#1 2015-04-08 10:55:53

zarina

Dusza

Zarejestrowany: 2015-04-08
Posty: 1
Punktów :   

poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

Witam,
mam pytanie odnośnie butów typu glany, muszę kupić jakieś dobre wytrzymałe i przede wszystkim wygodne. mam zamiar stworzyć stylizacje punk goth jest tego trochę w sieci, lecz nie wiem które będą najlepszym wyborem, tu są przykłady prosiłabym o opinie ludzi którzy mieli z tymi markami styczność, pierwszy przykład http://black-market.eu/product-pol-363- … rwony.html drugi przykład http://www.steel-boots.com/shop/10-eyel … /full-red/ choć te pierwsze mają ciekawszy kolor, tak krwisty bardziej, trzeci przykład http://glany.pl/dr-martens-1490-cr-sm-cherry.html choć w sumie to wyglądają zbyt delikatnie,,, czekam na opinie, pozdrawiam wszystkich.ZARINA KOCHANKA PERSOFONY

Offline

 

#2 2015-04-09 08:56:16

 Charlotte

Dusza

Zarejestrowany: 2015-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

martensy to  nie glany.   nie mają blachy w podeszwie oraz śrub. Więc jak chcesz wytrzymałe to nie kupuj martensów ;-; TO NIE GLANY -,- Ja na twoim miejscu kupiłabym firmy STELL   Osobiście mam firmy HD i są bardzo wygodne i wytrzymałe polecam tę firmę A z tego co podałaś jak napisałam wcześniej , wybrałabym glany firmy STELL , moja koleżanka ma tej firmy i podobno są bardzo wygodne i długo się trzymają ( ma je około 3 lat )

Offline

 

#3 2015-04-09 15:04:35

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

Jak glany to chyba Steel, nie Stell. To bardzo obszerne zagadnienie i niektórzy wliczają w to martensy. Konkretnie Dr Martens to firma, tak samo jak Steel.  Ja lata miałam Truck Boots i chwalę sobie, poza codziennym użytkowaniem przeszły niejeden poligon i dalej żyją. Dość szybko się skóra poddaje i dostosowują się do właściciela
Poza tym glany to obuwie robotnicze i nie muszą mieć czubków ani pięt wzmacnianych blachą. Pierwszą parę miałam właśnie bez blachy za nic nie dam sobie wmówić, że to nie są glany. Zaznaczam, że szybciej się zniszczyły.
Z tego co mi wiadomo martensy są wytrzymałe, firma ma renomę ale osobiście nie posiadam, więc ciężko mi stwierdzić jak to jest naprawdę.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#4 2015-04-10 10:01:05

 Charlotte

Dusza

Zarejestrowany: 2015-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

no tak Steel xD Pomyliłam się xD Tylko ze martensy są drogie ;-;

Offline

 

#5 2015-04-27 16:40:34

VampireJuliet

Dusza

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

A co myślicie o glanach Sleadys (nie jestem pewna, czy dobrze to napisałam) ? Ma ktoś? Podobają mi się, ale niewiem, czy się zdecydować...

Offline

 

#6 2015-04-27 16:56:03

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

Charlette, a dobre glany to nie?

VampireJuliet, pierwsze słyszę o takich także mimo najszczerszych chętnie nie pomogę...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#7 2015-05-09 13:28:32

VampireJuliet

Dusza

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

Hm, na RMS są. Chyba pomyślę o innych, jeślu nikt ich nawet nie zna... Ale koiniecznie z klamrami *.*

Offline

 

#8 2015-05-22 23:15:57

 Charlotte

Dusza

Zarejestrowany: 2015-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

Elspeth , tez ;-; wszystko teraz jest drogie ;____;

Offline

 

#9 2015-05-23 18:24:18

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: poszukuję wygodnych glanów oraz wytrzymałych

Chyba, że się jest pięknym i bogatym


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora