#1 2010-06-19 10:06:18

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Gotycki makijaż

Podoba Wam się? Zajmujecie się tym? Jak chodzicie pomalowane na co dzień?
Jesli chodzi o mnie to ja nie lubię przesady, podoba mi się tylko taki jakby rozmazany tusz tworzący łzy. Na co dzień maluję tylko rzęsy i myślę że to wystarczy


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#2 2010-06-19 10:17:38

Arterist

Dusza

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Oczywiście gotycki makijaż bardzo mi sę podoba, aczkolwiek żadko chodze pomalowana. Jak juz kiedyś wspomniałam wszystko co gotyckie nie podoba sie moim rodzicom A więc muszę maskować swoją ,,gotyckość'' przed nimi. Z resztą w mojej szkole są obowiązujące zasady, że nie można chodzić w makijażu do szkoły. Czasem tylko lekko powieki pomaluje czarnym cieniem do tego czarne paznokcie. Tyle jak na razie.

Offline

 

#3 2010-06-19 13:24:38

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

W szkole nie mam takich zakazów. Paznokcie maluje na albo ,bordowy albo czarny. Co do makijażu to maluje się czarną kredką ,często robię "kocie oczy", czasami używam bordowej szminki ale delikatnie i przeważnie jak gdzieś wychodzę. ^^
Ogólnie bardzo lubię robić makijaż a bardziej charakteryzację ^^ mam kilka zdjęć ale nie wiem czy chce wam je pokazać xD Lubie też się przebierać i mam dwa zdjęcia jak się na emo zrobiłam xD


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#4 2010-06-19 13:56:39

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Jeżeli chodzi o mnie, to tak:
Do szkoły tylko tusz, czasami kredka, zawsze pomalowane na czarno paznokcie.
Kiedy już czuję się wolna od szkolnego smrodu dresiarzy itp. nakładam na oczy czarny(matowy) i srebrno-czarny cień (z niewielką ilością brokatu), do tego kredka lub eye-liner, oczywiście, czarny.
Ust szczerze mówiąc nie maluję, jak już, to na bordowo. Osobiście czarne usta mi się nie podobają.
Obowiązkowo przelotka i tusz.


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#5 2010-07-02 17:44:40

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

Na co dzień się nie maluję, bo nie mam na to czasu, poza tym na uczelni bym trochę dziwnie wyglądała, ale na jakieś spotkania, koncerty, sesje zdjęciowe itd. maluję się, bo lubię wykonywać i nosić makijaż gotycki. Zwykle maluję powieki ciemnym tuszem (szary, ciemnofioletowy albo ciemnoczerwony), maluję rzęsy czarnym tuszem, obrysowuję od góry i od dołu rzęsy czarną kredką do oczu przedłużając linię za powiekę ("kocie oczy"), usta maluję krwistoczerwoną albo bordową szminką.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#6 2010-07-20 17:10:40

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Ja w ogóle prawie się nie maluję, tylko jak jest jakaś okazja.
W wakacje mam zawsze pomalowane paznokcie na czarno.
Czasem pomaluję sobie rzęsy tuszem lub oczy "maznę" kredką, zdarzy się bordowa szminka. Ogólnie lubię gotycki makijaż, bardzo mi się podoba, jednakowoż, że jestem dosyć młoda, nie chcę sobie niszczyć skóry.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#7 2010-07-26 13:07:01

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Na co dzień używam tylko tuszu, jeżeli wyglądam bardzo fatalnie to kredki ^^
Do zdjęć czy poza szkołą to duużo czarnej kredki i eyelinera, a jeśli chodzi o usta to najczęściej jest to jaskrawa czerwień lub ciemna. Nie używam pudrów, fluidów, podkładów, itd, ponieważ - po pierwsze - nie potrafię tego używać, zamiast maskować niedoskonałości zawsze je podkreśla -.-, a po drugie mam skłonności do trądziku i obawiam się, że sotosowanie pudrów itd mogłoby je jeszcze bardziej nasilić.

Offline

 

#8 2010-07-28 12:40:07

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

Na co dzień się nie maluję, bo chcę mieć długo młodą i ładną cerę. Natomiast na imprezy, sesje fotograficzne i wszelkie okazje używam czarnego tuszu, czarnych kredek do oczu (jednej tradycyjnej, drugiej takiej wodnistej), czarnych cieni z Inglota (polecam gorąco, są naprawdę czarrrne! ), no i krwistoczerwonej lub czarnej szminki, czasem w różnych kombinacjach.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#9 2010-08-25 20:00:18

 Hadney

Dusza

7928563
Call me!
Skąd: Włocławek/Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Do pracy się nie maluje bo czas poświęcany na robienie precezyjnego makijażu wolę wykorzystać na dłuższe spanie Poza pracą kredka i tusz . Na koncertach i w miejscach klimatycznych preferuje pełen makijaż


Und ich? Ich will nicht leben ohne Ziel!
Ein Leben ohne Liebe ist kein Leben!
Ich brauch kein Leben!
Ich brauch nur Dich!

Offline

 

#10 2010-08-25 23:48:29

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

Na codzień tylko eyeliner.
Niekiedy jakiś ciemny cień i tusz do rzęs.
Planuję jeszcze zakup białego pudru.
Paznokci prawie wcale nie maluję.


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#11 2010-08-26 14:18:52

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

Biały puder nie jest mi potrzebny, bo mam piękną, jasną cerę, chociaż czasami by się przydał, bo często się czerwienię jak się wstydzę, a łatwo mnie zawstydzić ^^'' Dlatego też myślę, czy sobie nie kupić.

A nie napisałam wcześniej o paznokciach. Zwykle do "normalnych" ubrań mam pomalowane na perłowo, a do gotyckich na krwistoczerwony lub bordowy. Maluję zarówno paznokcie u rąk, jak i u nóg. Wolę różne odcienie czerwonych lakierów niż czerń na paznokciach, jakoś średnio podobają mi się czarne lakiery.

Ostatnio edytowany przez johanaXIII (2010-08-26 14:22:01)


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#12 2010-08-26 14:50:25

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

Ja także mam ładną bladą cerę, ale kurde mam piegi...
I denerwuje mnie to że one tam są


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#13 2010-08-26 15:23:16

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Gotycki makijaż

Scarlett, a mi się zawsze piegi podobały


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#14 2010-08-27 00:48:35

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Ja też jestem blada (jupi). Wszyscy mi mówią, że jestem blaaada, moja mam przez jakiś czas snuła domysły, że mam anemię. A najlepsze jest to, że byłam w tym roku w Bułgarii, a jak wróciłam to wszyscy, którzy nawet nigdzie nie wyjeżdżali są bardziej opaleni ode mnie ^^. Niestety mama nie chciała mi kupić 50-siątki, więc jednak trochę się opaliłam, ale na szczęście trochę no i za niedługo zejdzie i powrócę do swojej upiornej bladości ^^
Ze słońca też mam trochę piegów i bardzo mi się podobają.
Co do włosów to mam zamiar przefarbować na rudy jeszcze przed szkołą, ale szamponetką, bo nie chcę niszczyć włosów.

Dobra przestanę off-topowac i się przymknę ^^


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#15 2010-08-27 13:02:12

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Ja jestem blada, a ten efekt wzmacniają czarne włosy.
A co do paznokci... Uwielbiam eksperymentować z ich kolorem. Zazwyczaj są czarne lub czerwone, czasami granatowe, niebieskie, fioletowe, ciemnoczerwone, ciemnozielone... To chyba najbardziej kolorowy element mojego stroju ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora