• Index
  •  » Na poważnie
  •  » Jakie są Wasze marzenia, plany, aspiracje? Do czego w życiu dążycie?

#16 2014-08-22 16:27:01

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakie są Wasze marzenia, plany, aspiracje? Do czego w życiu dążycie?

Nie,po prostu wiecznie mnie w domu nie ma. Dogadajmy się konkretnie to będę, choćby na telefonie.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#17 2014-09-19 20:42:26

 bernard

Kusiciel

45942303
Skąd: zapomniany klasztor
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 274

Re: Jakie są Wasze marzenia, plany, aspiracje? Do czego w życiu dążycie?

chciałbym dostac medal od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej... i zeby mi sie kłaniali ludzie na ulicy.

http://www.youtube.com/watch?v=leBkvfMVNqk

Offline

 

#18 2017-02-26 22:32:31

 AmonXII

Dusza

Skąd: Błonie
Zarejestrowany: 2017-02-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jakie są Wasze marzenia, plany, aspiracje? Do czego w życiu dążycie?

Moje marzenie jest nierealne do spełnienia(no chyba że doczekam możliwości podróży w czasie) i dla większości zapewne dziwne, ale chciałbym się nie narodzić. Parząc w swoją przeszłość doszedłem do wniosku, że nie warto było żyć. Żyłem bo miałem nadzieję, że będzie lepiej, a jedyne co dostawałem to więcej cierpienia. Teraz też żyję napędzany nadzieją, że będzie lepiej, choć wcale nie jest i zapewne już nigdy nie będzie. Ktoś mi powiedział, że jak mi nie pasuje to żebym się zabił. Ale nie mam powodu tego robić, skoro jako dziecko przeżyłem gorsze rzeczy to teraz dam sobie radę. Jednakże, gdybym miał możliwość cofnięcia się w czasie i zapobiegnięcia swoim narodzinom to bym to zrobił. Z moją obecną wiedzą uważam, że osoby, które mnie spłodziły nie zasługują na posiadanie dzieci. Troszkę odbiegłem od tematu, ale takie właśnie mam marzenie na dzień dzisiejszy, kto wie może w przyszłości stanie się coś, co sprawi że moje marzenie ulegnie zmianie.

Offline

 

#19 2017-02-26 23:34:38

 Fryderyka

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 71
Punktów :   

Re: Jakie są Wasze marzenia, plany, aspiracje? Do czego w życiu dążycie?

Prawdę mówiąc, gdyby podróże w czasie istniały, nie mógłbyś zapobiec swoim narodzin. To fizycznie niemożliwe.
Chociaż to pragnienie nie wydaje mi się wcale dziwne. Lata temu miałam podobne. Ale jakimś cudem, coś się we mnie zmieniło. Moje życie jest identyczne jak wówczas, ale zaczęłam dostrzegać jego pozytywną stronę. A ona istnieje w każdym, nawet pozornie najtrudniejszym życiu. Właściwie, ilekroć zaczynam o tym mówić, wydaje mi się, że moje słowa brzmią banalnie. Ale prawdą jest, że nawet jeśli kroczymy samotnie w ciemnościach, mamy coś, co może je rozproszyć - światło, które tkwi w nas samych.
Jeśli miałabym to nazwać, nazwałabym to nadzieją, wiarą, miłością, chęcią do życia. To wszystko bywa stłamszone, niewidoczne, ale istnieje.
Bardzo mi przykro, że znalazłeś się w trudnej sytuacji, jakakolwiek ona jest. Wierzę, że jest Ci ciężko, ale... każdy ból, każde cierpienie w końcu mija. Zawsze tak jest. Zawsze w końcu zdarza się coś, co sprawia, że życie, które dotychczas było dla nas niczym innym jak koszmarem, staje się nieco łatwiejsze. Że w końcu dostrzegamy jego piękno. Że na świecie jest mnóstwo rzeczy, dla których warto żyć.
Wiosna dociera wszędzie, naprawdę! Nawet do życia ludzi okropnie nieszczęśliwych. A banały, które prawią takie osoby jak ja, są prawdziwe. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i odwagę.
Z całego serca życzę Ci abyś w końcu znalazł szczęście, bo na to zasługujesz. I żebyś trafił na życzliwych ludzi, których wbrew pozorom sporo na tym świecie.

Pozdrawiam Cię serdecznie.


Żaden dom nie jest ogniskiem domowym, dopóki nie promienieje w nim niewysłowione szczęście kota, który okazuje je, kręcąc puszystym ogonem i zamiatając nim podłogi. Kot jest w domu przedstawicielem tajemnicy, uroku, sugestii.

Offline

 
  • Index
  •  » Na poważnie
  •  » Jakie są Wasze marzenia, plany, aspiracje? Do czego w życiu dążycie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora