#46 2011-02-28 21:57:22

Lord of Vermillion

Gość

Re: Parapsychologia

No calym swiatem nie warto sie przejmowac...

 

#47 2011-04-21 22:48:25

Czarny_Lis

Gość

Re: Parapsychologia

Jak bylem maly to sie do mnie przyklejaly rzeczy!! serio. Potem mnie matka wsadzila do wanny i obmyla z kleju

 

#48 2011-05-07 19:43:18

 Rayn

Dusza

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Arisu, po tym nie ma pracy? Obaliłabym to ale nie mam już na to czasu, trochę szkoda

W czym to ja..
Astrologia, numerologia i chiromancja, kiedyś naprawdę byłam w tym niezła, niestety zarzuciłam.
Świadome sny? się zdarzają a i owszem. Choć wolę oobe, jest ciekawsze.

Offline

 

#49 2011-05-08 16:36:16

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Rayn, obalaj obalaj
Jestem ciekawa.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#50 2011-05-09 17:08:56

 marcudavidus

von Prawdziwy GOthh

5438685
Call me!
Skąd: wwa
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Widzisz to zalezy co przyjmujesz za parapsychologie .
ja osobiscier jestem wiccaninem wierze w obrzadki zaklecia itp itd.  chociaz prawdziwa magia tak naprawde  nie wyglada jak w filmahc ze sie rzuca fireballa .. raczej na zasadzie zmeinienia siebie tak zeby razem z toba zmienila sie rzeczywistosc ktora tworzysz. Dokonale wiadomo ze  czlowiek jako taki samemu tworzy wlasna rzeczywistosc. a dokladniej mowiac mozg. mzog jest zabawka dosyc skomplikowana. ale dzieki medytacji  oraz np w wierze ze jestes wstanie cos uczynic to istieje duze prawdopodobienstwo ze tak sie zdazy . Jednak w wicca nic nie jest za darmo , i kazdy "czar" rzucony tak naprawe w teori wroci do cibie zwielokrotniony .. przynajmniej tak brzi oficjalne stanowisko wicca. ALe jesli chodzi o to o cyzm wspomnialas w pierwszym posice tzn  oobe albo Ld albo nawet AP ( astral projection lub mocniejsza wesje z molziwoscia ograniczonej psychokinezy tak zwanego spycho ghosta) to tutaj w gruncie rzeczy  bardzo wazna jest umiejetnosc autohipnozy .  Ktora to mozna osiagnac np poprzez medytacje  tradycyjna lub uzywajac gotowych lub nagranych przez siebie nagran hipnotyzujacych . Duze znaczenie co do skutecznosci tej techniki jest twoja podatnosc na sugestie. oraz fakt czy naprawede wierzysz ze to jest mozliwe. jesli swiadomie wierzysz ze mozesz osiagnac obbe  ale twoja podsiwadomosc jest uwarunkowana spolecznie ze jest to niewykonalne nie ma szans zeby ci sie to udalo. tak samo piszesz ze udaje ci sie wprowadzic w ld ale tylko na chile. zakladam ze do chwili w ktorej pojmujesz ze spisz i ze ci sie udalo ... wtedy czar pryska. to ejst tak zwany syndrom eureka. ale da sie go obejsc. Przedewssytkim powinnas sie zainteresowac autohipnoza i aspektem swiadomosci swiadka . http://peb.pl/inne-utwory/575632-rapids … zacje.html pierwszy dostepny rar na tej stronie to jest plik wav lub mp3 juz nie pamietam w tym momencie . barzo ciekawie otwiera oczy na pewne aspekty bycia czlowiekiem, i zrozumienia samego siebie , pomoze ci w oobe ld i ap. takze mozesz sie zainteresowac programem  ktory sie nazywa i-doser ( to jest program ktory odpowiednio modulowanymi dziwekami wprowadza mozg w rozne stany np alfa theta i tak dalej , orazm daje mozliwosc symulowania roznych stanow  np bycia pod wyplywem akocholu , wlasnie doswiadczenia oobe ld ap i tak dalej . wersja platna do sciagneicia ze strony producenta, wersja "bezplatna" wraz z zestawem wieksozsic dostepnych programow dziwekowych na pm do mnei dam ci linka albo poszukaj na peb.pl)

teraz z innej beczki : spirytualizm. dosyc ciekawe zagadienie . ale niestety zbyt spektakularnych sukcesow tutaj nie mialem, chociaz probowalem uzyc kilku glifow zeby wezwac anioly ale zbytnio nie chcialo sie nic zdazyc. co do duchow zywiolow doscy mozliwe (wzglednie) jest zawezwanie duchow powietrza. z tym zenigdy nie wiesz czy to mini tornadko ktore sie zrobilo akruta pzypadkiem jak wzywyales jakiegos zywiolaka to zjawisko w ogole zwiazane z toba czy przypadek. ale tym duchom sie nie da w ogole rozkazywac. zywiolaki ognia sa niebezpieczne nie bwilem sie w nie. ziemi nie dziala. wody nie mialem okazji bo nie znam zadnych inwokacji ktore by chociaz przypominaly cos realnego .

w spirytualizmie mamy rowneirz szamanizm tutaj naprawe wierze w to. w szczegolnosci w obrzadki indian amerykanskich.tutaj powiemze uzywalem ayahuaski i peyotu zeby sie skontaktowac z duchowymi przewodnikami. na ile to byly halucynacje na ile cos realnego trudno powiedziec ale powiem tylko ze to zdazenie dalo mi duza wiare w indianskei duchy i moc ich szamanow .
wiecej pozniej w ramach jakis pytan sluze uprzejmie


"Ordinary man fear the power of darkness. I revel in it !!"
                                                                           - Dark Paladin Ethaniel Devousse

Offline

 

#51 2011-05-09 22:57:12

 marcudavidus

von Prawdziwy GOthh

5438685
Call me!
Skąd: wwa
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Parapsychologia

jesli chodzi o szamanizm to glownei tak zwane spiryt tripy ale do tego pootrzebujesz a szamana ktory wie co robi  b specyfiku np peyotu albo ayahuski zalezy z ktoreo regionu ameryki polodniowej pochodzi dany szaman.  ayahuaski nikt ci o zdrowych zmyslach nie da bo  to bardzo silny narkotyk i praktycnzie komus ze slaba spychika kto nie jest gotowy na tego typu przezycie mzoe ostro popsoc w glowie wprowadzajac permanetne stany elkowe itp itd. ale  polnocno amerykanski peyote  nie jest tak niebezpiecnzy ale znowu ktos kto wie co robi musi cie wprowadzic w trans  zebys mogla sie skontaktowac ze swoim ziwerzecym przewodnikiem. zawsze mozesz sprobowac bez uzycia dragow jakichkolwiek wystarczy nagranie odpowiedniego rytmu bebnow i spiew rytualny nagrany na mp3 np  i lekka dawka wyobrazni zeby sie wprowadzic w  plytki trans.
ewentualnie z dostepnych w polsce legalnei srodkow to masz np dxm ktory rowneirz ma ciekawe dzailanei nei ejst to dmt (ayahuasca) ale tez  pozwala na wprowadzenei sie w trans. ale odrazu mowei do tego potrzben jest przedewszsytkim oryginalne nagrania indianskie  oczywiscie  ceremonialne oryginalne przyrzady pomagaja ( tzn nie made in china ale reczie robione, czasami mzoan kupic w duzych miastach u kupcow andyjskich  nawet recznie robione amulety  ale kosztuja troszke i nigdy nei masz pewnosci ze cie w konia nie robi)  ogolnie zasada jest taka im bardziej autentyczna scenerwia  i oprzyrzadowanie tym latwiej sie wprowadzic w trans bo latwije przekonac swoja podswiadomosc do tego .. chociaz uzywajac ayahuaski to rytm bebnow wystarcza w zupelnosci bo to ma kopa jak .... ale nie polecam ci sie bawic w tego typu szamanizm. poprostu sproboj uzyskac trans na sucho i podczas transu pros duchy przodkow o wyznaczenie ci zierzecego przewodnika ewentualnei mozesz sie zglosic do podsteppnego koyote  zeby oddal ci sciezke jak czujesz sie zagubiona w zyciu i tak dalej musiala bys sie zainteresowac wierzeniami indian polnocno amerykanskich przedewszsytkim


"Ordinary man fear the power of darkness. I revel in it !!"
                                                                           - Dark Paladin Ethaniel Devousse

Offline

 

#52 2011-11-06 19:12:46

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Świadomy sen udał mi się tylko raz i za nic nie mogę go odtworzyć .
Ale za to praktykowanie OOBE idzie mi coraz lepiej.


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#53 2011-11-06 19:20:29

IronIsMad

Potępiony

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 358
Punktów :   

Re: Parapsychologia

mi świadome sny przychodzą wręcz naturalnie, poza tym to naprawdę świetne uczucie


I love you soo much, you must kill me now...

Offline

 

#54 2011-11-06 19:50:46

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Parapsychologia

miałam niedawno świadomy sen, i byłam facetem O.o


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#55 2011-11-06 21:48:56

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Parapsychologia

Ostatnio mi się zaczęły "uruchamiać" ponownie moje niekontrolowane uśpione zdolności telekinetyczne, po prostu zrzucam szklane rzeczy wzrokiem...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#56 2011-11-07 00:00:56

 GravXIII

Przeklęty

Skąd: Jihlava/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: Parapsychologia

Słowem- trzymać od Ciebie z dala mój ulubiony kufel napełniony złocistym napojem
(aczkolwiek równie dobrze coś może nam w mieszkanku siedzieć, niczego nie wykluczam, oby tylko po wypaleniu tej gromnicy się uspokoiło, bo mam dość sprzecznych informacji o tym, czy mam nawiedzony pokój etc. No i w końcu trzeba wyjałowić do cna energetykę tego miejsca, choć po wyprowadzce N., O. i E. się poprawiło).

U mnie znów poprawnie działa intuicja- ponownie wyczuwam dobrze niemiłe sytuacje, do tego spokojnie gromadzę energię


Fire, blood and dreams...

Offline

 

#57 2011-11-09 18:45:03

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Parapsychologia

;C. Ja nigdy nie miałam świadomego snu. I jeszcze jak zaczyna się robić ciekawie... TRACH! I się budzę, albo marzenie zamienia się w koszmar.

Offline

 

#58 2012-03-17 14:55:18

 dark_Vampire

Kusiciel

11309681
Skąd: od niedawna Ostrawa (Czechy)
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 271
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Ja raz miałam świadomy sen. Po wielu ćwiczeniach udało się Nie pamiętam, o czym on był, ale gdy zorientowałam się, że śnię to powiedziałam "ale bajer" Niestety nie da się długo tak śnić bo się od razu budzimy przynajmniej ja tak mam ;p


"Cause I'd rather feel pain that nothing at all"-Three Days Grace

Offline

 

#59 2012-03-17 21:04:04

 Kali

Demon

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Mój kolego ma cały czas takie sny i nie budzi się od razu. Robi to co chce. Ja jak byłam mała to mi się śniło, że napadł na mnie jakiś stwór i pomyślałam "to tylko sen, to tylko sen... zaraz... to naprawdę jest sen" i się obudziłam.

Offline

 

#60 2012-03-17 21:23:41

DarkHouse777

Dusza

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 20
Punktów :   

Re: Parapsychologia

Ja kiedyś próbowałem ,,uzyskac" taki sen poprzez użycie jednej z (wielu) technik. Niestety mi się nie udało, a szkoda Już dobrze wiem, co bym robił w takim śnie Jestem tylko ciekaw, czy mając LD wypoczywamy tak samo jak podczas zwykłego snu.

Ostatnio edytowany przez DarkHouse777 (2012-03-17 21:25:00)


http://img820.imageshack.us/img820/6892/ztheatre.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora