#16 2010-01-24 11:00:32

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Ja nazywam się Magdalena.  Mieszkam an górnym śląsku. Mam 14. Jestem najmłodsza w domu. Mam brata i siostrę. Nikt z mojego domu i rodziny nie jest Gotem. Brat był hiphopowcem ale zapoznał się z metalem i znormalniał. Siostra jest czymś w rodzaju barbie ale głupia nie jest. Interesuję się różnymi stworzeniami mitycznymi(szczególnie elfy), muzyką, fotografią, literaturą i tatuażami. Pisze wiersze i w ostatnim czasie zaczęłam  ponownie rysować. Słucham rocka i metalu. Lubię też smutne dźwięki wydawane przez fortepian i skrzypce( to takie piękne).  Społeczeństwo szkolne mnie lekko olewa. Nie lubię rozmawiać z ludźmi(od pewnego czasu) chyba, że z poszczególnymi ... Lubię pić swoja krew(tzn gryzę wargi) i z tego powodu mam wciąż je rozwalam. Nie nawiedzę tępych dziewczyn i "emo". Od zawsze pociągały mnie czarne charaktery z książek i filmów. Moją ulubioną pora roku jest jesień a liczbą 13... 7 tez ( przypominają mi kosy). Lubie ten motyw Śmierci z kosą Uważam, ze tyle powinno wystarczyć. Jestem lekko niezrównoważona psychicznie. Przejawia się to od dzieciństwa, jak prosiłam tatę by mi opowiadał bajki z nieszczęśliwym zakończeniem( Baba Jaga zjada Jasia i Małgosię)

Ostatnio edytowany przez BlackQueen (2010-07-22 21:41:02)

Offline

 

#17 2010-02-05 08:12:05

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Ej, Ty! Ja też jestem z górnego śląska! xD


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#18 2010-02-05 15:27:33

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

To może ja teraz coś napisze o sobie ^^
Jestem Kamila xd odrazu napisze ,że mam 16 lat... Mieszkam w Warszawie (chociaż wolałabym gdzieś na wsi -_-)
Gotką jestem od jakiegoś czasu... mój tata nauczył mnie słuchać gotyku i metalu wię jestem m u wdzięczna i to on pokazał mi film "witajcie w mroku" dzieki czemu pokochałam gotyk ^^ On sam od najm,łodszych lat słuchał metalu i punk rocka chociaż pył poppersem -_- dziwne połączenie... Jak większosc gotów również nienawidze ludzi... na moje nieszczeście nie mam w swoim toważystwie żadnych gotów T-T jest tylko jeden metal... ku mojemu nieszczęściu zadaje sie z ludzmi słuchajacu HIP HOPU I RAPU! czego nie trawie!!! nie lubie z nimi nigdzie łazić bo zawsze jestem troche na poboczu... nie moge z nimi wspólnej muzyki posłuchać a oni mi wytykają to jak sie ubieram i jak sie zachowuje -_- co mnei irytuje!... ale niemam więcej przyjaciół T-T Dlateogo niemając w pobliżu ludzi o podobnych zainteresowaniach często mam popsuty humor i znajduje coraz to więcje znajomych z neta ,którzy mnie rozumieja...
Lubie bardzo malować i pisac wiersze... już wstawiłam kilka swoich rysunków tutaj ^^ Słucham gotyku i metalu czasami cięższej odmiany rocka... zespołami ,których słucham to: Iron Maiden ,Judas Priest, Metallica, AC/DC, Lacuna coil, Xmal Deutschland, Marilyn Manson , Michael Jackson (jedyny pop jakiego słucham, aler ostatnio go przestałam słuchac) ,czasami Behemoth, Dio, Saxon...
Jestem ateistką chociaż niektórzy w mojej szkole w to watpią -_- satanizm chyba wydaje im się bardziej reany w moim przypadku... coś co mogłabym codziennie robic to chodzić w miejsca jak najdalsze od ludzi w ciepłą gwiezdzistą noc ^^
Nienawidze szkoły i ostatnio jakąś za bardzo nie przejmuje się nauką... mam ochote być sama, bez czepiających się mnie osób... 
Zawsze chciałam ,żeby ludzi sie mnie bali ^^ a nie się czepiali...
Też lubie pić krew tak jak  MortalVampire i GothicBlood... ^^
Co do pytania BrutalHelena:
-Raczej niemam żadnej choroby psychicznej... ale mam trzy wady fizyczne (dłoni tak konkretniej)... zapomniałam jak one się nazywaja.... jedna polega na zrośnięciu się palców, druga na braku kilku palców a trzecia na krótkich palcach     T-T troche mi to przeszkada...
To chyba na tyle.... ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#19 2010-02-06 10:39:54

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

córka_szatanac napisał:

nie lubie z nimi nigdzie łazić bo zawsze jestem troche na poboczu... nie moge z nimi wspólnej muzyki posłuchać a oni mi wytykają to jak sie ubieram i jak sie zachowuje -_- co mnei irytuje!... ale niemam więcej przyjaciół T-T Dlateogo niemając w pobliżu ludzi o podobnych zainteresowaniach często mam popsuty humor

córka_szatanac napisał:

Nienawidze szkoły i ostatnio jakąś za bardzo nie przejmuje się nauką... mam ochote być sama, bez czepiających się mnie osób... 
Zawsze chciałam ,żeby ludzi sie mnie bali ^^ a nie się czepiali...

Ja tez nienawidzę nigdzie z kimś łazić a szczególnie nie do szkoły. Patrzę na tych wszystkich głupków to potem mam zły humor. Nie dość, że do szkoły musimy chodzić z przymusu i się edukować to jeszcze większość nauczycieli to debile, pytają w kółko, czepiają się i nie dadzą ci spokoju.  Moim marzeniem w takich chwilach to bycie niewidzialnym.

Offline

 

#20 2010-03-30 13:46:02

BlackDeath

Gość

Re: Poznajmy się bliżej.

Witam.
Nazywam się Joanna. Wiek chyba sobie pominę... choć zdradzę iż jestem już dawno po podstawówce i gimnazjum. Mieszkam w zielonym województwie lubuskim. Miasta nie podam i tak nie znacie (to taka mała miejscowość.). Jak jesteście dobrzy z historii to poszukajcie sobie miejsca w którym spotkał się Otton III  z Bolesławem Chrobrym (nie, nie chodzi mi o Gniezno) i sami zgadniecie gdzie w obecnej chwili przebywam.
Jestem gotką, córką i chrześcijanką. Rodzinę mam normalną, rodzice nic do mnie nie mają, praktycznie niczego nie zabraniają. Posiadam siostrę, szwagra i siostrzenicę oraz cota. Tyle iż kot jest zwierzątkiem domowym a siostra z rodziną mieszkają dalej ode mnie. W środowisku jestem znana właśnie jako Czarna Śmierć (Black Death) ewentualnie Joan. Dla tych w szkole jestem satanistką, nie obchodzi mnie z grubsza co o mnie mówią... mam swój świat, swoich znajomych i swój cmentarz.
Kocham muzykę, bez niej nie istnieję. Gatunkowo muzykę którą słucham określa się jako gothic & symfonic oraz folk, pagan, viking metal. Zespołów znam całe mnóstwo. Nałogowo słucham: Dark snctuary, Lunatica, Cruachan, Eluveitie, Lilith, Stravaganazza jak i zespoł Hunter.
Zainteresowania to prócz okultyzmu, demonologi, wampiryzmu interesuję się ziołami.
Co lubię? Noc, cmentarz, muzykę, pisać (opowiadania, wiersze, myśli), historię (w szczególności średniowiecze i renesans oraz okres II wojny światowej w tym obóz w Oświęcimiu), gotycki kościół w moim mieście, Leo, Sarnę (Nie, nie jest zwierzęciem.), swą rodzinę, Boga, swojego cota.
Uzależniona jestem... od oparów olejka eterycznego lawendowego, herbaty lawendowej, kawy, muzyki.
Dużo czasu spędzam również na medytacji, ale to już szczegół.
Jak już wspomniała jestem chrześcijanką, moja wiara w Boga opiera się głównie na modlitwie (gdy się modlę często leżę krzyżem twarzą ku niebu, niezależnie od miejsca), czytaniu Pisma Świętego, do kościoła chodzę w tedy kiedy nie ma w nim ludzi. Nie lubię tego tłumu moherowych beretów A ksiądz i tak mam mnie za satanistkę. I tak z buta powiem żebyście się mnie nie bali xD nie nawracam ludzi jeśli sami tego nie chcą ^^
Tyle o mej skromnej osobie.
A no i prowadzę blog: http://xgrafomankax.blog.onet.pl/

 

#21 2010-04-01 15:42:56

 czarna-inna

Dusza

2451740
Skąd: Oświęcim, Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Hmm... też by wypadało coś powiedzieć o sobie. Na imie mam Anka woj. małopolskie. I z pewnością ponad 12 lat. Interesuję się poezją, różnymi subkulturami i muzyką.
Wyznaję Satanizm Laveyański, można powiedzieć też, że racjonalny. Więc mówię o sobie, że jestem pół Satanistka pół Gothką a jaka jest prawda sama nie wiem.Mam również pociąg do krwi.Mały ale jest. Mam do tego jakby rozdwojenie jaźni. Jedną połówką jestem człowiekiem i zadaje się z ludźmi, drugą połówką nienawidzę ludzi i chcę coraz bardziej oddalić się od nich jednak wiedząc, że również jestem człowiekiem nienawidzę siebie. Stąd moje zamiłowanie do Śmierci.
Interesuje się vampiryzmem i okultystyką. częstym zajęciem jest przechadzka się po cmentarzach.
Moim marzeniem jest nauczyć się śpiewać growlem  ;D Jakby ktoś nie miał żadnych ciekawych rzeczy do roboty może poczytać mojego ''życiowego'' bloga www.poranek-w-ciemnoscii.blog.onet.pl

Dziękuję za uwagę i sory za przynudzanie

Ostatnio edytowany przez czarna-inna (2010-04-01 15:46:43)


† Dusza nigdy nie znajdzie się w niebie, jeśli za życia człowiek w niebo nie wierzył... †

Offline

 

#22 2010-04-25 02:07:58

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Mam 20 lat i mieszkam w Krakowie. Jestem dość znana w sieci pod pseudonimem Luna. Na imię mam Klaudyna.

Można mnie znaleźć m.in. na stronach:
http://blood-luna.ovh.org (biblioteka "wampirologii")
http://ksiezyc.ovh.org (moja prywatna skrytka na twórczość własną i fascynacje)
http://lastfm.pl/user/blood-luna (profil LastFm)
http://klaudynaluna.deviantart.com (galeria fotografii i grafik/obrazów/rysunków)
http://www.darkplanet.pl/Razorblade-Kiss-user.html (portal społecznościowy darkplanet)
i wiele innych.

Znalazłam to forum przypadkiem, akurat wybierałam sobie łóżko, z ciekawości zamiast "łóżko kute" wpisałam "łóżko gotyckie" i pojawił się wątek z tegoż forum.

Od ponad 7 lat subkultura gotycka jest mi jakoś tam bliska, chociaż nigdy nie mówiłam na siebie "gotka". Teraz bardziej zżyłam się z osobami w tym środowisku, być może dlatego już nie jestem taka zdystansowana i nie martwię się o to, czy odważyć się na spotkania i rozmowy, czy nie - bo już mam to za sobą, te wszystkie imprezy, muzyka, ubrania, styl życia i myślenia - są częścią mnie.

Wystąpiłam w filmie reż.Henryka Dederki pt. "Witajcie w mroku", aczkolwiek poniekąd traktuję to jako przygodę i błąd młodości. Bo pomimo że premiera była niedawno, nagrania były już dawno temu...

Interesuję się wieloma rzeczami i myślę, że najbardziej będziecie w stanie mnie poznać poprzez moje wypowiedzi.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#23 2010-05-03 03:10:39

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

gdzie mogę obejżeć "witajcie w mroku"?  strasznie chciała bym to znów objeżeć ;p a nie wiem gdzie T.T  ...


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#24 2010-05-11 11:52:58

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#25 2010-06-14 16:18:51

Arterist

Dusza

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Pozwólcie, że ja również napomnę co nieco o swojej skromnej osobie. Interesuję się jak, większość z Was, wampiryzmem. Ogólnie zjawiskami paranormalnymi i okultyzmem. Oprócz tego dosyć niedawno zainteresowałam się fotografią artystyczną. Lubię, gdy o wieczornej porze gaśnie prąd, a mieszkanie oświetlają tylko i wyłącznie promienie świec. Uwielbiam zapach wilgotnej zieleni, powietrza po burzy oraz nocy. Pociąga mnie wszystko co tajemnicze i nieodkryrte. Urodziłam się na jesień-jest to moja ulubiona pora roku. Na pewno nie należę do pustych słuchaczek dennego popu. Zasłuchuje się w metalu gotyckim, rocku gotyckim, a czasem nawet w rocku alternatywnym, synth rocku lub nawet folk metalu. Na co dzień nie mogę liczyć na akcptacje towarzystwa. Nie tyle co przez styl, ale i charakter. Z resztą od zawsze tak było. Mam w sobie ,,coś'', co odpycha ode mnie ludzi. Jestem nieufna wobec nich, dlatego też trudno nawiązać ze mną głębszą znajomść. Jesten nazywana ponurakien z tej racji, gdyż mam zupełnie inne poczucie humoru. Nie śmieje sie z plastikowych gwiazdek. Rodzice tak jak i nauczyciele nie tolerują mojego stylu, co jest bardzo uciążliwe. Wielu z Was opiswało swoje zamiłowania do krwi. Co prawda je osobiście jeszcze nie próbowałam, aczkolwiek bardzo lubie jej widok...

Offline

 

#26 2010-06-17 20:58:24

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Hej, jestem nowa Parę razy odwiedziłam to forum, a że interesuje mnie subkultura gotycka i kocham wszystko co z nią związane, postanowiłam się zarejestrować.
W grudniu skończę 16 lat, mieszkam w mieście leżącego zaraz obok Rybnika (też na R ). Jestem jedynaczką, z czego się baaardzo cieszę. Nie jestem ateistką ani nic takiego, należę do wiary katolickiej i tego się trzymam, nie zrażają mnie księża od siedmiu boleści ani dziwne "przepisy" narzucane przez Kościół, ponieważ uważam, że każdy powinien odnaleźć własną drogę do Boga.
Jesli chodzi o muzykę, to jak wszyscy tutaj, nienawidzę durnej plastikowej sieczki i elektronicznie przerabianych jęków. Jak muzyka to muzyka. Kocham Evanescence i Nirvanę, słucham też Metallici i parę innych zespołów. Ostatnio spodobała mi się Epica.
Uwielbiam sztukę i chcę się tym zająć w przyszłości, lubię też pisać powieści, śpiewać i grać na pianinie.
Podziwiam Amy Lee, Kurta Cobaina, Beyonce i Victorię Frances.
Mam konto na zapytaj.com.pl o tym samym nicku co tu, tam jest więcej o mnie napisane
To tyle ode mnie.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#27 2010-06-18 10:36:23

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Mishia, witamy na forum.


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#28 2010-06-18 12:26:37

Arterist

Dusza

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Witaj Mishia. Witajcie wszyscy tutaj zebrani. Uzmysłowiłam sobie, że zapomniałam zrobić to już na początku, a więc z opuznieniem witam Was.

Offline

 

#29 2010-06-18 18:20:23

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

A no dzięki za miłe powitanie


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#30 2010-06-18 18:54:28

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

No tak. Mały offtopic, ale to nic
Ja też  witam Was na forum ^ ^
Mam nadzieję, że nie prędko nas opuścicie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora