#61 2011-03-31 18:16:36

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Sybilla_Bathory napisał:

To nie jest nie czułość, ja też wolałabym usunąć ciąże. Lepiej usunąć zarodek, który nie wie, że istnieje niż oddać maleństwo do adopcji i zniszczyć mu życie

Moja koleżanka została oddana do adopcji,ma normalną rodzinę i nie wydaje mi się,żeby miała zniszczone życie.Dobrze,że jest bo my bez niej miałybyśmy nudno:)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#62 2011-04-01 07:24:26

 Schuyler

Dusza

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 45
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Elspeth napisał:

Moja koleżanka została oddana do adopcji,ma normalną rodzinę i nie wydaje mi się,żeby miała zniszczone życie.Dobrze,że jest bo my bez niej miałybyśmy nudno:)

Właśnie u nas też jest taka dziewczyna i bardzo kocha swoją rodzinę. I my też ją lubimy


Kiedy zapłonie cień
Ciemność prawdziwa roztoczy swój czar
Wtedy nadejdzie czas
Kiedy prawdziwy przywita cię świat

Offline

 

#63 2011-04-01 22:41:56

 NightArtist

Kusiciel

8840261
Skąd: Węglniec (okolice Wrocławia)
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 240
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

To wszystko co mam do powiedzenia o aborcji - http://img263.imageshack.us/i/272594f1b … d78e7.png/


Mnie, moje, ja! Jeżeli w poście znalazłeś:
a)1-5 tych zwrotów to znaczy że wyrażałam swoje zdanie
b)5<... to znaczy że jestem pieprzoną egoistką
c)0 znaczy to że jest już naprawdę późno...

Offline

 

#64 2011-05-13 00:55:25

 marcudavidus

von Prawdziwy GOthh

5438685
Call me!
Skąd: wwa
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

popieram 100% nghtartist nibede przeklejaljej linka ale to samo odemnie +konieea ma prawo decydowac o swoim ciele
pozaty jesli boski plan jesy doskonaly to wtym planie zostaly przewidziane aborcje dusze sa wswiskane na ostatku nie bylo by ekoomincize marnowac dusz


"Ordinary man fear the power of darkness. I revel in it !!"
                                                                           - Dark Paladin Ethaniel Devousse

Offline

 

#65 2011-05-13 17:51:17

 Mona

Demon

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 959
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

"(...) marnować dusz.."
Nie sądzę by dusze się marnowały, odrodzą się w nowym ciele. Pomyśl ile byłoby dusz gdzieś tam (niebie, czy gdziekolwiek) gdyby każdy je tak sobie "marnował".


"Tobą śmierć żywię, w tobie pogrzebiona,
Nią się pożywisz i śmierć wreszcie skona."

Offline

 

#66 2011-05-17 06:49:13

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Ale zauważ, że gwałt też często z własnej głupoty następuje Tym bardziej jeśli dziewczyna umyślnie daje się czymś naćpać bo 'hihihi dobry towar'


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#67 2011-05-17 18:57:31

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Aborcja- za czy przeciw?

A kobieta wyrządzi sobie jeszcze większą szkodę na psychice usuwając ciążę niżby miała urodzić i oddać...To wraca po latach.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#68 2011-05-17 19:24:55

 Ravenna

Kusiciel

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 263
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Ja sobie za bardzo nie wyobrażam wychowywać dziecko...które jest wynikiem gwałtu... ... ...a czy urodzić i oddać...hmm... to już trudna decyzja... ... ...


"...Każdy ma jakąś swoją prywatną szajbę. Jak z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat. ..." William Wharton "Ptasiek"

Offline

 

#69 2011-05-17 20:08:41

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Myślisz,że łatwiej po prostu powyciągać częściami? (nie okłamujmy się,to w ch** bolesne) I wraca,choćby nie wiem jak był silny człowiek nie wierzę,że gdzieś to w nim nie zostanie.Taka już psychika ludzka a kobieca w szczególności.Znaczy są przypadki ale taki chociażby Lecter normalny nie był.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#70 2011-05-17 23:17:49

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Gwałt to już cholerne obciążenie psychiki a dołożyć sobie jeszcze aborcję to trza już być hardkorem...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#71 2011-05-18 09:34:33

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

No chyba że jest się tą zimną suką

Ciągle poruszamy tylko aborcję możliwą po gwałcie... A gdyby nie było tej aborcji, rodzina zdecydowałaby się na wychowanie dziecka? (wiem że trochę nie z tematem, ale przecież to mniej więcej o to samo chodzi)

Jak powiedzieć takiemu dziecku, że było 'przypadkiem gwałtu'? To trochę smutne, tym bardziej że dziecko nie jest podobne do tego tatusia do którego być powinno.


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#72 2011-05-18 11:47:41

 KaMoL

Kusiciel

6772450
Call me!
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 269
WWW

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Elspeth napisał:

Gwałt to już cholerne obciążenie psychiki a dołożyć sobie jeszcze aborcję to trza już być hardkorem...

Albo wrakiem psychicznym i społecznym , Do tego dołożyć jeszcze śmierć dziecka, które już żyje sobie pare wiosenek. To już jest amba fatima = skok w dal z bloku .

Najbardziej mnie rozpierdalają ci gwałciciele, że taką kurwę do pudła zamykają, przecie to powinno od razu pod ścianę i seria z automatu ^^.

Wg. mojej mamy najlepszą metodą na pedofilii i gwałcicieli powinna być terapia, albo twojej jaja albo ty.  Takiego skurwiela, za penisa i do imadła. Odkręcić butle z gazem i postawić świeczkę, albo inny wolny płomień ^^ gdzieś dalej. I zostawić stary pordzewiały brzeszczot. I teraz gaz się ulatnia i ma dwie opcje: albo odciąć sobie przyrodzenie i dac nogę (uciekać), albo odmówić ostatnie pożegnanie i jebut !. Oczywiście to taka trochę fantastyczna teoria, ale nie żądajcie cudów od mojej matki ^^.


http://img52.imageshack.us/img52/6314/angelsplit.jpg
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Offline

 

#73 2011-05-18 12:01:35

 KaMoL

Kusiciel

6772450
Call me!
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 269
WWW

Re: Aborcja- za czy przeciw?

A co d/gwałtu, bo bardziej o to chodzi w tym temacie. Nie ma najmniejszego znaczenia czy laska jest ubrana jak potencjalna kurwa, czy jest naćpana z własnej woli. Czy nie z własnej, czy siedzi w gronie 5 facetów narajanych na nią jak dzikie wieprze. Żadna pobudka czy tłumaczenie się faceta nie tłumaczy gwałtu, gwałt to gwałt i chuj. Bo może być naga że ślinotoku dostanie potencjalny jebaka z drugim, ale powinni myśleć inną głową niż tą którą mają w spodniach.
Gwałt to gwałt i za to powinni ciąć jaja, i rżnąc w dupę bez wazeliny .

Choć zdarzą sie szmaty co najpierw najebie się i da dupska, a później wielce zgwałcona się czuje, a parwda jest taka, że obydwoje byli naćpani albo najebani i obydwoje, dobrowolnie poszli do łóżka, ale taka księżniczka się boji reakcji starych jak już się dowiedzą i mówi ze ją zgwałcił. NO ale chuj zdarzają się w każdej kategorii niewinne ofiary .

Taka może dziwna teoria, ale gdy widze, że moja znajoma zaćpała się jak ogór, to powinienem. Się nią zająć i zaprowadzić do domu/zaopiekować aby jej się nic nie stało . Ale to tylko teoria i nie wiem,  czy ktoś kiedyś taką zastosował . Fakt faktem jest jeden, że jak zaleje pizda ryja i odtransportujesz ją w bezpieczny rejon. A potem bd się udzielał i dobrze rozegrasz partie to dostaniesz fajną nagrode , o ile takowa pani jest tego warta. Ale z reguły nie dotykam kijem takich dziewczyn . Bo nie znalazłem chuja w śmieciach, aby wkładach w byle jaką proce .

Mnie to nawet przez myśl nie przechodziła opcja wyruchać na trupa, bo jestem facetem który zna granice swojej tolerancji i to facet powinien wyznaczać co mu wolno, a co nie. A jest tyle dziewczyn i tyle ich lubi sex bez zobowiązań, że nawet wyposzczony seksoholik jak dobrze rozkręci partyjkę, to załapie się na karnego jeżyka. Ale widać nie do końca to jest prawdą skoro są gwałty:).

Gwałcicieli można też podzielić na kilka kategorii, bo jedni zrobią głupotę dla zabawy pod wpływem emocji( co ich kurwa wcale nie usprawiedliwia), robią co robią i później niby żałują.Ale za to nie można odpuszczać, bo skoro raz im się udało, to 90% przypadków zrobi to drugi raz . Bo widzą efekt pójścia na łatwiznę.
A są pojeba, których po prostu podnieca, gwałt sam w sobie, że ma ofiarę i to on jest tym guru. A z reguły są to ofiary społeczeństwa, które były całe życie gnębione i w ten sposób dają upust swojej złości i pokazują swoją dominację. Takiego świra to bardziej jara bojąca się ofiara, że jest bezbronna niż sex. I jego to od razu na serie z automatu . Bo nie ma sensu, aby nasze/wasze 23 % VAT szło na takiego pojeba.

Ostatnio edytowany przez KaMoL (2011-05-18 12:16:11)


http://img52.imageshack.us/img52/6314/angelsplit.jpg
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Offline

 

#74 2011-05-18 15:44:11

 KaMoL

Kusiciel

6772450
Call me!
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 269
WWW

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Imagine napisał:

Właśnie, zastanawia mi się co to niby za przyjemność być w łóżku ze zgonującą laską

Nie wiem nigdy nie udało mi się dokonać takowej przyjemności


http://img52.imageshack.us/img52/6314/angelsplit.jpg
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Offline

 

#75 2011-05-18 16:21:08

 Ravenna

Kusiciel

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 263
Punktów :   

Re: Aborcja- za czy przeciw?

Elspeth- ja też jestem przekonana że to wraca... ...ale pomyśl sobie że starasz się zapomnieć o tym co było...aa nie masz na to żadnych szans- bo wychowujesz dziecko poczęte w taki właśnie sposób...to też jest okropne... ... ...


"...Każdy ma jakąś swoją prywatną szajbę. Jak z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat. ..." William Wharton "Ptasiek"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora