#1 2010-11-30 18:52:27

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Chirologia

Kiedyś z półki mamy wygrzebałem starą książkę poświęconą ciekawemu zagadnieniu - chirologii. Zapewne niektórzy z Was słyszeli coś o tym. Wiele ludzi myli ją z "wróżeniem" przyszłości z dłoni, jednak owa dziedzina nazywa się chiromancją.
Chirologia jest jedną z nauk, która służy samopoznaniu. Dzięki niej możemy określić nasze wady, zalety, słabe punkty oraz ukryte talenty. Jest kluczem do poznania charakteru człowieka i energii jaka z niego emanuje. Dzięki liniom, znakom, kształtom na dłoni nauczyłem się określać charakter człowieka, jego aspiracje, talenty. Umiem wyczytać co przydarzyło się w jego życiu i inne tego typu bzdury
Jeśli ktoś chce, to może mi podesłać zdjęcia swojej dłoni i na oko mogę mu powiedzieć parę rzeczy (najbardziej lubię mówić ludziom, że umrą niedługo w straszliwych męczarniach:)).
Zetknął się ktoś z tym kiedyś? To bardzo fajna zabawa...

Offline

 

#2 2010-11-30 19:37:24

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Chirologia

E tam. Nie wierzę w to. Charakter człowieka się kształtuje i nieskończenie zmienia. Linie na ręce - niekoniecznie.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#3 2010-11-30 20:16:28

 Umbrae

Wygnany

4131969
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 50
Punktów :   

Re: Chirologia

zdjęcie której dłoni??

Offline

 

#4 2010-11-30 20:20:25

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Chirologia

W tym właśnie sęk - żekomo linie zmieniają się z wiekiem, tak jak zmienia się człowiek. Gdy sam sprawdzałem sobie dłoń, faktycznie zgodziło się niemal do końca. Poza tym niektóre rzeczy można wziąć na logikę - jeśli np. ktoś nigdy nie pracuje, z pewnością będzie miał inną dłoń od kogoś kto kopie rowy, czy pracuje w kopalni. Do takich wniosków można dojść patrząc kolejno na każdy aspekt życia...

Offline

 

#5 2010-11-30 20:33:00

 Umbrae

Wygnany

4131969
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 50
Punktów :   

Re: Chirologia

Ja chce to sprawdzić. Której dłoni zdjęcie mam wysłać??

Offline

 

#6 2010-11-30 23:55:37

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Chirologia

Ja w to nie wierzę, w ogóle już nie zajmuję się niczym związanym z magią, to niebezpieczne, doświadczyłam tego.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#7 2010-12-01 08:12:43

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Chirologia

Umbrae, zdjęcie zewnętrznej strony prawej dłoni i wewnętrzna strona lewej. Wyślij mi może na e-mail: avengro995@gmail.com
Marie, przecież to nawet nie jest żadna magia. To ma więcej wspólnego z psychotestem Oczywiście szanuję Twoje zdanie.

Offline

 

#8 2010-12-01 17:15:24

 Umbrae

Wygnany

4131969
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 50
Punktów :   

Offline

 

#9 2010-12-01 18:10:46

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Chirologia

Szanowny Panie Umbrae, oto Twoja "charakterystyka"

Jesteś pomysłowy, masz dość praktyczny, sprawnie działający mózg. Dużo inteligencji i zainteresowań. Masz w sobie wrodzone poczucie piękna. Możesz wykonywać każdą pracę, jeśli da Ci ona zadowolenie i satysfakcję; do takiej, która Ci się nie podoba, nikt nie zagoni Cię nawet kijem . Potrzebujesz delikatności; jeśli ktoś Cię okłamie, oszuka – wybaczysz mu albo wcale, albo z trudem. Możesz mieć talenty twórcze – jeśli coś zrobisz, będziesz miał z tego dużo satysfakcji. Często ulegasz pokusom. Masz bogatą wyobraźnię.
To „wyczytałem” z wierzchu dłoni.

Następnie wziąłem się za środek. I oczywiście żeby było wesoło nic poza kilkoma „pagórkami”, „bransoletami” i „Linią Życia” nie widzę . Tak, czy siak, owa linia mówi, że odznaczasz się zdrowym instynktem. Jest dowodem niewyczerpanej witalności. Przepowiada spokojną starość
Z tzw. rascet (trzy linie pod dłonią) wyczytuję ci zdrowie i możliwość kłopotów materialnych, choć nie będzie to dla Ciebie problem
Z innych linii (a właściwie z tego, że ich tam nie ma) wynika, iż nie posiadasz rozumu, serca i nie zaznasz szczęścia, błahahaha !!!(zaśmiałbym się bardziej diabolicznie gdybym potrafił:)).
Myślę, że Twoje braki można zwalić na mój słaby wzrok, lub złe zdjęcie

Oczywiście to tylko zabawa i niekoniecznie powinno się brać to na poważnie

Offline

 

#10 2010-12-01 23:23:12

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Chirologia

Jak będę miała czas w weekend to też Ci prześlę. Przekonam się


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#11 2010-12-02 14:06:05

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Chirologia

Aurillen, wiara, że coś w wyglądzie człowieka (np. w tym przypadku wygląd dłoni) determinuje charakter człowieka, jest związane z magią, konkretnie jest to przesąd, zabobon.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#12 2010-12-02 16:09:10

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Chirologia

Arisu, oczywiście, przyślij, ale w weekend, bo na razie ja też nie mam czasu.

Marie, być może można tak to interpretować, ale w zasadzie, to w żaden sposób nie jest niebezpieczne. Nie bardziej od czarnego kota. Poza tym nikt nie mówi o wierze w takie rzeczy. Ja wierzę, bo w moim przypadku się sprawdziło, ale Umbrae zapewne potraktował to jak wróżbę andrzejkową... Ot, zabawa...

Offline

 

#13 2010-12-02 16:18:27

 Umbrae

Wygnany

4131969
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 50
Punktów :   

Re: Chirologia

Dokładnie, traktuje to jak zabawę i nie widzę w tym nic złego. O trafności analizy wypowiem się po uzupełnieniu odczytu lewej dłoni.
Tutaj lepsze zdjęcie: http://yfrog.com/06p10005790j

Pozdrawiam.

Offline

 

#14 2010-12-02 16:43:50

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Chirologia

Zabawy z magią też są niebezpieczne, ja od takich zabaw zaczynałam... Wyślę Ci zdjęcia, zobaczymy. Jeżeli wyjdzie Ci coś, co będzie się pokrywało z moim charakterem, to pewnie dlatego, że czytałeś moje wypowiedzi w innych tematach i mnie trochę "poznałeś" (ironia)...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#15 2010-12-07 21:10:53

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Chirologia

Oczywiści, oczywiście... Umbrae, zdjęcie bardzo dobre, dokończę dzieła przy najbliższej okazji... Jak będę miał chwilę czasu. Marie, jeśli chcesz to możesz przysłać te zdjęcia, zapewniam Cię, że Ciebie nie da się poznać tylko z czytania postów jesteś nieprzewidywalna...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora