#16 2010-08-24 00:12:57

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Ciemnoczerwone ściany, namalowany na jednej z nich pionowy dość szeroki biały pasek na którym czarnym tuszem napisałam tekst piosenki "Obscure" zespołu Dir en Grey, meble jakieś stare, łóżko także, a wracając do ścian, na kolejnej mam 3 plakaty, Closterkellera, Dir en Grey i SOAD'a.
W oknach czerwone zasłony i na jednym czarny prześwitujący materiał, z którego zrobiłam sobie firankę xD
Mój pokój jest brzydki.


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#17 2010-08-24 13:22:00

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Scarlett, sądząc z Twojego opisu nie jest brzydki, wręcz przeciwnie *.* Chciałabym mieć taki.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#18 2010-08-24 14:37:42

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Johano łózko jest takie... hm... taka zwykła wersalka -.-
A meble? Zwykłe brązowe, w ogóle nie pasują do mojego pokoju.
No i dywan... z jakimś durnym wzorem... także brązowy.
Mój pokój ma to do siebie że poza ścianami i firankami to nic do siebie w nim nie pasuje.
Ja mam pokój po babci... tylko trochę mogłam go przerobić, a nie będę rodziców naciągać na nowe meble bo wiem, że i tak nie kupią. Poza tym teraz idę do 3 gim, później do jakiejś szkoły średniej i jak ją skończę to planuję wyprowadzkę.

Ostatnio edytowany przez Scarlett (2010-08-24 14:39:02)


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#19 2010-08-25 18:08:47

 sweet_obsesion

Dusza

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Goth pokój

chciała bym się z tobą podzielić moimi pomysłami . specjalnie się zarejestrowałam . ja jeszcze nie mam pokoju ale za niedługo będę miała , bo moi rodzice budują dom . no więc nie będę miała dokładnie gotyckiego pokoju, raczej rodem z horroru ... chcę by panował mroczny nastrój . ściany chce pomalować na kolor biały- mglisty , do okien dać mleczne zasłonki , po to by wpadające światło było tak jakby zamglone , wziąć ramę z łóżka piętrowego i położyć na górę postrzępiony czarny materiał (żeby zrobić baldachim) , biurka nie dam w ogóle , dam moje pianino , zrobię sobie do ozdoby trumnę , jakąś mglistą fototapetę na jedną  ścianę i mały stolik nocny i pare mrocznych plakatów .
pozdro )

Offline

 

#20 2010-08-25 19:38:30

 Hadney

Dusza

7928563
Call me!
Skąd: Włocławek/Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Goth pokój

Widzę , że jednak napiszę dziś coś więcej
Propo mojego pokoju to : mam go wspólnie z siostra ale jest zdominowany przeze mnie Fioletowy (zauważyłam , że większość z nas preferuje ten kolor) Chciałam czarne , nawet siostrę prawie , że przekonałam - niestety ojca nie dało się mimo że zaoferowałam , że sama go przemaluje Cóż jego mieszkanie .
W pokoju mam niby zwyczajne meble - tyle , że nie z tych nowych , co mnie akurat cieszy , bo te są aż po sufit i nie śmierdzą mi komercją .Do tego mam piekielne akwarium , które czeka na czaszkę - akwarium z rybkami- chociaż niebawem może się pojawić jaszczurka (moje marzenie) . Biurko ciemny brąz . Na biurku znajduje się metalowa ramka ze zdjęciem Meines "Gattes" ( mojego małżonka) , świecznika z pajęczynką i pająkiem oraz czarny dzban na kwiaty
Na ścianie wisi bardzo duży plakat Victorii Frances z wampirzyca ( dostałam od chrzestnego)  , Fassade (maska) , tablica korkowa a na niej bilety z koncertów + pocztówki wysłane do mnie przez mojego Dywanów nie mam . Po drugiej stronie mam zdjęcia (sepia , czarno białe ) - niektóre zdjęcia są moich przodów ponieważ zajmuje się genealogią .
W przyszłości mam zamiar zamieszkać w  ładnej kamienicy =)


Und ich? Ich will nicht leben ohne Ziel!
Ein Leben ohne Liebe ist kein Leben!
Ich brauch kein Leben!
Ich brauch nur Dich!

Offline

 

#21 2010-08-26 14:16:01

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

sweet-obsession, ciekawy pomysł z tym łóżkiem piętrowym jako baldachimem, ja zawsze chciałam mieć łózko z baldachimem ze szkarłatnymi zasłonami...

Hadney, brzmi to ciekawie, ale jak się ma własne mieszkanie to można robić co się chce...

Scarlett, i tak lepiej niż u mnie, ja nawet nie mogę zmienić koloru ścian ani zasłon nie mogę mieć żadnych, bo mieszkam na poddaszu i mam okno w suficie... Czasami żeby słońce mnie denerwowało zawieszam na oknie prześcieradło ^^''
A gdybym miała normalne okno, chciałabym mieć muślinowe bordowe zasłony związane czarnymi aksamitkami. Ściany też chyba wolałabym mieć ciemnoczerwone albo fioletowe niż czarne, a pod sufitem jakiś własnoręcznie namalowany abstrakcyjny wzór w stylu secesyjnym. Poza tym meble w stylu secesyjnym i staroświecka toaletka. I duże lustro, takie, żeby było widać całą sylwetkę, z czarnymi secesyjnymi ramami. Dużo książek i róż. No i moje plakaty i zdjęcia też musiałyby być.
Ach, rozmarzyłam się... ^^''


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#22 2010-08-26 14:49:21

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Ja także marzę o lustrze, takim dużym.. mam takie na strychu... duze, stare... ale ja się będę go bać w nocy więc nawet nie znoszę go do siebie do pokoju.


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#23 2010-08-27 13:09:09

Fantasmagoria

Gość

Re: Goth pokój

Ściany mojego pokoju są szare, za wyjątkiem jednej, na której jest czarna, wzorzysta tapeta. W oknach mam zielono-złote zasłony, na podłodzie parkiet. Pod jedną ścianą stoi dosyć stylowa kanapa w zielone pasy, na przeciwko niej mam biurko, ktore zostało zakupione w komisie; ciężkie, ciemno brązowe, wykonane z litego drewna. Na ścianach wiszą dwa plakaty, jeden przedstawiający okładkę plyty Arkony, drugi zaś anioła, Oprucz tego mam na ścianie jeszcze jedem mój rysunek i zegar wykonany przezemnie z płyty winylowej, który może nie zbyt posuje do ogulnego wystroju, jednak nie żuca się w oczy, a głośno tyka co mi się bardzo podoba. W pokoju mam dużo świeczek i różnego rodzaju figurek, które prze długi czas zbierały się w moim pokoju. Lampa wykonana jet ze starej spódnicy, jest ładna, ackolwiek pochłania wielę światła, będę musiała wykonaś nowy klosz lub kupić jakiś w sklepie. Resztę mojego pokoju zajmują szafy i regały, które nie ukrywam są brzydkie, warto by kiedyś wybrać się do komisu, jednak z braku funduszy prędzej po parawan przegradzający dwie części pokoju niż nowe meble. W najbliższym czasie planuję kupić sobie jakieś stylowe lustro i lampę naftową.

Ostatnio edytowany przez Fantasmagoria (2010-09-02 20:31:41)

 

#24 2010-09-01 19:49:42

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Goth pokój

Ech wy macie fajne pokoiki. Nie to co mój szajs. Choć wygląda lepiej niz przez poprzednie lata.
Moja czarna roleta sie zjechała i spadła Teraz mam taka co nie przepuszcza światła.
Obecnie poszukuję więcej czarnych dodatków.

Trzeba trochę doczarnić, bo tu biel po oczach bije.

Offline

 

#25 2010-09-01 22:25:44

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Goth pokój

Mnie za niedługo czeka przeprowadzka i to mnie baaardzo cieszy.Teraz mój pokój jest wprost odrażający.Opisywać go nie będę bo normalnie wstyd;P Klimatyczne rzeczy to tylko mnóstwo świeczek porozstawianych gdzie się da,czarne wzorki na wszystkich możliwych szafach i plakat Crisa Ortegi na ścianie:) Poza tym ogrom tekstów wypisanych markerem na tapecie i kalendarz z K.S. Rozwój xD


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#26 2010-09-10 07:01:42

 DarkMonic

Wygnany

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 99
Punktów :   

Re: Goth pokój

Aktualnie się przeprowadzam. Za parę miesięcy będę w nowym domu, ale plan mam już w głowie (dzielę pokój z bratem i trzeba kupić nowe meble). Namówiłam mamę na ciemno-fioletowe ściany i czarne biurko. A do tego czarne łóżko z fioletową pościelą (którą mam teraz). I zostawiam sobie plakaty z gazety black2back . Ale poczekamy, zobaczymy.


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Offline

 

#27 2010-09-25 20:18:08

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Goth pokój

Mój pokój to wielkie g * .
Ściany morelowe .. wersalka morelowa burko zwykłe (morelowe) , szafa zwykła brązowa .. komoda brązowa .. podłoga brązowa .. i wszystko w brązie lub morelii ...
Jedynie podobają mi sie moje świeczki .. plakaty i tak dalej ten pokój jest jak mama mówi "młodzieżowy" ale ja bym chciała mieć fioletowe ściany łózko jak luidwikXVI i tak dalej .. eh w tuym go przemalowuję ; D

 

#28 2010-10-18 08:05:28

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

musi być ładny daj foto


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#29 2010-10-18 12:21:12

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Mój pokój - moja mroczna twierdza.
Przede wszystkim jest w nim bardzo ciemno.


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#30 2010-10-21 14:50:20

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Ja poza tym, co pisałam wcześniej (jak miałoby łóżko wyglądać itd.) chciałabym mieć trumnę wyściełaną czerwonym aksamitem i manekiny. Uwielbiam manekiny, czy mają jakieś ubranie czy nie, zawsze mi się podobają. Myślę, że bym je ubierała i z nimi rozmawiała.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora