#16 2010-09-21 16:08:05

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Jej.... jak mnie śmieszy słowo dzyndzel xD
Tez mam kostkę. Też z wojska.
Zakupiona na allegro za zacne 20 zł.
Jestem z niej dumna i ją kocham :3


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#17 2010-09-21 16:41:24

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Ja noszę albo kostkę (do punkowych ubrań), zwykłą, brudnozieloną, z naszywkami, ćwiekami, agrafkami i napisami flamastrami, bardzo zniszczoną, mam ją jakieś 7 lat; albo czarną torbę materiałową na ramię z naszywkami (z 5 lat ma, też się troche rozwala).
Poza tym do punkowych ciuchów noszę arafatę szaro-białą lub czerwono-białą, noszę arafatę albo na szyi, albo wokół bioder, albo na łbie
Do gotyckich ubrań zwykle noszę czarne rękawiczki z koronkami z jednym palcem (wygodniejsze niż rękawki), albo bransoletki własnoręcznie robione i srebrne bransoletki z abstrakcyjnymi wzorami. Noszę też... pierścionek zaręczynowy (niestety, albo na szczęście) i jeszcze jeden srebrny pierścionek z malachitem.
Noszę też często dusik, mam nadzieję, że niedługo będę mogła zrobić zdjęcie. Jak nie dusik, to duży srebrny krzyż na srebrnym łańcuszku.
Na włosach zwykle noszę kokardy (czarne aksamitki albo szerokie krwistoczerwone lub bordowe wstążki) albo jakies dziwne gumki, w ogóle mam fioła na punkcie ozdób do włosów xD
W uszach do gotyckich ciuchów jakieś kolczyki, a do punkowych wielkie agrafki.
Do punkowych i punkowo-gotyckich ubrań noszę łańcuch i mnóstwo agrafek przypiętych na całym ubraniu. kiedyś nosiłam też pasek z ćwiekami, ale mi się całkiem rozwalił, chciałabym kupić nowy z przypływem kasy


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#18 2010-09-21 21:06:34

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Dla mnie niewygodne bardzo są rękawiczki z palcami... Z moich prawie do końca wyszła ta guma, dzieki której powinny się rozciągać i co chwila muszę je podciągać, bo spadają. Niewiele da się zrobić, nie mogę używać telefonu, bo reaguje tylko na palec ._. Cóż, nadają się tylko do zdjęć.

Offline

 

#19 2010-11-01 09:00:55

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Dodatki i biżuteria

Ja mam taki fajny czarne plecak z Nike i mi sie trzyma więc jest ok ^.^
A co do biżu to marzy mi sie kolia ;D
Tylko, kasy teraz nie mam bo wydałam na prezent dla mamy .

 

#20 2010-11-01 10:53:31

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Mi też. Przez pół roku były na wystawie, teraz chciałam kupić i co kij. Nie ma

Offline

 

#21 2010-11-01 11:26:45

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Dodatki i biżuteria

Ja rozmawiałam z Paniami które sprzedają w SH jak będzie cos fajnego to mi zostawią ^,^

 

#22 2010-12-11 22:49:18

 Sybilla_Bathory

Przeklęty

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 745
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Kostki, plecaki.. dla mnie czyta abstrakcja. Jak byłam jeszcze piękna i młoda to nosiłam plecak tylko w podstawówce, później nosiłam już tylko torby i torebki. Szczególnie jedną, którą dostałam w prezencie 18stkowym, nosiłam ją codziennie. Kocham ją, tak samo jak Tima Burtona i The Nightmare Before Christmas (z Jackiem jest ta torebka). Mam ją do tej pory i noszę ją mimo tego, że już jeden zamek sie nei zapina T.T
A z biżuterii, to srebro pod każdą postacią. Pierścionki, kolczyki (im wiecej tym lepiej). Ostatnio udało mi sie kupić śliczne kolczyki, wiszące w kształcie starych wikroriańskich kluczy *.*. Kocham je ^^. I od niedawna noszę srebrny łańcuszek z zawieszką w kształcie róży
Rękawiczki są złe!


„Tam gdzie twe płomienie wciąż liżą me uda
a me żebra pękają łamane twym kołem.
Taka kobieta nie wstydzi się umierać.
Ja jestem właśnie taka.”

Offline

 

#23 2010-12-11 23:11:04

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Ja ogólnie cholernie lubię biżuterię.
Mam niestety jej bardzo mało. Tylko piercingu mam sporo


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#24 2010-12-11 23:48:16

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Ja uwielbiam bizuterię, zwł. srebrną i kocham tez kamienie szlachetne i półszlachetne i ogółem minerały, dosyc dobrze się na nich znam, to jedno z moich zainteresowań. Najbardziej lubię przejrzystozielony, ale głęboki w odcieniu szmarag, ciemniejszy od niego i niejednolity w odcieniu malachit, delikatnie połyskującą, mieniacą się zmiennymi, jasnymi barwami perłę i emalię perłową, podobny do perły z powodu swojej delikatności opal, ciemny, krwistoczerwony rubin, niektóre odcienie agatu (zwł. takie jasne, zbliżone do perły), jasnoniebieski jak włoskie niebo lapis-lazuli (lazuryt), dający po oczach, choć przezroczysty diament, nasz swojski kryształ górski, czarna lub granatowa Noc Kairu ze złotymi "odłamkami", bursztyn (najbardziej podoba mi się ten w mlecznym odcieniu, podobny do emalii perłowej, ale mniej błyszczący, ale też taki o odcieniach pomarańczowobrązowych albo żółty, zwł. z wtopionymi owadami), tygrysie oko, które mnie fascynuje wręcz swoją zmiennością, jest jak obrazki trójwymiarowe, patrząc pod róznymi kątami widzi sie coraz to inne odcienie, jaskrawoczerwony koral... O kamieniach ozdobnych mogłabym pisać całe tomy
Mam nadzieję, że nic nie popierniczyłam, nie mam pod ręką akurat teraz żadnej książki o kamieniach ozdobnych...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#25 2010-12-12 00:18:07

 Sybilla_Bathory

Przeklęty

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 745
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Chryste, Marie powaliłaś mnie swoją widzą na temat kamieni. Ja to jestem tak ciemna w tym temacie, ze jak mi się facet oświadczy to nigdy nie będę widziała różnicy pomiędzy kamieniem a kawałkiem szkła


„Tam gdzie twe płomienie wciąż liżą me uda
a me żebra pękają łamane twym kołem.
Taka kobieta nie wstydzi się umierać.
Ja jestem właśnie taka.”

Offline

 

#26 2010-12-12 03:18:06

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Nie musisz tak oficjalnie, żeby do mnie Chryste mówić, wystarczy Marie xD Moja wiedza nie jest tak duża jak kilka lat temu, teraz to ja już wszystko pozapominałam z tego, co wtedy wiedziałam, ale kiedyś znałam się nie tylko na rodzajach minerałów, ale nawet na ich obróbce.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#27 2010-12-12 10:33:09

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Zacnie.
Ja bym chciała zacząć robić własną biżuterię. Ale na allegro są głównie zestawy do robienia kolczyków.
A ja kolczyków nie noszę takich do uszu tylko ogólnie do piercingu.
Poza tym ja mam wszystkie dziurki w ciele 1.6mm a taki zwykły kolczyk ma 0,5-0,8mm
noo poza prawym uchem bo tam dziura ma 10 mm


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#28 2010-12-12 13:29:56

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Ja również mam niezbyt dużo biżuterii, lecz to z racji tego, że nie lubię się nią obwieszać. Wolę przepych w stroju ;P

Offline

 

#29 2010-12-12 18:58:26

 Sybilla_Bathory

Przeklęty

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 745
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Ha! Ja mam mnóstwo kolczyków Od niedawna zaczęłam kompletować przywieszki, proszki i inne świecidełka.


„Tam gdzie twe płomienie wciąż liżą me uda
a me żebra pękają łamane twym kołem.
Taka kobieta nie wstydzi się umierać.
Ja jestem właśnie taka.”

Offline

 

#30 2010-12-12 19:17:19

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Dodatki i biżuteria

Ja niestety mam wielki talent do gubienia kolczyków i klipsów, a to moje ulubione elementy biżuterii.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora