowling Pool.

Offline

 

#58 2011-11-08 20:13:36

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Oooo,uwielbiam tę piosenkę;D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#59 2011-11-09 15:41:23

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Kali słuchasz Korna? Super! Ulubiony zespół mojego faceta. Masz plusa. ;D


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#60 2011-11-09 16:30:46

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

A wy macie u mnie plusy. Mina, a ty słuchasz Korna, czy tylko twój facet? Jak słuchasz, to słyszałaś "Coming Undone", albo "Kiss"? Jak dla mnie są zajebiaszcze xD.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora