#46 2012-10-07 16:42:15

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Mnie nie odstraszają żadne mroczne, męskie ubrania, wręcz przeciwnie. Za to kiedy mojej przyjaciółce powiedziałam jakie owe ubrania u mężczyzn mi się podobają to była przerażona. Jedyne za czym nie przepadam u mężczyzn z ubrań tego typu to żabot.

Offline

 

#47 2013-01-05 11:54:29

 Mortum

Dusza

42789498
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Mój facet jest metalem i w życiu nie spojrzałabym na innego, lecz jak już to właśnie cenię sobie tych "odważniejszych",którzy potrafią podkreślić to, kim są, własną indywidualność. Chociaż dla mnie i tak zawsze wnętrze będzie ważniejsze, tam skrywamy prawdziwych siebie.
Poza tym, nie mam uprzedzeń do ludzi. Bądź gruby, bądź chudy, bądź mroczny, bądź roześmiany i promieniujący, who cares? "We are beautiful in every single way".
Ja osobiście przepadam za "ciemniejszą stroną życia", mrokiem i takich też ludzi bardziej doceniam. Nie, może inaczej... na takich częściej zwracam uwagę.


Wy śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline

 

#48 2013-01-14 21:24:08

Mystery

Wygnany

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Chciałabym nie zwracac uwagi na wygląd tylko na duszę. Niestety nie potrafię. I mam duży uraz do otyłych ludzi mimo tego, iż przecież nic mi nie zrobili. Staram się z tym walczyc. Wracając do tematu, łapię się czasem na tym, że marzę tylko o tym, żeby takiego mężczyznę zobaczyc. W mojej okolicy jeszcze takiego nie widziałam... Smutna rzecz. Podoba mi się taki styl u mężczyzn. Wyobrażam sobie miny uczniów mojej szkoły gdyby nagle taki delikwent by się zapisał. Bezcenny widok.

Offline

 

#49 2013-01-14 22:35:46

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Powiem coś może nieco smutnego, ale prawdziwego.
W swoim życiu miałam 3 etapy, nazwijmy to tak. Najpierw byłam 'nijaka'. Nosiłam cokolwiek, wyglądałam jakkolwiek, powiedzmy że zaliczałam się do tak zwanej 'szarej masy'. Ludzie mnie lubili, ale nie było szału, może też przez moją średnią urodę.
Później miałam okres gotyku i interesowały się mną tylko osoby równie w klimacie, co ja. Mówiąc 'interesowały' mam na myśli sfery seksualne. Poza tym byłam absolutnie nieatrakcyjna wizualnie i inaczej też przez całe społeczeństwo.
A teraz jestem tlenioną blondynką. I nagle, bez żadnego innego wysiłku, stałam się nagle 'atrakcyjna' i przestałam odstraszać od siebie takie tłumy ludzi. Najpewniej po prostu przestali się mnie bać.


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#50 2013-01-14 22:38:43

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Teraz jesteś słodka:D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#51 2013-01-15 11:08:33

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Sweetaśna. ;D


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#52 2013-01-15 23:56:00

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

:3


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#53 2013-01-19 13:20:31

 Mortum

Dusza

42789498
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Ludzie zawsze będą się bali tego, co odchodzi od przyjętej przez NICH "normy"...


Wy śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline

 

#54 2013-11-24 19:10:12

 gothsherder

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 53
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

No u mnie też tak jest. Wcale nie ubieram się bardzo gotycko. Często chodzę ubrana na czarno, noszę glany itp. I jakoś mam wrażenie, że moje "normalniejsze" koleżanki są bardziej lubiane przez chłopaków. Trudno. Wszystkie powtarzają mi, że oni się mnie boją. (Aczkolwiek moje glany są często początkiem rozmowy.) A ja jestem całkowicie normalna. (ach, te stereotypy)

U mężczyzn bardzo mi się taki styl podoba. Uwielbiam ludzi, którzy wyróżniają się z tłumu. Tak rzadko ich widzę, ale potem długo zapamiętuję. Moja przyjaciólka, która kompletnie nie słucha metalu i nie jest gotką, również lubi takich ludzi (tak mi sie przynajmniej zdaje), wiec to tylko kwestia gustu.

Offline

 

#55 2014-07-24 22:46:58

Garinol

Gość

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Czas na opowieść z życia mrocznego, złego gota:) Jako że jeżdżę do pracy, to taki 100% poważny gotycki strój nie jest przydatny, jeśli trzeba szybko się przebrać na autobus. Częściej więc ostatnio wyglądam jak klasyczny metal/motocyklista, coś w tym stylu - czerń, stare glany i kamizelka bez rękawów (chyba ją jeszcze podrasuję:) ). Poniekąd to prawda, jedno i drugie, bo motocyklem jeżdżę. Okazuje się, że to może być straszne:) Nie sądziłem, że aż tak jest źle i z taką reakcją spotkałem się pierwszy raz i rozwaliło mnie to totalnie. Czy kiedyś ktoś przed Wami ... uciekł? Dziewczyna, do której próbowałem zagadać od jakiegoś czasu, zwiała z przystanku autobusowego biegiem i poszła pieszo. Sam dojeżdżam też autobusem, ale z innego kierunku. Wcześniej, jak poczekałem na przystanku przyjazdu, potrafiła nagle przyspieszyć wyprzedziwszy wszystkich pasażerów, a dogonienie jej w takim przypadku było trudne nawet dla mnie, nie mam też rano przed pracą tyle entuzjazmu. Przejście jest dość ruchliwe, a potrafiła wtedy wbiec. No i patent z wejściem na halę - jest taki "logownik" przykłada się kartę i wchodzi odruchowo, bo zawsze tak jest i stoi się do tego w kolejce. Ona przyłożyła kartę i wróciła na koniec kolejki do "logownika" a ja z automatu wszedłem na zakład. Jak podszedłem coś powiedzieć, zapytać co robi itd, to przemawiałem jak do pomnika...Tak w ogóle ona jest taka najbardziej zwykła, jak można sobie wyobrazić, taka bez żadnego stylu, a jednak podziałałem odstraszająco, widocznie pierwsze wrażenie było odpychające.
Jestem zły , normalnie "devil inside". 

 

#56 2014-07-24 23:47:32

Veredina

Dusza

Zarejestrowany: 2014-07-09
Posty: 44
Punktów :   

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Garinol napisał:

Czy kiedyś ktoś przed Wami ... uciekł?

A i owszem Kiedyś gdy zaliczałam się do bardziej nijakiej części społeczeństwa, miałam zdecydowanie więcej znajomych, czy też raczej tzw. przyjaciół... I niedawno spotkałam jedną z tych "przyjaciółek". Ubrana byłam standardowo na czarno, w gorset, długą spódnicę i koronkową parasolką przeciwsłoneczną. Chciałam do niej podejść, przywitać się, a tu niespodzianka. Sekundę wcześniej szłyśmy tym samym chodnikiem, a gdy ona tylko zauważyła, że ją spostrzegłam i zmierzam w jej kierunku, szybko czmychnęła przez ulicę na drugą stronę, ze wzrokiem spuszczonym i udawała jakby mnie nie widziała, czy też w ogóle nie znała. To było śmieszne. Sama nie wiem, czy ona myślała, że jak ktoś jest gothem, to choruje też na jakąś zakaźną chorobę?
A tak poza tym to ludzie czasem omijają mnie szerokim łukiem... Chociaż częściej wpatrują sie niczym jak w kosmitę, ignorują, czy też po prostu wyśmiewaj (bardziej lub mniej dyskretnie). Ale nie mogę narzekać na wszystkich. Niektórym mój styl się bardzo podoba, ale jest to nieliczna grupka osób

Co do dziewczyny która od Ciebie uciekła, to jej nie rozumiem Ja z pewnością bym podjęła rozmowę z panem ubranym w czerń i znoszone glany... Jednak to kwestia gustu. Może myślała, że jesteś z mafii i chcesz ją porwać albo zgwałcić? XD

A odnośnie tematu wątku, to mnie jak najbardziej podobają się mrocznie ubrani mężczyźni (w szczególności gdy mają długie włosy :3) Ale na moje nieszczęście jeszcze takiego na mojej ścieżce nie spotkałam :c Miasto w którym mieszkam charakteryzuje się sporym odsetkiem metali i jednoosobowym (najprawdopodobniej) odsetkiem gothów w mojej postaci xD Chociaż ja też nie zawsze ubieram się gotycko. Jest to dosyć czasochłonne i może ograniczać ruchowo Czasem po prostu ubieram glany, czarne spodnie i koszulkę z zespołu, co jest jak najbardziej normalnym widokiem w mieście usytuowanym niedaleko Katowic

Ostatnio edytowany przez Veredina (2014-07-24 23:48:07)


Kan ma kan
Fi kadim az-zaman

Offline

 

#57 2014-07-25 07:41:20

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Czy mroczne ubrania odstraszają kobiety?

Ja bym się pewnie sliniła:) Przede mną albo jeszcze nikt nie uciekł, albo tego nie zauważyłam. choć ostatnio wyglądam dość normalnie. Ale macie jazdy, fajnie się przed wyjściem jeszcze trochę posmiac:D

Edit:gdzie dokładnie SA takie mile widoki?


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora