#241 2013-10-24 23:44:20

 northerka

Dusza

Skąd: Glogau
Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Zwierzęta

a ja mam psa, chomika i swinke morską a i rybki, ale to mamy

Offline

 

#242 2013-10-25 16:58:06

 gothsherder

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 53
Punktów :   

Re: Zwierzęta

no ja mam tylko kota

Offline

 

#243 2013-10-26 18:56:34

 northerka

Dusza

Skąd: Glogau
Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Zwierzęta

ja mam koty na dzialce ;p (takie przybłędy, dokarmiamy je z kilkoma sąsiadami)

Offline

 

#244 2013-11-16 14:55:33

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Zwierzęta

Wciąż mam mojego Cwela a do tego za tydzień przybędzie do mnie mój kochany, przygarnięty od wujka kundelek, którego nadal nie wiem jak nazwać >< (mały, biały w czarne, wyjątkowo koliste łaty, samczyk, pomysły mile widziane :3). Prócz tego bawię się z psem mojej babci (Loki), psami mojego chłopaka (Fusia i Sonia) oraz kotem mojego przyjaciela (Flaszka ).

Offline

 

#245 2013-11-17 18:43:40

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Zwierzęta

Zainteresowań mam całe grono, ale wolałabym nie wymyślać jakiegoś wymyślnego imienia (rodzice ;-, najlepsze byłoby jakieś dwusylabowe. Myślałam nad Nicky, Samy, z kolei rodzina wolałaby coś bardziej spolszczonego i już nie wiem, co mam wybrać. ;_;

Offline

 

#246 2013-11-18 08:03:32

 Anna

Wygnany

8556000
Skąd: Rokity
Zarejestrowany: 2013-04-04
Posty: 134
Punktów :   

Re: Zwierzęta

Co do nadawania imion zwierzętom to ja mam tak, że wcześniej wymyślam, wyszukuję i co nie tylko, jednak w praktyce wychodzi tak, że imię samo przychodzi po 1-2 dniach jak to zwierzątko jest już u mnie. Wtedy doznaję olśnienia i idealne imię się znajduje.


Kto się boi miłości, ten boi się życia,
a kto boi się życia,
już jest w trzech czwartych martwy.

Offline

 

#247 2013-11-19 10:41:40

 Fryderyka

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 71
Punktów :   

Re: Zwierzęta

Ja mam kota, persa od końca czerwca i... zdecydowanie nie wyobrażam już sobie życia bez kota. A już szczególnie bez mojego kota, który stał się moim oczkiem w głowie i nie zamieniłabym go na żadnego innego zwierzaka.
Kota... no cóż, nasz pieszczoch jest płci żeńskiej, więc może powinnam powiedzieć kocica. Ma na imię Catherine i jest tak niesamowicie rozkoszna, że nie sposób ją nie pokochać. Mało kto się nią nie zachwyca, jedynie ci, którzy naprawdę nie przepadają za kotami.
Obecnie Cat siedzi mi na kolanach i mruczy, patrząc co piszę Chyba chce was pozdrowić.
Pewnie, jak doszukam się jej zdjęć gdzieś na dysku, wrzucę.
Kocham tą małą futrzaną kuleczkę i to, że się na nią zdecydowałam to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Dom był trochę pusty bez niej, teraz nabrał bardziej radosnego charakteru. Zawsze chciałam mieć kota, rodzice trochę nie bardzo za tym obstawali, a teraz proszę, gdy zobaczyli Catherine, pobyli z nią trochę, od razu zmienili nastawienie.
Kocisko najbardziej strzela focha, gdy trzeba ją czesać. Wyrywa się niesłychanie, ale persy są takimi kotami, że po prostu trzeba je czesać dokładnie, a ona jakoś do tej pory, mimo że czeszemy ją codziennie, nie przyzwyczaiła się do tego. Wolałaby zdecydowanie pobawić się szczotką niż dawać się poczesać
Widzę, że w moim poście jest dużo powtórzeń słowa "kot", ale wstałam dziś wcześnie i nie kontaktuje zbytnio XD Musicie wybaczyć


Żaden dom nie jest ogniskiem domowym, dopóki nie promienieje w nim niewysłowione szczęście kota, który okazuje je, kręcąc puszystym ogonem i zamiatając nim podłogi. Kot jest w domu przedstawicielem tajemnicy, uroku, sugestii.

Offline

 

#248 2014-01-22 07:40:11

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Zwierzęta

Ja mam psa, siostrę i papugę. Psiak zwie się Ciacho (ze względu na długą, biszkoptową sierść. wygląda słodko), siostra Asia, papuga Olaf (przez 10 lat poprzednia właścicielka uważała go za samiczkę i zwała Olą. Nie wypadało mu jakoś drastycznie zmieniać imienia gdy wyszło na jaw, że to jednak chłopczyk).
Pozostaje jeszcze kot. Nie mogę powiedzieć, że mam kota, bo w zasadzie to kot ma mnie. Kot jest zły i ma na imię Makabra. Znalazł sie w moim domu podstępem (wlazł tacie nocą pod koła i udawał poszkodowanego, żeby tato kierowany wyrzutami sumienia zabrał go do domu.) i od tamtego czasu strasznie się panoszy i uważa to on jest osobnikiem alfa w stadzie.

Offline

 

#249 2014-11-22 14:21:42

 Rea

Wygnany

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 98

Re: Zwierzęta

Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch kotów (Fester i Maciek<nieoficjalnie Adolf>) oraz psa o imieniu Kieł.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora