#16 2013-07-11 13:29:31

 NatalieAnne

Dusza

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Marilyn Manson

Ja go wprost uwielbiam. Byłam na jego koncercie w 2012 i żyłam tym jeszcze przez miesiąc. Panowała tam genialna atmosfera, genialni ludzie, genialne pogo i genialny Brian, który akurat był w świetnej formie(tego obawiałam się najbardziej). Od podstawówki słuchałam jego muzyki i za nią bardzo go cenię. Zwłaszcza za teksty, w których można odnaleźć siebie lub swoją sytuację. Po przeczytaniu jego autobiografii, zaczęłam marzyć o chociaż jednej rozmowy z nim. Ma bardzo interesujące poglądy. Jego opowiadanie było tak perwersyjne, ohydne i brudne, że aż inspirujące. Podziwiam też jego prace malowane akwarelami. Uwielbiam jego całokształt jako artystę.


"Zwyciężyłeś i przeto ulegam. Atoli odtąd umarłeś dla Nieba i dla Nadziei! We mnie istniałeś i – spojrzyj w moją śmierć, spojrzyj wskroś tej, która jest twoją, postaci – jak doszczętnie zamordowałeś siebie samego!"

Offline

 

#17 2015-09-14 21:34:33

 Lady_Grotesque

Dusza

Zarejestrowany: 2015-09-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Marilyn Manson

Uwielbiam muzykę MM Metal połączony z muzyką industrialną i wspaniały wokal. Szczególnie takich albumów jak "The Golden Age of Grotesque", "Born Villan", czy "Mechanical Animals" mogę słuchać bez końca c: Co do samego Briana, jest dość kontrowersyjny, ale jako artysta ma do tego prawo. Jego praca polega na tworzeniu muzyki, nie na odgrywaniu roli przykładnego obywatela. Ja sama żywię do niego pewną sympatię, mimo że nasz "Mefistofeles Los Angeles" pięknością nie grzeszy (gusta, gustami, wiem że wielu fankom się podoba. Nie bijcie )

Offline

 

#18 2015-09-20 21:06:32

 LordRuthven

Dusza

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-09-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Marilyn Manson

Jako nastolatek byłem wielkim fanem Mansona ale te czasy to już zamierzchła przeszłość. Choć jego płyty wciąż jeszcze zalegają gdzieś w mojej półce z muzyką, w głośnikach nie brzmiały już wiele lat. Choć muszę przyznać, iż pod względem muzycznym Manson jest naprawdę dobry, to pod względem lirycznym i ideologicznym zupełnie mi nie odpowiada. Poza tym jego twórczość jest bardzo wulgarna, a ja szczerze nie lubię wulgaryzmów. Oczywiście jak w przypadku wielu innych zespołów, tak i w przypadku Mansona mógłbym w jego twórczości wyróżnić kilka "perełek", których chętnie posłuchałbym w każdej chwili. Jedną z nich jest genialna według mnie wersja znanego hitu grupy Eurythmics - Sweet Dreams. Uwielbiam ten posępny klimat! Tym niemniej do grona zagorzałych fanów Mansona z pewnością się nie zaliczam.


Serce ustało, pierś już lodowata,
Ścięły się usta i oczy zawarły;
Na świecie jeszcze, lecz już nie dla świata!
Cóż to za człowiek? - Umarły!

Offline

 

#19 2016-07-28 16:40:39

PurpleMoorland

Dusza

Zarejestrowany: 2016-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Marilyn Manson

Ja osobiście go uwielbiam
Pamiętam, że pierwszą poznaną przeze mnie jego piosenką było ,,This is new sh*t'' Potem poznawałam coraz więcej i więcej, zaczęłam kupować płyty (pierwsze było Mechanical Animals), przeczytałam biografie, poszłam na koncert...
Także można powiedzieć, że jestem jego fanką.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora