#1291 2015-09-03 22:13:42

 czarna-inna

Dusza

2451740
Skąd: Oświęcim, Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Offtopic

Gdyż w mojej szkole wszyscy się znali, borykali się z egzaminami, które były częścią tej szkoły, wiele ciekawych historii związanych z kadrą i placówką, wyjazdy, imprezy, siedzenie "do nocy" nawet kiedy to nie miało sensu bo już było po zajęciach. Fantastyczny klimat jednym słowem.


† Dusza nigdy nie znajdzie się w niebie, jeśli za życia człowiek w niebo nie wierzył... †

Offline

 

#1292 2015-09-07 22:15:44

 deadly-nightshade

Dusza

Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Offtopic

Eh, to u mnie już tak kolorowo nie było. Z nauczycielami nie szło się dogadać, z ludźmi też nie. Wszyscy zawsze byli spięci, sztywni i bez humoru.

Gdyby teraz ktoś mi powiedział, że mam do liceum wrócić to ten guzik wyjaśnia wszystko
http://www.nooooooooooooooo.com/


- Wiesz, co moja babcia mawiała o pocałunkach w czoło?- przycisnął wargi do jej skóry tuż nad brwiami, przeciągając ten jedwabiście miękki dotyk przez długą chwilę.- Mawiała, że to pocałunki zarezerwowane dla zmarłych.
Nevermore, cienie.

Offline

 

#1293 2017-01-01 17:37:52

 Fryderyka

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 71
Punktów :   

Re: Offtopic

Hej forumowicze, co u Was w Nowym Roku?


Żaden dom nie jest ogniskiem domowym, dopóki nie promienieje w nim niewysłowione szczęście kota, który okazuje je, kręcąc puszystym ogonem i zamiatając nim podłogi. Kot jest w domu przedstawicielem tajemnicy, uroku, sugestii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora