#1 2012-12-11 15:05:30

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Kolory

Got nie musi cały czas nosic się na czarno. Porozmawiajmy o kolorowych stylizacjach, naszych ulubionych barwach poza tą najpiękniejszą (czarną) i ogólnie o kolorach

Offline

 

#2 2012-12-13 23:32:29

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Kolory

Lubię poza czarnym ciemny fiolet i bardzo jasny fiolet, krwistoczerwony i bordowy, absyntowozielony i pastelowe odcienie różowego, niebieskiego i zielonego, kremowy, mocny brązowy. Nie cierpię pomarańczowego, żółtego, ciemnoszarego i różnych szaroburych (np. sprany beżowy, buraczkowy czy przybrudzony żółty), oczywiście poza żarówiastymi odcieniami pomarańczowego i żółtego, lubię też tzw. industrial green. Poza tym lubię rzeczy w kolorach tęczy :3 Lubię też biały, zwłaszcza na strojach gothic lolita. Jak noszę ubrania w stylu "cygasko-hipisowym" (jak kto ktoś określił) najbardziej lubię połączenie brązowego i niebieskiego ze złotymi i srebrnymi dodatkami, ogólnie lubię bardziej srebrny niż złoty.

Ostatnio edytowany przez Marie_JohanaXIII (2012-12-13 23:33:08)


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#3 2012-12-15 08:24:58

 damroka

Wygnany

7667035
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 141
Punktów :   
WWW

Re: Kolory

A ja lubię granat, żółć, fiolet, zieleń, rudy

Offline

 

#4 2012-12-17 20:51:14

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Kolory

Zapomniałam wspomniec o pastelowych odcieniach najróżniejszych kolorów. Na Papercats był kiedyś, nie wiem czy dalej jest gorset w pastelowym różu. Był piękny, szkoda, że nie byłoby mnie wtedy na niego stac Łączenie takich kolorów z czarnym to zaiste dobry pomysł.
Lubię rzeczy w kwiaty. Mam taką czarną spódnicę w różowe, niebieskie i chyba żółte kwiaty. Jeju, ile powtórzeń. Wybaczcie. W sumie to nie wiem czy istnieje synonim do kwiatów. Swoją drogą schodzę z tematu. No nic, nie ważne.

Offline

 

#5 2012-12-17 20:52:37

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Kolory

Podoba mi się taki odcień zielonego jak mają oczy mojego avatara. Chciałabym coś w tym kolorze.

Offline

 

#6 2012-12-17 21:04:58

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolory

Ja preferuję czerwony, niebieski, biały, ewentualnie fioletowy. Chociaż ostatnio nawet różowym nie gardzę xD
Ale jednak najlepiej się czuję w czarnym, jak ja;D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#7 2012-12-19 15:10:36

 Fryderyka

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 71
Punktów :   

Re: Kolory

Mystery napisał:

Zapomniałam wspomniec o pastelowych odcieniach najróżniejszych kolorów. Na Papercats był kiedyś, nie wiem czy dalej jest gorset w pastelowym różu. Był piękny, szkoda, że nie byłoby mnie wtedy na niego stac Łączenie takich kolorów z czarnym to zaiste dobry pomysł.
Lubię rzeczy w kwiaty. Mam taką czarną spódnicę w różowe, niebieskie i chyba żółte kwiaty. Jeju, ile powtórzeń. Wybaczcie. W sumie to nie wiem czy istnieje synonim do kwiatów. Swoją drogą schodzę z tematu. No nic, nie ważne.

Taki z koronką? Mam go, jest cudowny <3 Boże, ile ja już mam tych gorsetów z papercats, to już podchodzi pod uzależnienie XD Lecz cóż poradzić na to, że mają najlepsze gorsety w sieci!
Pastelowe odcienie są naprawdę ładne - mam w podobnym kolorze jak ów gorset, o którym mówiłam na początku, spodnie i też są niezłe. W ogóle lubię łączyć takie kolory z na przykład glanami >D A tak naprawdę to jestem dziewczyną z zerowym wyczuciem stylu, więc pewnie nie wygląda to cudownie, jak mi się wydaje. Ale co tam! Grunt to ubierać się jak się lubi, nawet gdyby cały świat się śmiał. To moje życiowe motto.
KWIATY! Motyw kwiatowy też bardzo lubię, mam taką ładną spódnicę długą w kwiaty. Taka typowo na wiosnę/lato. Weźcie tę zimę, niech sobie pójdzie. Mam dość kurtek i rajstop.

A co do kolorów - czerwień, bordo, fiolet, zieleń, nawet błękit. Swego czasu marzyłam o błękitnym gorsecie. Dobra, co się będę rozwodzić, uwielbiam wiele kolorów, te wymienione najbardziej, jedynie nie lubię mocnych, neonowych barw, dających po oczach. Chociaż na kimś - czemu nie.
I lubię paski ^^. Mam trzy pary rajstop w paski - czerwono-czarne, biało-czarne i jasnoróżowo-czarne. Wszystkie w paski poziome, teraz marzę o pionowych. Jak zobaczyłam je w sklepie przy mojej szkole, rzuciłam się na nie, jak na świeże bułeczki XD Czasem lubię mieć kilka rzeczy w różnych kolorach, na przykład pewne bluzki, mam jasnozieloną, fioletową i czarną. To już w ogóle nieźle mnie na nie wzięło, ale są śliczne, więc co się dziwić. I jeśli mam być szczera, to nawet jakbym znalazła taką samą jak ten trzy, ale czerwoną - wzięłabym XD. Dobra, kiedyś, jak się odważę i znajdę dobrego fotografa to się obfocę w tych cudownych rzeczach. Zresztą lubię się ubierać, wymyślać nowe stylizacje. Czasem nawet mama mówi, że przeginam, ale w mojej szkole, bardzo tolerancyjnej warto dodać - to przechodzi. Nawet nie ma głupich spojrzeń, ach, kocham liceum.
Ups, zboczyłam z tematu. Wybaczcie, ale jak uruchomię swoją paplaninę, ciężko ją powstrzymać XD Dobra, koniec na ten temat. Pójdę zaspamować inny temat <3 Jeśli nie macie nic przeciwko >D

No i! Serdecznie witam ponownie. Jestem taka w stylu - "pojawiam się i znikam i znikam i zniikaam". Przepraszam, postaram się częściej wpadać :>


Żaden dom nie jest ogniskiem domowym, dopóki nie promienieje w nim niewysłowione szczęście kota, który okazuje je, kręcąc puszystym ogonem i zamiatając nim podłogi. Kot jest w domu przedstawicielem tajemnicy, uroku, sugestii.

Offline

 

#8 2012-12-19 18:02:12

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Kolory

Jeżeli chodzi o wzory, to lubię paski, drobne kropki, kratę i drobne kwiaty. No i TĘCZĘ :3


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#9 2012-12-19 22:22:06

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolory

PASKI!!! *.* Takie burtonowskie najlepiej!


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#10 2012-12-23 21:18:36

 Jewel

Demon

19988345
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 931

Re: Kolory

Ja noszę wszystkie, a najrzadziej różowy, jakoś go nie lubię...



Proszę tylko o jedno. Na moim pogrzebie czarne róże.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/609b947eef4da65c44cf794b86930186.gif?1338904071

Offline

 

#11 2012-12-24 17:08:56

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Kolory

Ja za to wybitnie nie znoszę żółci. nie i jeszcze raz nie.
Co do burtonowskich pasków. Kwintesencja!!!


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#12 2013-01-12 21:34:43

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Kolory

Też nienawidzę żółtego. Żadnego odcienia, po prostu go nie trawię. Jak widzę kogoś w żółtej bluzce to kojarzy mi się ze sprzątaczką. Nie wiem czy mówiłam, ale mam taką wspaniałą spódnicę w kwiaty. Tylko nie wiem do czego ją nosic. Nie mam żadnej bluzki która by pasowała. Co byście do niej założyły? Jest czarna i ma różowe, niebieskie i chyba żółte kwiaty, jest poniżej kolan, ale nie do ziemi.
Fajny pomysł łączyc pastelowy róż z glanami

Offline

 

#13 2013-01-13 13:55:20

 Varuka

Dziadek

Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 822
Punktów :   

Re: Kolory

ty siedź cicho, różowa skarpetko!


I am mad man ...

Offline

 

#14 2013-01-13 22:08:01

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Kolory

Moim ulubionym kolorem zaraz po czerni jest bordowy. Ogólnie poza tym wszystkie odcienie czerwieni, brąz, zieleń, niebieski, śliwkowy fiolet, szary... trochę też biel i w bardzo małych dawkach pomarańcz i pastelowy róż. Za to żółci nienawidzę.

Offline

 

#15 2013-01-14 22:37:09

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Kolory

Ostatnio lubuję się w wielu kolorach łączonych z czernią, ciężko mi się określić, ale w tym roku chciałabym zrobić  porządki w czasie na rzecz ciuchów czarno-różowych


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora