• Index
  •  » Hobby
  •  » Jakie są wasze zainteresowania?

#241 2012-10-24 21:05:50

 Lewis

Dusza

Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2012-10-21
Posty: 30
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

o tak jak historia to tylko wojny:) tam sie zawsze duzo dzialo.


"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

„Gdy robiłeś mi pierwszy zastrzyk wierzyłam, że dajesz mi szczęście.
Ale ty już wiedziałeś, że mnie zabijasz.I cieszyłeś się, że kiedyś nie będziesz umierał sam.”

Offline

 

#242 2012-10-24 21:12:25

 galadriela

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Ja również interesuje się historią. Ale wolę raczej czasy inkwizycji i prl, chociaż i historią wojen nie pogardzę.


A jeszcze nie znasz mocy skrzydeł, które ja ci dam
Choć już przeczuwasz kolor ich,  przeczuwasz kształt
Tak mało wiesz kiedy stoisz z podniesioną głową
Więc powiedz jak smakuje Twoja krew Królowo?

Offline

 

#243 2012-10-31 11:39:30

Aksni

Dusza

Zarejestrowany: 2012-10-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Kocham jazdę konną, ma to na mnie kojący wpływ.
Na drugim miejscu jest muzyka i śpiew. Kiedyś grałam na pianinie, niestety brak funduszy, musiałam przestać.

Przyznam się nawet szczerze, że kiedyś nawet tańczyłam w balecie. Niesamowite doświadczenie.
Interesują mnie inne kultury, religie, mitologie.
Czasami coś szkicuje.
Uwielbiam książki i dobre, stare filmy.
Projektuje sobie ubrania, niestety nie mam czasu żeby własnoręcznie je wykonywać, więc wszystkie projekty lądują u mojej zaufanej krawcowej (która ma niesamowitą cierpliwość, bo jak coś wymyślę chciałabym to na już xD) chciałabym się nauczyć gry na elektryku, zaczynałam kilka razy, ale prawodopodobnie będzie coś z tego dopiero jak uzbieram na własną. 


Lubię chemię, polubiłam fizykę xD

Offline

 

#244 2012-11-01 10:03:36

 Zeysserra

Dusza

35482124
Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

A ja interesuję się fantastyką i Francją ^_^ (szczególnie tą z okresu Rokoko *_*.) Piszę opowiadania, praktycznie na każdy temat (ludzie śmieją się ze mnie, że czego nie otworzę wypada sterta kartek >.<). Piszę również wiersze. Czasami coś narysuję, choć jakąś wielką malarką nie jestem. Uwielbiam czytać, szczególnie fantastykę, no i dramaty. Kiedyś chciałam zostać aktorką xD. Interesuję się również mangą i anime (wciąż pamiętam przyjście w cosplay'u do szkoły i tą piękną uwagę w dzienniku xD.) Lubię też zbierać takie stare rzeczy - chociaż zbyt wiele ich nie mam - oraz robić biżuterię ^_^ (ostatnio moje dwie lewe ręce stworzyły całkiem fajne kolczyki xD.) Uczę się grać na perkusji i pianinie, chociaż to naprawdę rzadko (ze względu na brak instrumentów Q.Q.) Ciekawi mnie też bardzo historia antyczna i mitologia. No i.. Na razie to chyba tyle Q.Q, jak sobie coś przypomnę to dopiszę xD.

Ostatnio edytowany przez Zeysserra (2012-11-01 10:06:30)


Tak bardzo Cię Kocham... A Ty mnie powoli zabijasz.
Nóż, wbity w serce, bolałby mniej.

"Zniszczysz mnie
Będę cię przeklinał do końca życia.
Zniszczysz mnie
Mogłem to przewidzieć od pierwszego dnia,
Od pierwszej nocy;
Zniszczysz mnie"

Offline

 

#245 2012-11-02 13:48:16

Garinol

Gość

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

U mnie wśród zainteresowań pierwsze miejsce zajmuje kolej. Robię zdjęcia pociągom, zbieram pamiątki związane z kolejnictwem. Różne, na jakie można trafić, ale dotyczące historii tej firmy, maksymalnie do roku 1990, choć najbardziej cenię pamiątki z PRL-u i starsze.
No i bilety kartonowe PKP. Chodzi o bilety kartonowe systemu Edmondsona. Macie takie bilety? Zapraszam na PW.

Zajmuję się też rysowaniem - tworzę w ołówku, zwykle parowozy, rzadziej inne motywy.
Piszę też opowiadania, jak mam chęć. Można je czytać - w dziale "Twórczość" na forum jest mój temat z odnośnikami do nich.

 

#246 2013-01-05 12:19:56

 Mortum

Dusza

42789498
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Interesuję się tym, czym powinna artystka..

1.Z niezwykłą łatwością od dzieciństwa już władam piórem- co przyniosło mi korzyści, gdyż wydałam książkę i  teraz jestem w trakcie pisania trzeciej, a druga idzie do wydruku. Piszę również teksty do zespołu, dzięki temu wyrzucam z siebie przemyślenia,ból.

2.Interesuję się psychologią, zakamarkami ludzkiego umysłu. Mam wrodzoną zdolność empatii, często pomagam ludziom i sądzę, że większość ludzi w tym fachu w 21 wieku to zwykli oszuści, którzy kierują się formułkami wklepanymi na pamięć, głównie lecą na kasę i nie próbują nas zrozumieć...(wiem, bo mam doświadczenia). Sądzę, że moje podejście i metody były by skuteczniejsze.

3.Śpiewam... ahhh... kocham to robić. Od najmłodszych lat śpiewam. Mam łatwość do zmieniania tonów i uwielbiam to robić, to tak bardzo uspokaja mnie wewnętrznie.

4.Malarstwo- kocham malować, szkicować. Wychodzi mi to nieźle, chociaż sama wiem, że mogłoby mnie stać na więcej. Na razie mam chwilową przerwę i zbieram siły na kolejny napad weny twórczej.

5.Wilkołactwo, zmiennokształtność,likantropia.

6.Książki-uwielbiam czytać.

7.Teatr, a głównie aktorstwo. Chciałabym kiedyś spróbować zagrać chociażby jakąś małą rólkę w filmie. Najlepiej czułabym się jako jakaś psychopatka, ćpunka.


Wy śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline

 

#247 2013-01-06 00:09:34

 umbra19

Wygnany

19482361
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 54
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Jeśli chodzi o mnie to interesuję się: zoologią, łaciną, poezją, sportem- który uważam za świetny sposób na wszelakie wyładowanie emocji, pisaniem amatorskich książek i wierszy, graniem na gitarze. To byłoby wszystko.


Qualis vita, et mors ita - Jakie życie, taka śmierć.

Offline

 

#248 2013-01-18 15:54:34

 bernard

Kusiciel

45942303
Skąd: zapomniany klasztor
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 274

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Offline

 

#249 2013-01-18 20:34:58

 damroka

Wygnany

7667035
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 141
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Interesuję się psami (i generalnie zwierzętami), zoopsychologią i behawiorystyką, łucznictwem <3 (ćwiczyłam zarówno na sportówkach jak i na tradycyjnych, na których teraz obecnie ćwiczę), szablą (nie sportową lecz tą związaną z odtwórstwem), fotografią, trochę ciekawi mnie historia (chyba przez odtwórstwo a może jednak odwrotnie ) - w szczególności XVII wiek a ostatnio i XVIII wiek.

Bardzo ale to bardzo fascynuje mnie kryptozoologia

Offline

 

#250 2013-07-13 18:01:58

 Anna

Wygnany

8556000
Skąd: Rokity
Zarejestrowany: 2013-04-04
Posty: 134
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Przeglądając wątki, postanowiłam nieco odświeżyć ten tutaj i odkryć nieco mojej duszy

Jeżeli można to uznać za zainteresowanie, to u mnie są to książki. Potrafię z nimi przesiadywać całymi dniami.
Kolejną dziedziną, w której się lubuję jest aktorstwo, dlatego uczęszczam na zajęcia teatralne i łapię się każdej roli jaka mi się natrafi. Mogłabym spędzać całe dnie na próbach i na scenie.
Dodać mogę jeszcze tworzenie różnych dekoracji z papieru, materiału i tego, co się pod ręką znajdzie.
No i jeszcze czasami mam wenę na szycie, co nie wychodzi mi najgorzej.


Kto się boi miłości, ten boi się życia,
a kto boi się życia,
już jest w trzech czwartych martwy.

Offline

 

#251 2013-07-19 20:50:20

 Darcy666

Dusza

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Dawniej kochałam teatr, ale później coś się zmieniło. Nie umiem tego określić, zwyczajnie przestałam dobrze czuć się na scenie. Obecnie na pierwszym miejscu stawiam pisanie. Wiersze piszę często i zdaję sobie sprawę, że może nie są najwspanialsze, ale kocham to robić. Oprócz tego piszę książkę, oczywiście fantasy i nie mam pojęcia kiedy ją skończę. Ponad to prowadzę bloga, którego również zamierzam przekształcić w powieść. Uwielbiam szkicować i malować. Używam farb akrylowych, pasteli mokrych i ołówków. Dalej jest muzyka. Ona towarzyszy mi praktycznie zawsze, nawet jeśli akurat nie słucham jej fizycznie to i tak słyszę ją gdzieś tam w mojej głowie. Uwielbiam psychologię, parapsychologię i okultyzm. Wróżę z tarota i uczę się wróżenia z dłoni. Interesuję się symboliką, w szeczgulności straożytnego Egiptu i symboliką chrześcijańską. Co jeszcze? Trenuję sztuki walki i kocham pływać, choć nigdy nie robiłam tego "wyczynowo".


Życie jest chorobą, a śmierć zaczyna się już w chwili urodzenia. Każde odetchnięcie, każde uderzenie serca jest odrobiną śmierci. Krokiem ku unicestwieniu.
~Paul Remarque~

Offline

 

#252 2013-09-07 14:13:14

 gothsherder

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 53
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Po pierwsze to muzyka. Uwielbiam śpiewać i grać. Jakby tylko pojawiła się możliwość jakiegoś nowego instrumentu to jestem zawsze chętna. Chciałabym właśnie ze śpiewaniem wiązać przyszłość. Niestety nie mam zespołu, choć to jedno z moich największych marzeń.

Poza tym uwielbiam pisać książki, teksty piosenek. I ogólnie lubię też czytać.

Czasem coś rysuję, ale to rzadko. Lubie też oglądać filmy i chodzić do teatru.

Offline

 

#253 2017-03-02 09:09:33

 bouleau

Dusza

Skąd: gotham
Zarejestrowany: 2017-03-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

balet (ale tylko jako widz), historia i sztuka (antyk: grecja, egipt, pozytywizm, epoka wiktoriańska, młoda polska, l. 20. xx wieku), grafomaństwo i literatura (przeważnie psychologiczno-psychodeliczna, ale nie pogardzę kryminałami, thrillerami i horrorami, poezja: francuski symbolizm, dekadentyzm), filmy (lynch, godard, jarmusch, arakki, burton), moda (haute couture).

Offline

 

#254 2019-02-15 09:02:46

 SzYmOk12319

Dusza

Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2019-02-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

Ja interesuje się ezoteryką ,rysuje,pisze teksty i czytam czasami też lubię poczytać o kryptozoologii.
Pglądam też filmy... Ale zdecydowanie najbardziej lubię Kruka wszystkie części oglądałem kilka razy.
Rzadko gram w gry ale tak wszystko się zdarza pograć w LOLa

Offline

 

#255 2019-05-04 11:09:54

Varuka1

Dusza

Zarejestrowany: 2019-05-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jakie są wasze zainteresowania?

To forum w ogóle żyje?

Offline

 
  • Index
  •  » Hobby
  •  » Jakie są wasze zainteresowania?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora