#1 2010-07-16 17:03:44

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Goth Vs inne subkultury...

Czemu tak naprawde nie znosimy Różowych plastików?
A może wiecie czemu oni nas nie znoszą?
Oni sa gorsi czy moze to my jesteśmy?
Dlaczego?
Pisac przezycia z Plastikami hehe

Ostatnio edytowany przez FreaQ (2010-10-17 16:32:52)


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#2 2010-07-19 00:21:24

Tureis

Dusza

Skąd: Lewart
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Goth Vs inne subkultury...

To nie są żarty czy przezywanie, wystarczy sobie spojrzeć na takiego typowego, jak w temacie, "plastika", wrzaski to ich "żywioł" można powiedzieć, pseudośmiech, najgorsze że dosłownie nie umieją myśleć, a jak ktoś jest nie taki muszą się czepić bo to plaga, ktoś może się z nich podśmiewać że głupawe, ale nie wie że to reszte ludzi próbuje "udziwnić" i coraz więcej ludzi na to przechodzi, idealnie w moim mieście to widać bo pare lat temu było wszystko całkiem inaczej, zaraza zombi jakaś, jak nic..


Skoro martwi się nie żywią to czemu żywi się martwią?

Offline

 

#3 2010-07-21 20:48:14

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Goth Vs inne subkultury...

Nienawidzimy się z Plastikami pewnie dlatego, że jesteśmy inni, i w tym tkwi sęk.


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#4 2010-07-21 21:28:26

Troche Kultury

Gość

Re: Goth Vs inne subkultury...

Ja nikogo nie nienawidze tylko na odwrót, pamietam jednak że  jakaśtam szkoła urządziła mi szok kulturowy bo był normalny dzień a tam było poprostu dosłownie pusto  5 minut miało się już serdecznie dość, a więc kwestia czy to ludzie jest niejasna, a pomyslmy - Dlaczego Sokrates chodził ze świecą i mówił że szuka człowieka

 

#5 2010-07-22 10:29:56

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

A mi się wydaje że ta cała nienawiśc wywodzi się z czystej zazdrości, albo poprostu obrzydzenia zachowaniem bądź aparycją takowej osóbki...


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#6 2010-07-22 21:33:18

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Goth Vs inne subkultury...

We mnie te plastiki wzbudzają litość. Szczególnie tym niskim IQ.
Duża spora społeczeństwa, w tym at nie gotycka, nie lubi plastików. Mi tam jakoś zwisają, są rzeczy, których bardziej nienawidzę.

Offline

 

#7 2010-07-23 03:29:48

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

Plastik to po prostu głupie i bezsensowne udawanie kogoś innego,zamiłowanie do królewskiego traktowania -.-
Oczywiście ,że to my jesteśmy lepsi A jakby inaczej Zadawałam się kiedyś z plastikami T_T masakra... Tu plamka na spodniach, tu oh złamany paznokieć , cycki na wierzch i tona tapety na ryj -_-' Już nie wspomnę co było jak się któraś rozmazała...
Ja od dawna miałam zamiłowanie do mroku, cmentarzy. A jak poznałam gotyk i zdecydowałam ,że to styl dla mnie to zaczęłam się oddalać od plastików i szłam w kierunku mroku i śmierci I tak zostanie na dłuuuuuugo xD teraz wyśmiewam i wykorzystuje moje dawne (fałszywe) "przyjaciółki" szmaty barbie


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#8 2010-07-23 11:08:05

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

heh to co ja mam powiedzieć ja mam ''czarny'' pokój (patrz pokój goth) a moja siostra obok cały różowy gdyż jest masakrycznym plastikiem... wysoka blondyna z niebieskimi oczami ubiera sie na różowo jedyny jej atut to że napierdala sie jak niewiem (zawsze mnie broni<śmiechowo>) już miała 4 sprawy w sądzie o pobicia w tym jedna za usiłowanie zabójstwa tak załatwiła koleżankę hehe:P


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#9 2010-07-23 13:32:37

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

weź mi o pokoju nic nie mów -_-' romontu długo nie miałam a mój pokój jest za kolorowy >.< przerobiłam go jak tylko mogłam ale nic z tego T_T Jestem jedynaczką ale z bliskiej rodziny mam jedną tapete (,która teraz jest u mnie) i jednego drecha xD nejlepiej to wygląda jak idziemy gdzieś w trójkę Czarna dama z piekła, plastik i drecho - skejt xD


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#10 2010-07-23 14:24:31

Fantasmagoria

Gość

Re: Goth Vs inne subkultury...

Jeeny, to takie ocenianie ludzi popozorach(czyżby cecha charakterystyczna gotów?), "Jesteśmy lepsi", dlaczego? Bo ubieramy się na czarno, słuchamy innej muzyki? Ich styl bycia jest inny od naszego, ale to tacy sami ludzie, niektórzy lepsi, niektórzy gorsi poprostu... inni, ale tak jest w karzdej hmm... subkulturze. Choć przyznam że takie "laseczki" nie wzbudzają we mnie zbyt pozytywnych emocji, przyznam że trochę może się ich boję, boję się dresiarzy, z którymi takie dziewczyny często się trzymają, a tak się składa że ja nie mam żadnej hm... "paczki" więc wolę trzymać się odnich z daleka ale chodziłam do klasy z dziewczyną, która no może się jakoś do "plastików" zaliczała ale kiedy przyzwyczaiło się do jej częstych przekleństw była nawet fajna. Darkdream,wydaje mi się, ze pisząc że jesteś leprza od ludzi których zabardzo nie znasz, momętalnie stajesz się gorsza.

Ostatnio edytowany przez Fantasmagoria (2010-07-23 14:26:24)

 

#11 2010-07-26 17:39:30

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

Ja staram się nie oceniać po pozorach, nie zawsze mi to wychodzi... Co prawda większość takich różowych panienek przypominających z wyglądu Jolę Rutowicz albo Frytkę to puste idiotki, które gadają tylko o kosmetykach, ciuchach, solarium, chłopakach itd., ale nie zawsze. Przez jakiś czas (zwł. w gimnazjum) dziewczynę tak wyglądającą nazywałam od razu pop-dziwką, ale teraz żeby kogoś tak określić muszę poznać tą osobę, a nie oceniać po wyglądzie.
Ja czasami ubieram się "normalnie", czasami nawet w różowe bluzki, jakieś kokardki we włosach itp. (bardziej jak mała dziewczynka niż wyzywająca pop-dziwka), bo czasami mam nastrój, żeby tak się ubierać i mnie to pierdoli, co kto sobie o mnie pomyśli. Najbardziej mnie wkurwia, jak gadam z kimś jednego dnia ubrana jak gotka i wtedy ktoś ma do mnie szacunek, a jak zobaczy mnie w niegotyckich ciuchach po nawet nie zauważa albo wyzywa od pozerów. Najważniejsze jest to, co ma się w duszy, nie na sobie, poza tym styl nie powinien ograniczać.
Trochę mnie denerwują takie laski ubrane w jaskraworóżowe miniówy, białe kozaczki, bluzki z brokatowymi napisami typu "kiss", "sexy" itp., bo dla mnie wyglądają jak dziwki, ale cóż, ich gust. Jeżeli jakaś tylko tak wygląda, ale ma coś w głowie i nie zachowuje się jak dziwka, jestem w stanie taką osobę tolerować.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#12 2010-07-28 12:11:04

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

E tam, nie bądźcie takie skrajne, dziewczęta. Niektóre różowe laski są inteligentne i dobrze się z nimi wódkę pije, natomiast większość faktycznie jest tępa, ale to nie powód do nienawiści. Gdybym miała nienawidzić wszystkich tych debili w mojej pracy, to bym chyba zwariowała. W ogóle sobie tym głowy nie zawracam i to jest najlepsza metoda.

Jak ktoś Wam nie pasuje, to po prostu nie zauważajcie go. Tak jest prościej, wygodniej i normalniej.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#13 2010-07-29 16:09:15

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Goth Vs inne subkultury...

Ja staram się być tolerancyjna dla wszystkich, czyli również dla różowych plastików. Nie miałam w przeszłości żadnych przykrych sytuacji z ich udziałem (może dlatego, że w życiu spotkałam niewiele plastików). Poza tym staram się nie oceniać według wyglądu, w końcu sama też nie cierpię, gdy ludzie uważają mnie za inną, niż jestem, bo na taką wyglądam...

Offline

 

#14 2010-07-29 17:41:24

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth Vs inne subkultury...

Nocturna, czyli masz podejście takie jak ja. W sumie najlepsze, bo nie warto się denerwować przez jakiś idiotów... Z tym, że ja akurat w klasie w gimnazjum i w liceum miałam prawie same pop-dziwki, zwykle po prostu się do nich nie odzywałam, chyba że miałam do nich jakiś interes w postaci: "Dasz matmę odpisać?", "Masz szluga?" czy coś w tym rodzaju xD Starałam się w miarę możliwości żyć z nimi pokojowo.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#15 2010-07-29 20:07:16

B.S.

Gość

Re: Goth Vs inne subkultury...

johanaXIII napisał:

Nocturna, czyli masz podejście takie jak ja. W sumie najlepsze, bo nie warto się denerwować przez jakiś idiotów... Z tym, że ja akurat w klasie w gimnazjum i w liceum miałam prawie same pop-dziwki, zwykle po prostu się do nich nie odzywałam, chyba że miałam do nich jakiś interes w postaci: "Dasz matmę odpisać?", "Masz szluga?" czy coś w tym rodzaju xD Starałam się w miarę możliwości żyć z nimi pokojowo.

Jakiś interes w postaci... brawa za odwagę
A ja mam raczej poglądy w stylu - ze ci wszyscy specjaliści i naukowcy okłamują, itd. i ludzie im wierzą to raczej jedyna rzecz, nie na temat, ale jedyna która mnie na tym świecie denerwuje a szczególnie psychologów uważam za, za się tak wyraze - satanistów.  Wiec plastiki mnie nie interesuja.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora