#16 2010-06-19 13:48:14

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Ja ogólnie lubię jego piosenki, ale go samego nie lubię.


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#17 2010-06-19 22:57:04

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Marilyn Manson? Jestem od niego uzależniona.
Kocham jego muzykę, jak i jego samego

Offline

 

#18 2010-06-21 12:01:31

 Allen

Dusza

Skąd: Okolice Katowic
Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Słucham WT, Evanescence, Gueno Apes, Nightwish, My Chemical Romanse, HIM, Metallica, Theatres des Vampires, Nirvana, Kittie i wiele wiele innych,
Jednak moim ulubionym zespołem jest Rammstein.


Czuję się wolna, a zarazem zamknięta w umyśle zakątka świata...

Offline

 

#19 2010-07-01 21:43:17

12

Gość

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Nigdy nie zrozumiem o co ludziom chodzi z tym Mansonem, ja tam jako człowieka go uwielbiam bo postąpił kiedyś tak jak ja gdyby mi się coś takiego zdarzyło,
nie mam pewności, ale chyba (coś takiego,pewnie to) podpalił sąsiada który zamordował mu psa, to chyba dobry człowiek,  naprawdę nie rozumiem

 

#20 2010-07-02 22:19:04

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Rock gotycki (nie lubię metalu gotyckiego, w ogóle za metalem nie przepadam, są nieliczne wyjątki), różnoraka czeska muzyka, darkwave, industrial metal, speed metal, power metal, black goth metal, slavian black metal, folk celtycki, folk słowiański, muzyka z anime (i trochę innej muzyki japońskiej), stary rock (l. 60 i 70), poezją śpiewana, muzyka z musicali, punk-rock, horror-punk, ska, reggae, ragga, dancehall...
W zasadzie najrzadziej słucham popu, techno (chociaż zdarzają się kawałki elektroniczne, które mi się podobają, ale nie takie dresiarskie ), hip-hopu (czasami bywają mądre teksty, ale rzadko ) i metalu (zwykle to jednak jest łomot, np. nie pojmuję fenomenu popularności zespołu Behemot).
Nie lubię też metalowych zespołów (zwł. new-metalowych) z dodatkiem nadmiernej ilości klawiszy i wyjącej panny pseudogotyckiej na wokalu z pseudomrocznymi i grafomańskimi tekstami, to dla mnie obraza dla gotyku... Nie będę pisać żadnych konkretnych nazw zespołów, żeby kogoś nie urazić.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#21 2010-07-02 23:14:45

Tremere

Dusza

Skąd: Szkoła Katolicka
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Ktoś w recenzji pewnego zespołu uroczo napisał że to spazmatyczne jęki, jak da mnie większość zespołów spazmatycznie jęczy\wyje\wrzeszczy\płacze do mikrofonu (??). Co do moich lubianych jest jeszcze nightwish ale jak to słysze (stare bo teraz sie nie liczy) jakoś nie mam pewności czy na pewno.

MOONSPELL , xandria ma kilka piosenek, manson nawet całe dwa albumy i jedną piosenkę , him ma talent! :applause: , co tam jeszcze..   cradle of filth ( dla muzyki idealne..),
deathstars .. ,system of a down, 2 piosenki death,  to wszystko tylko musze jeszcze zobaczyć co to burzum

Offline

 

#22 2010-07-02 23:28:45

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Musisz zobaczyć co to Burzum? Nie musisz, zapewniam Cię, nic ciekawego O_o No, ale robisz to na własną odpowiedzialność


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#23 2010-07-03 01:02:16

Tremere

Dusza

Skąd: Szkoła Katolicka
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Modernizm i tyle zn okropność ale jedna piosenka  mi się chyba spodobała :peace:

Offline

 

#24 2010-07-21 12:19:52

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Co kto lubi.
Ja tam za Burzumem nie przepadam, ale np. mój kolega bardzo go lubi.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#25 2010-07-21 19:34:43

Troche Kultury

Gość

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Udało mi się usłyszeć pare piosenek z filosofem burzum, erblicket coś.. a pierwsza nadaje się do płyty relaksacyjnej, i jeśli takie  szumiaste rzeczy z tymi instrumentami wyprawiają to są  bardzo bogatym zespołem - muszą kupować po każdym koncercie nowe. 
Ja się tylko wyjaśnie że - nie słucham evanescence (jeśli to tak się pisze) i artrosis

 

#26 2010-07-22 10:20:14

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Evanescence nie jest szczytem gotyku, to nawet nie jest gotycki rock, tylko rock alternatywny z gotyckimi elementami.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#27 2010-07-22 10:33:34

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

jeśli juz mowa o Evanescence to jestem zajebistym fanem i zgadzam sie z BrutalHellen'ą Evanescence to rock alternatywny i nie ma żadnego powiązania z Gotykiem, jedyne powiązanie to Image/Aparycja Wokalistki (Amy Lee) i to tylko tyle co łączy gotyk i Evanescence...


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#28 2010-07-22 16:53:21

Troche Kultury

Gość

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

..Flowing tears znam od wczoraj albo przedwczoraj.. i amaran, ale co to  by z tego amarana wyszło gdyby się jeszcze postarali

 

#29 2010-07-23 03:16:22

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

MortalVampire - ten facet jest boski *.* jak słysze jego głos to normalnie orgazm 

Rock gotycki czy Death metal to po prostu muzyka ,którą kocham. Wywołuje we mnie tyle emocji, mam przy niej najwięcej pomysłów na rysunki ^^
Taki moim ulubionym zespołem jest Cinema Strange. Oderwać się od niego nie mogę *.*


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#30 2010-07-26 13:37:41

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Ja słucham gothic metalu na przemian z thrash metalem. Poza tym darkwave, gothic rock, death metal, nu metal, industrial metal. No i nie pogardzę electro (Combichrist) czy future popem w stylu Blutengel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora