#106 2012-06-30 14:11:39

 Jewel

Demon

19988345
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 931

Re: Operacje plastyczne

Operacje plastyczne kojarzą mi si z plastikiem... Moim zdaniem "jak mnie Boże stworzyłeś, tak mnie masz" i odwołuje się to tylko do kształtu części ciała, a nie do nieużywania makijażu i np. niefarbowania włosów... Z naturą nie powinniśmy walczyć Ja jestem przeciwna operacjom plastycznym i chyba nigdy nie zmienię zdania Jedyną dopuszczalną operacją plastyczną może być liposukcja, bo czytałam o takich kobietach, które naprawdę nie mogą schudnąć (naprawdę !), a przecież każda kobieta chce wyglądać dobrze



Proszę tylko o jedno. Na moim pogrzebie czarne róże.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/609b947eef4da65c44cf794b86930186.gif?1338904071

Offline

 

#107 2012-07-03 20:25:59

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Operacje plastyczne

A ja jakbym była bardziej burżujska to już w tej chwili bym zrobiła jedną operację plastyczną i jest to przemyślane i bardzo poprawiłoby mój wygląd i ułatwiło życie.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#108 2012-08-06 10:58:35

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: Operacje plastyczne

Kociak, wygląd i tak masz idealny, ale grunt, żeby łatwiej Ci żyć było


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#109 2012-08-08 01:18:45

 Inugami

Kusiciel

7005789
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Operacje plastyczne

Gdybym cierpiał na jakąś chorobę, był po wypadku ze zmiażdżoną twarzą itd. to myślałbym o operacji plastycznej. Nie jestem piękny, ale nie narzekam. Szkoda za to, że nie ma operacji dodawania tłuszczu i wszywania mięśni - skorzystałbym. Niestety jestem skazany na sylwetkę szkieletu

Offline

 

#110 2012-08-08 20:05:21

Garinol

Gość

Re: Operacje plastyczne

Jewel napisał:

Operacje plastyczne kojarzą mi si z plastikiem... Moim zdaniem "jak mnie Boże stworzyłeś, tak mnie masz" i odwołuje się to tylko do kształtu części ciała, a nie do nieużywania makijażu...

Uważam podobnie, zgodziłbym się z takim zabiegiem jedynie w przypadku podanego przez przedmówcę - w wyniku wypadku powodującego uszkodzenia twarzy, która w jego następstwie nie byłaby już tym naturalnym wyglądem. Poza tym nie popieram deformacji stworzenia. Obrazu mistrzów też się nie poprawia, kubistów również.
Poza tym znam kobietę która ma uśmiech prawie jak Joker i do tego wystające zęby. Pewnie powinna mieć kompleksy? A jednak jest inaczej - ma pracę, szczęśliwą rodzinę z dziećmi i jest bardzo pozytywną osobą, której nie sposób nie lubić. Czasem piękno zadomawia się w duszy...

 

#111 2012-08-08 20:41:40

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Operacje plastyczne

Może i piękno zadomawia się w duszy, ale jeżeli piękno ciała można poprawić, to czemu nie. Tylko żeby nie przesadzać i nie nadawać sobie zupełnie innego wyglądu niż ma się naprawdę, zresztą przesada jest zła we wszystkim i wszędzie trzeba mieć równowagę. W tym przypadku przesada powodowałaby "plastikowatość", a tego nie lubię. Ale co dla kogoś jest już plastikiem, dla innego jeszcze nie jest. Kwestia własnego wyboru, gdzie jest ta granica.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#112 2012-08-08 21:14:18

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: Operacje plastyczne

Garinol napisał:

Jewel napisał:

Operacje plastyczne kojarzą mi si z plastikiem... Moim zdaniem "jak mnie Boże stworzyłeś, tak mnie masz" i odwołuje się to tylko do kształtu części ciała, a nie do nieużywania makijażu...

Uważam podobnie, zgodziłbym się z takim zabiegiem jedynie w przypadku podanego przez przedmówcę - w wyniku wypadku powodującego uszkodzenia twarzy, która w jego następstwie nie byłaby już tym naturalnym wyglądem. Poza tym nie popieram deformacji stworzenia. Obrazu mistrzów też się nie poprawia, kubistów również.
Poza tym znam kobietę która ma uśmiech prawie jak Joker i do tego wystające zęby. Pewnie powinna mieć kompleksy? A jednak jest inaczej - ma pracę, szczęśliwą rodzinę z dziećmi i jest bardzo pozytywną osobą, której nie sposób nie lubić. Czasem piękno zadomawia się w duszy...

Otóż to Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, i poprawianie swojego wizerunku jest dla mnie jak by nie przyjęciem cierpienia jako daru od Boga


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#113 2012-08-08 22:14:51

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Operacje plastyczne

Samael, a dajmy na to jak sobie reguluję brwi, farbuję włosy, maluję się, ścinam włosy, obcinam, poleruję i maluję paznokcie, golę włosy tu i ówdzie, robię kolczyki, oczyszczam cerę itd. to też działam przeciwko naturze/Bogu... Dla mnie to dziwny argument, natura może i jest matką, ale bywa też złą macochą i czasami trzeba poprawiać jej dzieła... Czasami chrześcijanie, szczególnie katolicy, jako argument przeciwko wszelkim 'ulepszeniom w wyglądzie' wysuwają to, że w Biblii jest napisane, że ciało jest świątynią Ducha Świętego. A czy nie można tej świątyni lekko przyozdobić fasady?


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#114 2012-08-08 22:32:53

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: Operacje plastyczne

Nie miałem tutaj na myśli brwi, rzęsy, włosy itd., mi chodziło o poprawianie wizerunku np., piersi nos, większa muskulatura itd.


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#115 2012-08-08 22:34:03

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Operacje plastyczne

Włosy.brwi to chwilowa ingerencja w wygląd a nie stała...
Ja natomiast jestem zdania, że jeśli ktoś naprawdę źle się czuje ze swoim wyglądem, ma niebotyczne kompleksy itp. a dodatkowo kupę kasy to się krójta. Ale po pierwsze spróbujmy zaakceptować siebie. Poza tym coś, co nam się może nie podobać, może podobać się komuś innemu. Nie zrozumiem natomiast pchania sobie silikony w cycki. Też nie mam jakichś wielkich ale nic na to nie poradzę i choć pewnie, mogłyby być większe cieszę się, że w ogóle je mam!;D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#116 2012-08-08 22:35:48

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: Operacje plastyczne

Otóż to


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#117 2012-08-08 22:48:15

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Operacje plastyczne

Samael napisał:

większa muskulatura itd.

Czyli jak ćwiczyłam w celu wyrzeźbienia sobie mięśni to było zUe... O jaaaa, tak mi przykro, pójdę do piekła :< Dobra, katolicka duchowość jest mi obca i może do mnie wszelkiego rodzaju argumentacja nie docierać albo może jest ona bez sensu , ale spoko, szanuję odmienne podejście do tej sprawy.

Ostatnio edytowany przez Marie_JohanaXIII (2012-08-08 22:50:10)


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#118 2012-08-08 22:51:21

 Samael

Kusiciel

Skąd: grota anielska
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 218

Re: Operacje plastyczne

Źle to sformułowałem chodzi mi oto że ludzie się faszerują sterydami i innymi narkotykami


Ego sum via et veritas, et vita

Offline

 

#119 2012-08-09 21:54:18

Garinol

Gość

Re: Operacje plastyczne

Marie_JohanaXIII napisał:

a dajmy na to jak sobie reguluję brwi

Osobiście, to mi się nie podoba, ale to już moje prywatne pojęcie estetyki. Tak jak krótkie włosy u kobiety, na co mam alergię:)
Każdy we własnym pojęciu ma tolerancję na taki tuning na różnym poziomie. Dla mnie to jak próba zrobienia z malucha Ferrari. Tymczasem z tymi pojazdami jest tak, że każdy znajdzie kogoś, kto się nim zainteresuje, a znawcy jeśli chcą kupić tego malucha, to wybierają właśnie takiego nie poddanego przeróbkom, chcąc go takim jaki jest.
Najważniejsze, by być sobą takim, jakim się jest, jak napisano powyżej:

Elspeth napisał:

Ja natomiast jestem zdania, że jeśli ktoś naprawdę źle się czuje ze swoim wyglądem, ma niebotyczne kompleksy itp. a dodatkowo kupę kasy to się krójta. Ale po pierwsze spróbujmy zaakceptować siebie. Poza tym coś, co nam się może nie podobać, może podobać się komuś innemu.

Zgadzam się i lepiej bym nie ujął.

 

#120 2012-08-09 22:14:58

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Operacje plastyczne

elspeth dobrze prawi

nigdy mi się nie podobały moje uda i mój brzuch.
za to mój luby maniaczy dotykanie mojego brzucha i lezenie na nim więc zaczął mi się (brzuch) podobać;)
z udami inna sprawa bo dalej średnio...

ale kilka kompleksów mi mati wyleczył

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora