#181 2013-07-19 22:35:38

 Darcy666

Dusza

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Ja bardzo często zakładam niewielką czarną różę na łańcuszku lub rzemyku. Na ręce zawsze mam swoją ulubiną pieszczochę, na serdeczym palcu pierścionek z pająkiem, a na środkowym z czarną różą. Kolczyków mam sporo, dobieram do każdego stroju osobno. Na specjalne okazje zakładam na szyję czarną kolię, a na rękę masywną bransoletkę mojej babci z czarnymi onyksami. Mam też obrożę i szczęśliwy wisiorek z czaszką, który przywiozłam z Chorwacji i zakładam gdy czeka mnie coś ważnego. Oprócz tego eksperymentuję z rzemykami i łańcuchami.


Życie jest chorobą, a śmierć zaczyna się już w chwili urodzenia. Każde odetchnięcie, każde uderzenie serca jest odrobiną śmierci. Krokiem ku unicestwieniu.
~Paul Remarque~

Offline

 

#182 2013-07-20 15:09:25

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Dodatki i biżuteria

Jeśli chodzi o biżuterię mam kilka swoich skarbów. Pierścień z pająkiem (ironicznie, bo mam arachnofobię ^^"), pierścionek z małym czarnym kryształkiem, 2-rzędową pieszczochę z ćwiekami Cone Stud, rzemykową czarną bransoletkę z krzyżem na stalowej blaszce, mój nieśmiertelnik z cytatem z łaciny, wisiorek w kształcie kota (znaleziony niekradziony ;p), srebrny krzyż na rzemyku, srebrne kolczyki w kształcie czaszek (które po raz enty zgubiłam i pewnie znów znajdą się kiedy będą najmniej potrzebne), wiszące drewniane czarne kolczyki w kształcie trumien i parę innych drabiazgów.

Ostatnio edytowany przez Kali (2013-07-20 15:13:04)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora