#46 2013-02-23 01:10:15

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Twórczość DeathBoy

DeathBoy napisał:

I nie chwal, bo sam czytałem Twoje cudowne zakrawające o bardów trzynastego wieku, ba lepszych czasów!
Są niesamowite i poruszają do głębi.

Już ja tą mendę znajdę (huahuahua odmęty gg) i sprowadzę go znowu!

Offline

 

#47 2013-07-05 12:56:13

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość DeathBoy

Dobra, jestem. Pracuję nad udoskonaleniem starego projektu. To program, który pozwoli nam przechować różne osobiste notatki oraz nimi zarządzać. Można tworzyć, modyfikować, usuwać, przeglądać. Teraz pracuję nad 'opcjami', takimi jak 'włącz przy uruchomieniu systemu', czy inne. Ktoś byłby chętny?

Offline

 

#48 2014-01-03 21:01:42

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość DeathBoy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez DeathBoy (2014-01-03 22:28:14)

Offline

 

#49 2014-01-03 21:11:09

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Twórczość DeathBoy

Podoba mi się 4.

Chciałam gry zobaczyć, klikam w link (w pierwszym poście podawałeś linki do chomika) a tam kłódeczka i prosi mnie o hasło

Offline

 

#50 2014-01-03 22:07:56

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość DeathBoy

hasło ***
Edit 4:
na prywatnej wiadomości

Edit:
sam ściągnąłem projekty, żeby sobie przypomnieć co zawierają. projekt 1 jest moją pierwszą próbą zrobienia fizyki w grze. w win7 będzie migać, więc nie polecam. projekt 2 to gierka strzelecka, a w sumie tylko zbiór podstawowych umiejętności w jednym programie, co okroiłem w grę. projekt kopas w dupas był moim projektem do szkoły, za który dostałem 6 z programowania oto relacja, prawie na żywo:
http://www.youtube.com/watch?v=xlVZNtC-WCg
projekt ryp to krótka gierka już z bardziej zaawansowanymi rzeczami, bo zrobienie jednego poziomu zajęło mi tyle czasu co cała gra kopas w dupas. oczywiście zwykły śmiertelnik tego nie zauważy, ale dla mnie jest to istne dzieło sztuki. a potem przestałem programować... dziwi mnie natomiast dlaczego nie moge nigdzie znaleźć gry Full Of Zasadzkas, była to gierka tuż przed stworzeniem kopas w dupas. tamta dopiero była rozbudowana... jak znajdę to dorzucę. Miała pół megabajta.
Edit 3:
A nie, bo 75 KB. Znalazłem, jest na chomiku

Edit 2:
a mnie się 4. nie podoba. ma to odzwierciedlenie do mojej przeszłości...

Ostatnio edytowany przez DeathBoy (2014-01-06 22:06:53)

Offline

 

#51 2014-01-03 23:29:56

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Twórczość DeathBoy

Pewnie jako zwykły śmiertelnik w ogóle niewiele zauważę. Szczerze mówiąc niespecjalnie gram w gry, lubię point'n'clicki, ostatnio próbowałam poganiać trochę po Skyrimie ale jakoś talentu do tego nie mam. Sama nie gram, ale uwielbiam patrzeć jak ktoś gra w gry.
Nazwy Twoich mnie rozbrajają. Przejrzę je jutro dokładniej. Kopas w dupas wygląda imponująco. Słyszałam na początku coś o elementach koszykówki, czy mi na słuch ze starości pada? Gdzie ta koszykówka?
I dlaczego wrogowie zadają takie małe obrażenia?
Kod długaśny. Całe kilometry. Podziwiam. Ja sama chciałam trochę pójść w kierunku robienia gier (point'clicków konkretniej. Po zagraniu w Still Life zakochałam się w point'n'clickach), nawet na studia jako-takie poszłam, ale ostatecznie programowanie chyba jest nie dla mnie. Jakoś jeszcze się trzymam ale najprawdopodobniej odpuszczę i zajmę się czymś bardziej przyziemnym. Tym bardziej podziwiam osoby, które sobie z tym radzą i to lubią.

Offline

 

#52 2014-01-04 00:16:14

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość DeathBoy

Jesteś na forum, co już czyni Cię osobą ponad przeciętne. Z tego co wiem Skyrim nie jest point klikiem
Ja nie mam czasu na gry, zatem jeśli już to wyłącznie Wiedźmin. Nazwy moich wymyśliłem z bratem ciotecznym,  w środku nocy.
To o koszykówce to mój  profesor się śmiał z gry, że to będzie o koszykówce.
Gierka przy prezentacji się zawiesiła, moje hp nie spadało, więc zacząłem grać od początku. A w porównaniu do moich obrażeń zadają mało, bo przed walką wykupiłem całą magię (dla prezentacji, like a boss)
kod miał rzeczywiście kilka kilometrów, bo wszystko pisałem sam, przy czym ostro się uczyłem, sam wymyślałem algorytmy działań, więc naturalnie nie były one zoptymalizowane.
też zamierzam iść na studia informatyczne i kontynuować naukę informatyki z technikum. Pamiętaj: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Informatyk

Offline

 

#53 2014-01-04 00:31:32

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Twórczość DeathBoy

Uwaga, osoby przeciętne! Chcecie być ponadprzeciętne? Załóżcie sobie konto na forum! Dzisiaj promocyjnie, za darmo!
Nie, Skyrim nie jest pint'n'clickiem, dlatego go wymieniłam osobno. Zapomniałam wspomnieć o moim, najmojszym, najkochańszym saperze Najlepsza gra pod słońcem. Przez pewien czas miałam konto na platformie xboxa tylko po to by mieć 'dzienne wyzwania' w saperze i kilka dodatkowych opcji.
Haha wiem jak to z informatykami wygląda, dlatego ja poszłam na automatykę i robotykę. Niestety programowanie mnie pokonało. Zastanów się tysiąc razy przed wyborem studiów, bo łatwo się przejechać na studiach

Offline

 

#54 2014-01-05 19:58:19

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość DeathBoy

Ha! Buszowałem nieco w CD i znalazłem projekt Full Of Zasadzkas. Jest na chomiku. Po zasyśnięciu można go otworzyć notepadem (notatnikiem) i szperać w kodzie

Offline

 

#55 2014-01-06 21:08:01

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Twórczość DeathBoy

Chowaj kod! Mama Cię nie uczyła, że kodu źródłowego się nie pokazuje? Szanuj się chłopcze!
Jak coś gdzieś się wrzuca to już skompilowane, skonsolidowane i w ogóle tak by kodu widać nie było. A nuż ktoś uzna grę za fenomenalną, za przełom po prostu w grach i za coś niesamowitego i przerobi trochę i sprzeda za grube miliony. ^^

"{nie zapisuje przedmiotów ;(

sprzedaj milion egzemplarzy kopii }" <= sam to zauważyłeś.

Prawie 2400 linijek kodu. Taa, patrz jak mi się chce w tym siedzieć i przeglądać i grzebać i w ogóle. Mi się nad moimi nie chce siedzieć Ale ładny ten Twój kod. Taki uporządkowany.

Offline

 

#56 2014-01-06 22:29:11

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość DeathBoy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#57 2014-01-07 08:31:57

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Twórczość DeathBoy

Chłopcy zazwyczaj strasznie piszą kod. Czasami jak widzę któryś jakiegoś kolegi z roku to nie mogę ogarnąć gdzie co jest i o co w tym wszystkim chodzi.
Za fakt, że chciało Ci się tyle pisać podziwiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora