#286 2014-01-04 23:12:38

 Lukrecja

Kusiciel

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 170
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Jeju dobrze,że mi przypomniałaś akurat chyba jeszcze  gdzieś mam olejek rycynowy to sobie spróbuje wcześniej używałam go tylko na rzęsy (efekt był,ale też i oczy piekące) Może uczulenie faktycznie

Offline

 

#287 2014-01-04 23:24:14

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Ja olejku próbowałam na rzęsy, na włosy i na paznokcie. Szczerze mówiąc tylko na paznokciach dostrzegłam widoczny efekt. Z włosami męczyłam się tydzień i odstawiłam go, bo uczucie jest strasznie nieprzyjemne. Skleja włosy, ciągnie się. brr...
Na rzęsach piekło mnie za pierwszym razem, później nakładałam go "od góry" rzęs (tak jakby od tej strony która jest widoczna przy zamkniętym oku). Wtedy nie dostawał się tak bardzo do oczu i nie podrażniał ich. Nie wiem jednak czy nie wpłynęło to na efekt a raczej jego brak, bo żadnej specjalnej różnicy nie zauważyłam.

Offline

 

#288 2014-01-05 00:38:46

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Gotycki makijaż

Z tym olejkiem to tylko trzeba uważać, żeby do oczu się nie dostał. Czysta szczoteczka po tuszu sprawdza się tutaj bardzo dobrze, nie za dużo nakładać i wszystko powinno grać. Czas, niestety rezultaty widać dopiero po dość długim regularnym stosowaniu...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#289 2014-01-05 01:05:49

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Elspeth napisał:

.... Czas, niestety rezultaty widać dopiero po dość długim regularnym stosowaniu...

To trochę wyjaśnia dlaczego u mnie efektów nie było. Na paznokciach było je widać już po ok tygodniu. Szczerze mówiąc nigdy chyba nie udało mi się stosować regularnie czegokolwiek. Sama jestem sobie winna, że efektów nie ma, bo ja efekty mają być skoro kosmetyk/preparat/cokolwiekmiałabymużywać stoi w zamkniętej buteleczce/czymkolwiek w szafce. Niestety próbowałam wiele razy ale jakoś nie jestem konsekwentna.

Offline

 

#290 2014-01-05 01:24:42

 Lukrecja

Kusiciel

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 170
Punktów :   

Re: Gotycki makijaż

Co do rzęs to u mnie były widoczne bardzo szybko efekty co mnie zdziwiło bardzo

Offline

 

#291 2014-01-05 15:02:07

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Gotycki makijaż

Ja swego czasu stosowałam na noc ale mam grzywkę i zawsze miałam całą umazaną, denerwowało mnie to i w końcu się poddałam. Pewnie kiedyś znów się za to wezmę.
Przydałby się specyfik działający w ciągu jednej nocy! Ja się właśnie uczę cierpliwości...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora