• Index
  •  » Hobby
  •  » Jakie są wasze zainteresowania?

#16 2010-06-15 22:46:29

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Ja ostatnio poważnie myślę nad zostaniem fotomodelką. Ciągnie mnie do tego jak nie wiem co .
Chciałabym zwłaszcza reklamować ciuchy ze sklepów gotyckich.
Ach, moje ostatnie marzenie *.*


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#17 2010-06-16 21:59:36

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Zasznurowana - też nad tym myślałam kiedyś i te myśli powróciły ^^ Myślę ,że można spróbować ale to kosztowne jak na początek ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#18 2010-07-02 19:56:26

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Język czeski, wampiryzm, książki (zwł. mroczna poezja, Fin de Siecle, romantyzm, barok, średniowiecze), filozofia, psychologia, historia religii (zwł. chrześcijaństwa), historia sztuki, tworzenie (pisanie wierszy, rysowanie, malowanie, tworzenie biżuterii...), musicale, muzyka (różna, głównie rock gotycki, punk-rock, muzyka z musicali, power metal, folk metal, różna muzyka czeska...), sztuki walki, manga i anime, moda alternatywna i historyczna... Mogłabym tak jeszcze długo wymieniać xD


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#19 2010-08-02 23:03:30

 MementoMori

Dusza

Skąd: Oczyszczalnia toksyn.
Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Zabawa z ogniem czyli fire show; historia i pedagogika cyrku; fascynują mnie dzieje ostatniej carskiej rodziny; wszystko nt. Bułgarii, Rumunii i Węgier; lubię grzebać w elektronice <Popsute radio? Telewizor? Komputer? Polecam się na przyszłość ;>


Delikatnie zwracam uwagę, że jesteśmy w Polsce. W naszym kraju żyją GOCI. Nie gothci, nie gotchci, nie gothic. Naprawdę nie ma co sobie życia utrudniać z wariacjami z literą "h".

Pozdrawiam.

Offline

 

#20 2010-08-09 17:01:56

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

mnie głównie interesuje psychologia i psychiatria,z racji wybranego przeze mnie kierunku kształcenia wojsko;P
o muzyce nie wspomnę bo to sens życia xD no i smoki moje ukochane... literatura?Głównie high,dark i heroic fantasy;)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#21 2010-08-11 17:16:31

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Mnie interesuje głównie Japonia i piercing, a także wszelkie modyfikacje ciała.
Lubię też horrory, zwłaszcza japońskie.


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#22 2010-08-28 21:15:38

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

O tak,horrory:tak: Też lubię.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#23 2010-09-11 20:18:16

 DarkMonic

Wygnany

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 99
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Słucham muzyki, czytam książki pod napięciem, oglądam horrory, piszę wiersze, gram na gitarze i maluję mangę. To jest podstawa mojego życia.


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Offline

 

#24 2010-09-26 07:21:15

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Kocham pisać wiersze *,*
To na pewno . Lubię poznać tajemnice okultyzmu a właściwie ,  to wszystko co poprzedniczki wymieliły ; D

 

#25 2010-09-26 11:18:05

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Chyba nie wszystko, np. językiem czeskim raczej tylko ja się tu zajmuję


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#26 2010-09-26 11:24:32

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Oj , najmocniej przepraszam .
Nie wszystko ;(

Więc wymienię :
Okultyzm , wampiryzm , życie po śmierci , wiersze , muzyka , motory , sport - uprawiam więc to dlatego , językiem Francuskim , anoreksja i bulimią ... ogółem odżywianiem , filmy - horrory ,zjawiska paranormalne , psychologia .i może coś jeszcze ale mam słaba pamięć .

 

#27 2010-11-13 16:21:29

Dark blood

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 73
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

horrory,bajki,fitness i muzyke


każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia

Offline

 

#28 2010-11-13 22:18:41

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

A, moja kolej
Literatura (w pełnym tego słowa znaczeniu - czytam dosłownie każdy gatunek), muzyka (oczywiście), religioznawstwo (zwłaszcza wierzenia pogańskie), informatyka (przyszła pani technik informatyk specjalizacja systemy zarządzania bazami danych się kłania , kraje nordyckie (Norwegia, Finlandia, Szwecja, Islandia, Dania...). Sporo


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#29 2010-11-14 11:30:05

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Noelia napisał:

Oj , najmocniej przepraszam .
Nie wszystko ;(

Więc wymienię :
Okultyzm , wampiryzm , życie po śmierci , wiersze , muzyka , motory , sport - uprawiam więc to dlatego , językiem Francuskim , anoreksja i bulimią ... ogółem odżywianiem , filmy - horrory ,zjawiska paranormalne , psychologia .i może coś jeszcze ale mam słaba pamięć .

a jakie konkretnie horrory lubisz?


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#30 2010-11-14 15:10:38

Natalia valiant

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

- Muzyka - moje życie słucham głównie power metalu, heavy metalu. metalu symfonicznego,  gothic metal, czasami muzyka musicalowa typu ukochany upiór w operze, romeo i julia wersja francuska
- oprócz tego śpiewam klasycznie muzykę chóralną w Chórze Miasta Siedlce ( ostatnio koncert z filharmonią świetokrzyską Requiem Verdi)
- Ksiażki - po prostu kocham czytać - zazwyczaj fantastyka, kryminały, powieści gotyckie, od pewnego czasu ksiażki o historii Anglii
- a'propos Historia Anglii - zwłaszcza okres panowania Dynastii Tudorów
-  filmy - najczesiej ogladam horrory - zwłaszcza japońskie- ale tez kocham stare dobre filmy akcji ( Bruce Willis, Van Dam itp), filmy hisotryczne-kostiumowe. musicale etc.
- wampiryzm
- robię rózne duperela typu ozdoby, podełka z wikliny papierowej, decoupage, ozdoby na boze narodzenie, biżuteria, dekoracje do pokoju
angielski, a od następnego roku Francuski jezyk dochodzi i tez zaczyna być pasją do tego hiszpański,
- sport
- anioły i demony

może i coś więcej ale słaba pamięć

Ostatnio edytowany przez Natalia valiant (2010-11-14 15:11:26)

Offline

 
  • Index
  •  » Hobby
  •  » Jakie są wasze zainteresowania?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora