#286 2014-02-27 23:04:05

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Inne buty

No a ja niestety posiadam seicento może jak się na passata przesiądę to zmienię zdanie, kto wie.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#287 2014-02-27 23:42:17

Garinol

Gość

Re: Inne buty

Elspeth napisał:

No a ja niestety posiadam seicento może jak się na passata przesiądę to zmienię zdanie, kto wie.

Skąd wiesz, czym się wożę? Stary B3 oczywiście, jeszcze z lat 80-tych W aucie tym jest dużo miejsca, więc nie ma problemu, że się z szerokim obuwiem mogłoby coś zahaczyć. Inaczej miałem w Citroenie AX, pamiętam że jak go dosiadałem pierwszy raz w glanach wcisnąłem hamulec z przyspieszeniem. Ale nic się nie stało, i następnym razem już się to nie powtórzyło.

 

#288 2014-02-28 18:07:42

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Inne buty

Bo admin wszystko wie;)
Pewnie też spora kwestia wprawy ale ja jakoś niereformowalna jestem:) Jak prowadzę lubię mieć wygodnie, zawsze buty przebrać mogę, w końcu autem jestem!


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#289 2014-04-06 20:23:37

 Black_Rose_Lady

Wygnany

Skąd: Klodzko
Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 87
Punktów :   
WWW

Re: Inne buty

Wysokie szpile, wysokie dopasowane muszkietery, japonki, sandały na rzemykach, botki, koturny i platformy, a w pracy brązowe welury  i trampki


Urodziłam się w miesiącu
tańca na linie
Kocham taniec
lina pojawia się od czasu do czasu

Offline

 

#290 2014-04-08 20:52:54

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Inne buty

Pożyczę swoje glany, tymczasowo leżą i się kurzą;) Desanty bym nawet oddała. Nie wiem czy jeszcze mi się przydadzą, zobaczy się za parę miesięcy.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#291 2014-04-09 11:04:01

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Inne buty

Ja kieruję w tenisówkach. Takich najzwyklejszych, targowych za 20zł. Zimą wożę je sobie pod siedzeniem i zmieniam przed wyjściem z samochodu. W innych butach jakoś nie czuję się specjalnie pewnie za kółkiem.

Normalnie noszę buty generalnie czarne. Nie przywiązuję jakiejś specjalnej wagi do tego jakie one są. Obecnie najwięcej noszę czarne botki z koronką. Koronka prześwituje więc są dość uniwersalne. W zależności od tego jakie założę pod nie skarpetki/rajstopy, taki kolor jest pod nią widoczny. Ostatnio noszę więc same fioletowe albo bordowe
Normalnie nosze jakieś półbuty, niewysokie czółenka, sandałki itp. Nie cierpię obuwia sportowego. "adidasy" noszę tylko kiedy wychodzę z mamą na działkę i odkąd nie mam już lekcji wf nie noszę sportowych butów. Staram się by buty były w miarę delikatne, w miarę kobiece, czarne i niespecjalnie rzucające się w oczy.
Marzą mi się glany HD, takie czarne z motywem róży oraz jakieś ładniejsze Hadesy, ale ograniczają mnie dość mocno finanse, więc nosze co jest i tylko powtarzam sobie, że jak już się dorobię to będę w samych Hadesach chodzić. ^^

Offline

 

#292 2014-10-14 10:52:19

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Inne buty

Fibbienne, a weź daj spokój, jak chciałam sobie kupić w to lato skórzane czarne eleganckie sandały na niskim obcasie do ciuchów romantic goth to w sklepach widziałam samo gówno (doczepione do butów cyrkonie, złote łańcuszki, złote ćwieki, cekiny itp.)


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#293 2015-09-14 21:18:27

 deadly-nightshade

Dusza

Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Inne buty

Jestem maniaczką posiadania trampek. Mam je na platformie, czarne, czerwone, ciemnozielone i można by wymieniać jeszcze kilka par...
Wiele ludzi odpychają creepersy, a dla mnie są cudowne. Gdy zobaczyłam je pierwszy raz, od razu się zakochałam. Więc posiadam czarną parę.
I kilka par butów na obcasie, niższym i wyższym. Jestem niestety dość wysoką osobą i każde buty na platformie robią ze mnie żyrafę, ale co zrobić, jak je tak wszystko lubię?


- Wiesz, co moja babcia mawiała o pocałunkach w czoło?- przycisnął wargi do jej skóry tuż nad brwiami, przeciągając ten jedwabiście miękki dotyk przez długą chwilę.- Mawiała, że to pocałunki zarezerwowane dla zmarłych.
Nevermore, cienie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora