#106 2012-12-25 20:29:17

Snookie

Dusza

35327660
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-12-25
Posty: 24
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Rock
- rock gotycki
- rock alternatywny 
- Rock!!!
Metal
- metal gotycki 
- metal alternatywny
- industrial
- Metal!!


Otwórzmy naszą Biblię na Psalmach. „Błogosławiony, kto pochwyci i roztrzaska niemowlęta twoje o skałę”! Więc pytam: Kto jest gorszą inspiracją, Bóg czy Marilyn Manson?

Offline

 

#107 2013-01-02 15:40:41

 nietoperz94

Dusza

Skąd: Kruków
Zarejestrowany: 2013-01-02
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

ja osobiście zaczunałem od takich zespołuw jak;
slipknot
koRN
VADER
MESHUGGAH
BEHEMOTH.  A obecnie słucham
cridle of filth
lacrimosa
zombie ghost train
all gone dead
night wish
cementry girlz
evanescens
theatres des wampires

no i czasami the frozen autumn
http://www.youtube.com/watch?v=ZaxQ75lz … C27D676908

http://www.youtube.com/watch?v=lJnC9v3MPYs

death rock.dark punk,gothic rock gothic,gothic metal ,wampirc metal,horror metal

http://www.youtube.com/watch?v=v_8w4W6L9r8immanifest

immanifest
wampiric metal


tylko czas zaleczy rany

Offline

 

#108 2013-01-03 14:59:18

 nietoperz94

Dusza

Skąd: Kruków
Zarejestrowany: 2013-01-02
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

nie tylko ty


tylko czas zaleczy rany

Offline

 

#109 2013-02-21 08:32:25

 sol-aaa

Dusza

Skąd: WON (Wieczna Otchłań Nicości)
Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Oczywiście! Kiedyś słuchałam Popu, potem przerzuciłam się na inne gatunki muzyki które mi się znudziły a teraz słucham wszystkiego po trochę zależnie od nastawienia  nawet rocka


"Gdy cierpisz, cierpię wraz z tobą. Chociaż to wszystko nie musi oznaczać miłości.
Nie trzeba magii, by pokierować czyimś sercem. Serce radzi sobie samo i rzadko wybiera najłatwiejsze drogi".

Offline

 

#110 2013-02-21 15:37:08

 Bluebell

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 95
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Jako dzieciak słuchałam takiej muzyki, że śmiać mi się chce na samo wspomnienie, ale to typowe.

W wieku 13 lat zaczęłam słuchać rocka i od tej pory mój gust muzyczny ewoluował w dobrym kierunku.

Offline

 

#111 2013-04-14 11:53:48

 Zaccaria

Dusza

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Jako dziecko słuchałam teg, co puszczał mój brat (pop, pop everywhere...) lub mój tata (hip hop). W 6 klasie koleżanka pokazała mi Three Days Grace i Skillet. Wkręciłam się w rock, a w gimnazjum zaczęłam słuchać metalu, potem metalu symfonicznego, muzyki poważnej, blusa w stylu Dżemu i rock'n'rolla z lat '60,'70 i '80, a w liceum do tego wszystkiego doszedł folk metal.


"A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata."
Mt28,20

Offline

 

#112 2013-04-14 17:59:19

 Ayumi

Dusza

42560774
Call me!
Skąd: Między piekłem a niebem...
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

To, czego słuchałam zanim oczarowały mnie mocniejsze brzmienia można określić jednym słowem, które wyraża więcej niż tysiąc innych: masakra.
Pop, pop i jeszcze raz pop w różnych odmianach, techno, country... Na szczęście mi przeszło...


„Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie.”

- Paulo Coelho

Offline

 

#113 2013-07-05 14:26:22

 BlackCrow

Dusza

Zarejestrowany: 2013-07-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Ja w podstawówce byłam fanką Keshy, Cascady itp, dopiero w wakacje przed gimnazjum przestawiłam się na rock, grunge i metal.

Offline

 

#114 2013-08-16 14:53:40

 netefre

Dusza

46380439
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Ja w podstawówce słuchałam wszystkiego co popadnie. Pamiętam, że przez jakiś czas miałam hopla na punkcie Iwan&Delfin. Śpiewałam piosenki Dody, do dzisiaj tata mówi na mnie " dżaga". W gimnazjum jakoś poczułam, że ta muzyka nie ma nic w sobie i zaczęłam szukać czegoś mocniejszego. Znalazłam i siedzę w tym do teraz


Jeśli ktoś jest odmienny, jest skazany na samotność...

Offline

 

#115 2013-09-17 15:30:13

 gothsherder

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 53
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

też w podstawówce słuchałam co popadnie, po prostu radia, raczej popu. Ale w moim domu było z muzyką różnorodnie, że tak to ujmę. Brat słuchał metalu, rodzice popu, jazzu i bluesa, może czasem rocka. No i tak na serio zaczęłam słuchać metalu w szóstej klasie.

Offline

 

#116 2013-12-18 00:58:24

Od

Dusza

2402825
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-12-08
Posty: 35
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Urgh. Nieźle. Przebiłem się przez 8 stron. Zauważyliście, że 3/4 ludzi zaczynało od tego samego? "wszystko, pop, radio", a zaraz potem znalazł się hip hop.

  Od siebie dodam, że na mój gust początkowo też miało duży wpływ to, czego słucha moje rodzeństwo - tutaj akurat siostra. Ale potem, na moje szczęście, poszedłem swoją drogą.
Klasa 1-2 podstawówki to, jako że dzieliłem z siostrą pokój i ona tylko miała radio, to byłem zmuszony do słuchania Spice Girl, czy innych Bekstrkiów, ale od początku mówiłem, że to beznadziejne jest i uciekałem jak najdalej. Potem przeprowadzka, zmiana środowiska moja siostra zaczęła się interesować mangą i anime - słyszałem dużo muzyki z anime, szczególnie z serii Slayers, bo to udało jej się dorwać na nasz pierwszy komputer, który stał w moim pokoju (tak! wtedy już były osobne), zatem dalej byłem zmuszony do słuchania. Ale stąd była krótka droga do j-rocka (którego klasyfikuje się raczej jako Visual-Key), którego też nie lubiłem. Następnie pojawił się Nightwish i Evanescence. Wtedy zaczęła mnie interesować muzyka, ale to jeszcze to nie było to.
Pierwszą moją muzyczną miłością była.. Znaleziona na chodniku za blokiem kaseta, która dopiero po latach okazała się.. Albumem Virtual XI Iron Maiden. Słuchałem jej do starcia ścieżek na swoim pierwszym walkmanie. Słuchałem wtedy także Mansona, siostra zakupiła płytę świeżo po premierze This is the new Shit.
Po kilku latach w końcu założono nam internet i dopiero, gdy natknąłem się na Apocalypticę ( to były czasy szału na Tokio Hotel, które uważałem wówczas za bandę pedziów) i wtedy moje zainteresowanie muzyką już znacznie wzrosło. Drugim zespołem, który namiętnie słuchałem, tutaj też wstyd się przyznać, było Lordi, które dłuugo męczyłem, a którego teraz rzadko jestem w stanie słuchać, bo brzmi jak festyn-rock. Potem z czase zacząłem słuchać coraz więcej i więcej metalu.
W muzykę gotycką zostałem wciągnięty stosunkowo niedawno, czyli pod koniec technikum, gdzie na (szczęście) krótko się zauroczyłem pewną cyberką. Ale szybko mi przeszło z nią, ale muzyki gotyckiej dalej lubię posłuchać. Dalej jestem raczej metalem, niż gothem, chociaż na tegorocznego Castle Party ostrzę sobie ząbki.

Przepraszam, że ciągle się tak rozpisuję, ale chyba mam za dużą tendencję do ubierania wszystkiego w szczegóły.

Offline

 

#117 2013-12-18 01:19:21

 Darxet

Potępiony

8915570
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 309
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Od napisał:

Drugim zespołem, który namiętnie słuchałem, tutaj też wstyd się przyznać, było Lordi, które dłuugo męczyłem, a którego teraz rzadko jestem w stanie słuchać, bo brzmi jak festyn-rock.

Ja tam lubie Lordi i nie wiem czy jest się czego wstydzić ;_; a nawet jak jest to i tak się nie będe wstydził xD

Offline

 

#118 2013-12-18 20:53:57

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Darxet napisał:

Od napisał:

Drugim zespołem, który namiętnie słuchałem, tutaj też wstyd się przyznać, było Lordi, które dłuugo męczyłem, a którego teraz rzadko jestem w stanie słuchać, bo brzmi jak festyn-rock.

Ja tam lubie Lordi i nie wiem czy jest się czego wstydzić ;_; a nawet jak jest to i tak się nie będe wstydził xD

Podpisuję się, chociaż do fanów nie należę.

Offline

 

#119 2013-12-30 15:21:25

Od

Dusza

2402825
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-12-08
Posty: 35
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Dla mnie na tyle jest teraz powód do wstydu, na ile to zajeżdża festynowym graniem.

Offline

 

#120 2017-03-02 08:35:05

 bouleau

Dusza

Skąd: gotham
Zarejestrowany: 2017-03-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

wychowałam się na r&b i hip hopie głównie ze względu na kolekcję płyt taty. potem, już bardziej świadomie rock (w tym klasyczny: beatlesi, stonesi, led zeppelin), indie rock i brit pop.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora