#31 2010-02-10 15:14:21

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Ubrania

To co myślisz o wspólnym spotkaniu?


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#32 2010-02-11 15:40:09

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

A ja nie mam z kim się spotkac T-T
Że też muszą mnie otaczać same dresy XD XD


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#33 2010-02-11 16:52:45

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Ubrania

O nie...
Tylko nie dresy xD


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#34 2010-02-12 21:20:18

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

moim marzeniem jest przywalić dresowi z glana XD to musi być takie pięke uczucie ^^
nienawidze ich... jak jakąś bande spotkam to zawsze cos muszą krzyknąć do mnie -_- XD I sie gapią jakbym nago chodziła ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#35 2010-02-13 09:00:00

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Ubrania

Dokładnie. To są tacy pozerzy, którzy nie mają własnego stylu, tylko idą za stadem jak te barany ...-_-
Raz, jak jest z Tobą tylko sam, to taki spoko. Z bandą, od razu musi coś powiedzieć. Nie ma honoru.
Pokorne cielę dwie matki ssie, jak to zawsze na nich mówię >.<


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#36 2010-02-13 13:52:01

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

taaa... XD
ale ten ich dresik to normalnie.... boski ^^
Ale kocham ten ich wzrok... to spojrzenie jak zjeżdżają mnie wzrokiem...
Albo te małe dziecie jak sie przerazliwie patrzą na mnie... Kiedyś jakaś stara baba z dzieckiem szła to powiedziała "patrz tam czarwonica idzie..." dzieciak sie wystraszył i odskoczył XD XD (i tak jakąś nigdy za dziećmi nie przepadałam) ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#37 2010-04-01 15:02:58

 czarna-inna

Dusza

2451740
Skąd: Oświęcim, Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ubrania

Temat sie niby skończył, ale zawsze można go odnowić
Ja ubieram się na czarno. Długie spódnice, czarne bluzki i to co najbardziej uwielbiam - gorsety ;D
oprócz tego glany i różne wisiorki, medaliony i krzyżyki. Jak na razie w szkole przyczepiali się tylko do symboli
A tak wracając do spódnic, można dość fajne znaleźć w sklepach indyjskich i nie są aż takie drogie. Zależy jak się trafi


† Dusza nigdy nie znajdzie się w niebie, jeśli za życia człowiek w niebo nie wierzył... †

Offline

 

#38 2010-04-04 17:07:42

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

Czarna-inna.. Chyba poszukam w tych sklepach indyjskich ,bo mam problem żeby sobie porządną spódnice długą znaleść -.-
Do mnie tez się czepiają w szkole a propo symboli >.<' 
Ale leje na to...  "Bo szkoła wychowuje" to jest ich zdanie jak się pytam czemu się nie moge tak ubierać.... Chuj ... i tak mnie nie zmienią... (sory za wyrażenie jakby co)
Jak narazie się staram nie przeginać bo niechce żeby mnie ze szkoły wywalili... ^.^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#39 2010-04-06 13:31:19

 czarna-inna

Dusza

2451740
Skąd: Oświęcim, Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ubrania

Gdyby któraś szukała gorsetu w miarę taniego to jest sklep internetowy gdzie gorsety są  za mniej niż 100 zł.  Najbardziej podobają mi się te wiktoriańskie   Można tez znam znaleźć pare różnych fajnych rzeczy www.restyle.pl


† Dusza nigdy nie znajdzie się w niebie, jeśli za życia człowiek w niebo nie wierzył... †

Offline

 

#40 2010-04-25 00:41:25

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

Mój styl ubierania od wielu lat jest niezmienny, specyficzny i bardzo wyraźnie ukazuje moją osobowość (a jak wiadomo, pierwsze wrażenie pada na podstawie wyglądu, toteż warto o taki dbać). Na co dzień - a więc gdy pracuję - ubieram się w stylu "corp goth", czyli czarne spodnie, czarna koszula, buty na obcasie. Zawsze towarzyszy mi krzyż ankh, mój wieloletni amulet.
Subkultura gotycka przede wszystkim wyraża się poprzez wygląd - makijaż i ubiór. Oczywiście, że można się poczuwać do tej subkultury, ubierając się w różowe i dresiarskie ciuchy, ale myślę, że pewne poglądy specyficzne dla gotyckiej subkultury nie pozwalają na konformizm i zwyczajnie warunkują wyrażanie swojej kontrkulturowości poprzez inny, specyficzny ubiór - zwłaszcza czarne kolory, ewentualnie z dodatkami w bardzo jaskrawych barwach typu biel, czerwień, róż, zieleń, mającymi nawiązywać do podgatunków gotyku (cybergoth, deathrocker etc. etc.).

Myślę, że o tym, skąd brać gotyckie ciuchy, jest masa innych tematów w dziale "Nasza szafa". Odpowiedź jest chyba prosta: sklepy na mieście, sklepy internetowe oraz - nade wszystko - ciuchacze, czyli wszelkie ciuchy na wagę etc. Kupiłam w takich lokalach masę nowiutkich, nienoszących najmniejszego śladu użycia ubrań gotyckich np. za 2zł, podczas gdy niektórzy na Allegro bardziej zniszczone licytują po 600zł. Wynika to zapewne z tego, że wielu ludzi nie zważa na wartość ubrań i pozbywa ich się w taki sposób, nie myśląc, ile może na nich zarobić. No i dobrze, przynajmniej można wiele zyskać.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#41 2010-06-21 11:57:25

 Allen

Dusza

Skąd: Okolice Katowic
Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ubrania

Ja osobiście nie ubieram się typowo na gotycko. Noszę czarne rurki, paski nabijane cwiekami, koszulki z zespołami, obrożę na szyi, zdarza się od czasu do czasu, że włożę gorset. Mnóstwo dodatków pod ten styl. Nie noszę glanów- nie przepadam za nimi. Noszę wysokie, czarne trampki z czerwonymi/ białymi sznurówkami. Ale nie, nie jestem Metalem.

Ostatnio edytowany przez Allen (2010-06-21 11:58:04)


Czuję się wolna, a zarazem zamknięta w umyśle zakątka świata...

Offline

 

#42 2010-07-02 21:25:12

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

Zwykle ubieram się typowo po gotycku, odkąd mam 13 lat zaczęłam, czyli trwa to już 7 lat. W szkole nauczyciele ani inni pracownicy się nie czepiali u mnie stroju (ani w gimnazjum, ani w dwóch liceach, do których chodziłam), także problemu nie było. Jedyne ograniczenie: nie nosić glanów, no to zmieniałam na wysokie czerwone albo czarne trampki ^^
Zwykle ubieram się "wampiropodobnie" lub "w stylu końca XIX w.": kolory: czarny, czerwony, rzadziej fiolet, długie czarne spódnice z koronkami (czasami miniówa i kabaretki), bluzki z żabotami, bufami albo rozszerzające się rękawy, dużo koronek, zwykle we włosach noszę czarną albo czerwoną kokardę, gorset czarno-srebrny (niestety mam tylko jeden jak na razie-nie jestem burżujem). Buty: bardzo zniszczone czarno-bordowe glany z przetarciami (w jednym jest czarna sznurówka, a w drugim różowa) albo czarne pantofelki na obcasach albo czarne koturny.
Czasami noszę też koszulki z okładkami płyt mego uwielbianego zespołu XIII. Století ^^
Noszę zwykle czarną torbę z naszywkami i agrafkami.
Często wyglądam też jak mieszanka gotha i punka (którą to mieszanką właściwie jestem ): czarne spodnie zawinięte nad glany, łańcuch przy spodniach, agrafki w spodniach, agrafki w uszach i jakaś bardziej gotycka bluzka


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#43 2010-07-16 16:41:42

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania

hehe ja tez na codzień noszę czerń...
Ogółem czarna koszulka z jakimiś łańcuszkami czy czymś w tym stylu. spodnie z reguły czarne, skórzane albo w czerwoną kratę... (wiem troochę pod punk) do tego legendarne glaniuchy i jakies pierścionki (mnóstwo wielkich sygneciorów) obroza i pieszczochy czasem jakies inne rzemyki czy bransoletki twarz maluje na biało oczy na szarno i w około czerwonym cieniem, usta blade zakładam soczewki z reguły białe ale mam jeszcze szare, żółte, błękitne, żółto czerwone i czerwone (obsesja jakaś) a co do szkoły to nie mam problemów bo po szkole normalnie w Glanach maszeruje hehe tyle że mnie wyrzucili w tym roku za pobicie dyrektorki... no cóż...


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#44 2010-07-18 23:52:28

Tureis

Dusza

Skąd: Lewart
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ubrania

Każdy obroże osławia! a mi nawet medalik przeszkadzał   a zasadniczo nie latam sobie w koszulkach i bluzach ale w koszulach, noi jakichś cywilizowanych spodniach, itp... rzecz jasna ważną sprawą jest dla mnie zimowe odzienie wieszchnie no, ale tu schodzimy na tradycje nie nie aż tak jednak, nie do ziemi czarne i z kapturem bo jednak troche krótsze, troche wyrozumiałości mam dopiero kilka lat   aaa.. w jednej mojej szkole (spokojnie, 1 dzień ) trzeba było mieć białą podeszwe czyli białe buty.. , ,,  mam też spodnie w kratke niebieską ale są one takie że równie dobrze moge sobie wywiesić sztandar nad głową przedstawiajacy..no najlepiej owe spodnie.. cóż.. dobra kratka piechotą nie chodzi..




(skarpetki też? a mam i różowe {w kwiatki})


Skoro martwi się nie żywią to czemu żywi się martwią?

Offline

 

#45 2010-07-30 16:14:40

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Ubrania

Ja ostatnio zakochałam się w Gothic Lolita, to bardziej do mnie pasuje niż gotyk klasyczny i mojej rodzinie sie to podoba

Znalazłam ostatnio na stronie sklepu z mojego miasta gorsety i tu taki zaciesz patrze, a tu gorsety z zespołami jeszcze te zespoły są takie gotyckie (ironia), pewnie, bo goci latają w gorsetach z Green Day'a. Może sobie kupię z Nightwish to by sie przyzwoite wydawało tylko, ze ma ten kremowy nadruk z amaranth'a  uff..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora