• Index
  •  » Wampiry
  •  » Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

#16 2010-09-16 22:05:21

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

ja też czytałam i oglądałam. ostatnio stwierdziłam że jest niedojrzały i tak dalej ale fajnie się czyta i podoba mi się (teraz mnie zjecie). ale wolę Harry'ego, moja mania trwa juz od II klasy podstawowej ;p


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#17 2010-09-16 23:45:19

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Książka sama w sobie zła nie jest ale to,jak pokazane zostały wampiry...to jest tragiczne! Poza tym dlaczego miałybyśmy Cię zjeść;P Wyrażasz swoją opinie i o to tu chodzi;)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#18 2010-09-17 14:09:24

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

A mnie denerwuje ta cukierkowa fabuła: do bólu zwyczajna (co jeszcze było zbyt często podkreślane) dziewczyna poznaje przeidealnego chłopaka (co było również zbyt często podkreślane), który ze wszystkich dziewczyn w szkole wybrał sobie akurat ją. I okazuje się, że skrywa mroczną tajemnicę, muszą się rozstać itd itp, ale się za bardzo kochają, rozchodzą się, ale ona go dalej niezwykle kocha, znowu się schodzą...

Offline

 

#19 2010-09-18 19:43:25

 DarkMonic

Wygnany

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 99
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Tak, zmierzch nie pasuje do wampirów. W "Błękitnokrwistych" wampiry to upadłe anioły i niektóre są dobre, ale mnie ta książka wciąga i ciekawi. Jest 100% lepsza od zmierzchu. A teraz odpowiedź na pytanie: wampiry pociągają mnie bo są nieobliczalne, magiczne, mogą bez skrupułów zabić człowieka.


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Offline

 

#20 2010-11-01 17:38:13

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Ostatnio widziałam że na sens24.pl zmierzch jest w kategorii Horror o_0

 

#21 2010-11-01 17:46:29

 Hofcia

Dusza

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

najpierw odpowiem na pytanie:
wampiry pociągają mnie tajemniczością, grozą oraz ich specjalnymi zdolnościami....chociaż preferuję "stare" wampiry...ach, ci arystokraci...^^

a pociągając dalej wątek:
Zmierzch przeczytałam w oryginale i dostałam od kuzynki...nie uprzedziła mnie, że to romans. Momentami było naprawde fajne i wciagające...ale na końcu stwierdziłam, że Zmierzch to raczej lekka lektura na długie zimowe wieczory...tak na szybko.
Dla mnie jest to za łatwe i zbyt dziecinne i typowe....film kompletnie do bani, zupełnie potwierdza moja teorie ze film na podstawie książki został zrobiony tylko dla kasy (są oczywiście wyjątki).
to tyle..

Offline

 

#22 2010-11-01 21:08:41

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Właściwie to masz racje ale teraz każda słit dziewczynka chce zostac ugryziona przez mHHhHrocznego wampirka .. o_0

 

#23 2010-11-01 21:39:07

 Hofcia

Dusza

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

małe dzieci do ok. 16 roku zycia to kretyni...tez byłam kiedys kretynem wiec wiem...trzeba po protu dac im sie wyszalec XD

Offline

 

#24 2010-11-02 07:43:14

 DarkMonic

Wygnany

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 99
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Hofcia napisał:

małe dzieci do ok. 16 roku zycia to kretyni...tez byłam kiedys kretynem wiec wiem...trzeba po protu dac im sie wyszalec XD

Taa, ale 14,15-latki mogą być. Ja mam lat 11 i życie z moimi klasowymi to koszmar. Ciągle do mnie podchodzą i żeby mi zrobić na złość:
"Ach, ty się nie znasz. Justin Bieber jest słitaśnyy, a te twoje evanescence czy nightwish to wielki żall..."
"Ach Justinek ma przyjechać do Polski. Będzie słitaśnie i weźmiemy cie na koncert"
To ja im odpowiadam:
"Oczywiście, że pójdę na jego koncert, ale z rewolwerem"
Staram się je omijać, ale tego się nie da. Jakaś plaga egipska.


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Offline

 

#25 2010-11-02 07:43:54

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Hofcia, co do Twojej opinii o "Zmierzchu" zgadzam się, ale o "dzieciach do ok. 16 roku życia" nie. Na tym forum mamy osoby w wieku niższym niż 16 lat i są bardzo "ogarnięte", pamiętam też, jaka ja byłam w wieku mniej niż 16 lat.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#26 2010-11-02 08:40:06

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Dziękuję Ci  johano .
Mam 15 lat, i nie uważam abym była z tego powodu kretynką. Są różni ludzie i zalezy jak sie tylko wykształci, ja poznałam świat od innej strony i nie jestem jakims durnym bachorem. Napisałabym więcej ale jadę do miasta xD

 

#27 2010-11-02 09:23:34

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

No racja. Hofcia - mój tata by powiedział: "Pie*dolisz"
Ale co tam, każdemu się zdarza.
Ja kończę 16 dokładnie za 29 dni (1 grudnia jak komuś się nie chce liczyć) i wcale nie uważam że wszystko ze mną tak


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#28 2010-11-02 11:54:21

EternalVampire

Przeklęty

36597030
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 721
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Ja też mam 15 lat i za Bieberem nie szaleję... Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu tego czegoś....


"Cruelty brought thee orchids
From the bowels of the abyss"

Offline

 

#29 2010-11-02 12:04:17

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Ok , temat skończony na pewno użytkowniczka nie chciała nas obrazić .
Prawda ?

 

#30 2010-11-02 13:18:04

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

No.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 
  • Index
  •  » Wampiry
  •  » Co najbardziej podoba Ci się w Wampirach?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora