#16 2014-01-06 15:22:50

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Castle Party 2014

Ja się wybieram razem z Gravem, ale to zależy od kasy i pracy, a to jest nie do przewidzenia. W zeszłym roku nasze "jedziemy albo nie jedziemy" ważyło się aż do ostatniego tygodnia przed samym cepem, więc pewnie w tym roku też tak będzie.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#17 2014-05-17 18:02:20

 adamwilliams

Dusza

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: Castle Party 2014

Jeśli ktoś przybywa z Wrocławia na Castle Party, to ja chętnie z taką osobą wyruszę. Mam nadzieję poznać nowych ludzi, z którymi będę mógł utrzymywać kontakt, posłuchać dobrej, klimatycznej muzyki i dużo pozwiedzać. Namiot to dobra sprawa na nocleg


"Do what you fear"

Offline

 

#18 2014-06-08 23:38:08

 bernard

Kusiciel

45942303
Skąd: zapomniany klasztor
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 274

Re: Castle Party 2014

Castle Party - zywa (wciaz) legenda - spotkanie tysiecy zjawiskowych postaci w jednym, magicznym miejscu,
Jezeli macie mozliwosc to wybierzcie sie, bo kto wie...
jesli władze w Polsce po wygranych wyborach przejmie katolicka prawica
to bedziecie mogli wybierac sie juz tylko na Lednickie Pola 

Ps. ceny nocleow to temat bardzo ciekawy -
ale jest w Bolkowie wiele osob miejscowych, ktorzy za niewielkie pieniadze goszcza u siebie przyjezdnych
trzeba porozpytywac najlepiej wsrod miejscowych, po sklepach,
Ludzie z Bolkowa ktorzy w roku szkolnym wynajmuja pokoje uczniom szkol w Bolkowie, latem sa sklonni wynajac "letnikom"
trzeba pytac - trzeba z miejscowymi rozmawiac
a musicie wiedziec ze mieszkancy Bolkowa sa bardzo serdeczni i tacy poprostu normalnie uczynni
(jak wszyscy mieszkancy tej czesci Dolnego Slaska -
nie sa to sknery i wyrwigrosze jak Górale albo Pomorzanie)
innym rozwiazaniem sa noclegi w oddalonych o kilka km Swinach - to jest opcja dla mobilnych moto-Gotów

Kiedys w taki, jak wyzej sugerowany sposob, znalazlem nocleg u bardzo sympatycznych ludzi mieszkajacych na niewielkiej ulicy Bolka -
dodam, ze przy ulicy Bolka od numerem 1 połozony jest Zamek Bolków - miejsce Castle Party

Ostatnio edytowany przez bernard (2014-06-08 23:43:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora