#16 2010-06-16 22:07:40

Arterist

Dusza

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

Ja szkicuje, aczkolwiek w ostatnim okresie trochę przystopowałam. Wziełam się za pisanie opowiadania i też jakoś nie moge go dokończyć Nie wiem czemu, ostatnio jakoś mało mi sie chce...

Offline

 

#17 2010-06-16 23:20:09

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

Jak każdemu chyba...xd


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#18 2010-07-02 20:20:43

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Malarstwo, rysunek

Ja bym mogła się spotkać gdzieś

Rysuję od wielu lat, to moje uzależnienie ^^ Używam wszystkiego, czego się da: ołówki różnego rodzaju, długopisy, cienkopisy, markery, pastele olejne i suche (chociaż wolę suche), kredki, węgiel, kredki akwarelowe, ekstrakt z herbaty, tabaka, krew...
Maluję rzadziej, zwykle temperą albo akwarelami.
Najczęściej rysuję i maluję gotki, wampiry i Petra Štěpána z zespołu XIII. Století (najczęściej portretowana przez mnie osoba) ^^ Rysuję z wyobraźni, ze zdjęć i z żywych modeli.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#19 2010-08-28 21:10:55

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Malarstwo, rysunek

Ja niestety kompletnie nie potrafię rysować,ogólnie rzecz ujmując nie mam żadnych umiejętności w tym kierunku...Dlatego bardziej zajmuję się muzyką i to jest to,co naprawdę kocham;) Gdybym tak jeszcze śpiewać umiała,ach...poskąpili mi talentu;P

Dziewczyny naprawdę jesteście świetne,wasze prace są nie do opisania słowami...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#20 2010-09-07 17:26:07

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

Mam do was pewne pytanie.

Bo weszłam do sali z informatyki i mnie zatkało! Powiesili tam plakat przestawiający obraz Victorii Francces.
Tylko, ze nigdy nie widziałam tego obrazu, no, ale tecnika pasuje idealnie do niej wiec to pewnie od niej.

Znacie taki przedstawiający kobietę w czarno czerwonym gorsecie, która ma upięte brązowe włosy i kilka kosmyków opada jej na ramiona. We włosach am chyba stokrotki. Na szyi ma naszyjnik i linie przecięcia z której się sączy krew.
Za nią stoi posąg anioła, a w tle widać las.

Offline

 

#21 2010-09-07 18:35:03

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

http://chscarlett.files.wordpress.com/2008/10/victoria-frances-contest-intrinsic666-su-nombre-es-favole1.jpg

Znalazłam tylko coś takiego. Ale no nie, co za szkoła, jak widac mają gust

Ostatnio edytowany przez Mishia (2010-09-07 18:36:13)


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#22 2010-09-07 19:22:40

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

Nie to nie to. Tamtej kobiecie widać dokładnie twarz jej postać zajmuje prawie cały plakat a za nia jest posąg anioła, a za aniołem widac drzewa.

Offline

 

#23 2010-09-07 21:18:19

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

No to ja już nie wiem... Ten obraz jest dość mało znany, a skoro to nie ten to możliwe, że to po prostu inny artysta. Może spróbuj w szkole sprawdzić, czy nie ma wydrukowanego nazwiska.
A skoro jesteśmy przy Victorii... wiecie może jaką techniką tworzy swoje obrazy? Zawsze się nad tym zastanawiałam, jedyne co mi się kojarzy po przybliżeniu jakiegoś obrazu na kompie to kredki ;p;p


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#24 2010-09-07 21:52:04

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

Masz racje Misha to nie Victoria tylko Chris Ortega.
Łatwo to pomylić z Victorią, bo on ma  bardzo podobny styl malarski, rozmazane czerwone oczy, posągi aniołów, kobiety w gorsetach, rany na ciele.

Jego obrazy sa dość podobne do Victorii Tylko jego są bardziej subtelniejsze.

Offline

 

#25 2010-09-07 22:11:19

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

aaah znam tego gościa, mam jego jeden plakat. Tylko nie mam zielonego pojęcia dlaczego na nim pisze Chris Ortega/ Victoria Frances. No to albo Ch. albo V. ...
W każdym razie wolę Victorię,  bardziej mi się podoba jej twórczość. Chris też ma ładne obrazy, ale wyglądają jakby były zrobione komputerowo (no chyba że są?)


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#26 2010-09-07 22:16:35

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

one wygladaja an grafikę komputerową i pewnie są, może jego inspiracją jest Victoria lub zrobione na podstawie jej obrazów. To by sie chyba zgadzało.

Offline

 

#27 2010-09-07 22:28:06

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

no można by tak powiedzieć.
W każdym razie chodziło Ci o ten obraz, prawda?
http://imagecache6.allposters.com/LRG/21/2172/TNWCD00Z.jpg

Bardzo podobnie do Victorii tworzy też Luis Royo. Tez jest genialny, ale dla mnie Victoria is namber łan ^^


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#28 2010-09-07 22:45:39

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Malarstwo, rysunek

Wisi u mnie w pokoju na ścianie;D
Obraz sam z sobie świetny i klimatyczny ale jest parę niedociągnięć.Cholernie asymetryczna twarz,on to chyba po pijaku malował xD Najlepsze są chyba oczy,wydają się śledzić człowieka xD Po pewnym czasie staje się to genialnie schizujące;D

W gruncie rzeczy jego obrazy znacznie się różnią od Francess,przynajmniej mnie się tak wydaje.Ortega opiera się bardziej na fantastyce choć...Victoria też,nie wiem jak to określić ale różnice są i to znaczne.Cris wydaje się bardziej komputerowy...

Odobiście wolę Francess ale i Ortega dobry;)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#29 2010-09-07 22:51:09

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Malarstwo, rysunek

Victoria ma obrazy zachowane raczej w ciemnych barwach, co nadaje wrażenie mroku, a u Chrisa tego nie ma. Ot największa różnica


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#30 2010-09-08 16:44:49

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Malarstwo, rysunek

Zdecydowanie;) Dobrze ujęłaś to,do czego mnie najzwyczajniej zabrakło słów;P

Ostatnio przypadkiem natknęłam się na bardzo podobną pracę Frances właśnie do Blood Angel Ortegi,myślę,że dobrze odzwierciedli różnice w pracach artystów;)

(szczerze mówiąc moja znajomość komputera i internetu jest bardzo ograniczona przez co nie wiem jak wstawić obraz xD wybaczcie... dla zainteresowanych obraz nazywa się Anatheme Victorii Frances;P)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora