#16 2010-02-05 07:43:28

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Co do tych koszulek, są bardzo przydatne na WF, na którym i tak prawie nie cwiczę.
Bo raczej nie będę latała za piłką w gorsecie, jak zapomnę zmiennej bluzki, nie? xD


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#17 2010-02-06 21:22:33

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Ja posiadam koszulkę z Nightwish i Linkin Park.
Używam ich często jako piżamy;) Na wf bym je ubrała gdybym chodziła na wf. I tu przydają się wszystkie wady. Mają one plusy, no dopóki nie boli.

Ostatnio edytowany przez BlackQueen (2010-07-30 15:38:44)

Offline

 

#18 2010-02-07 14:37:13

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Dokładnie
Takie koszulki są naprawdę bardzo przydatne.


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#19 2010-02-12 21:15:09

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Koszulki z zespołami.

Ja posiadam tylko z ac/dc ^^ chciałam sobie jeszcze kupić Matylina Mansona ale jakąś nie mogłam trafić ale musze ją mieć  chciałam jeszcze z lacuna coil ale Manson wazniejszy ^^
Też używam jej na wf ale żadko ćwicze XD XD zawsze mamy siatke a ja jestem zwolniona z siatki
do spania też jest całkiem przyjemna ^^
kiedyś często w niej chodziłam ale teraz mam faze na gorsety i bluzki z rozszerzanymi rękawami XD


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#20 2010-04-25 00:26:34

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Koszulki z zespołami.

Jak to mawiają w krakowskim Popku, najlepiej, żeby kobita nosiła koszulkę z zespołem w rozmiarze męskim, bo wtedy jest luźniej i łatwiej się domacać do cycków.
Generalnie jeszcze za czasów ogólniaka koszulki z zespołami mi się zdarzały - Iron Maiden, Black Sabbath, Pink Floyd, Marilyn Manson - czyli wszelkie pozostałości po kultach z gimnazjum. Teraz to wszystko zamierzchła, pełna sentymentów przeszłość, zdarza mi się w tych koszulkach sypiać.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#21 2010-07-02 21:46:39

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Koszulki z zespołami.

Dosyć często noszę takie koszulki, mam jedną o męskim kroju (ale nie wisi na mnie, to najważniejsze) z długimi rękawami z okładką płyty "Zatraceni v Karpatech" zespołu XIII. Století i jedną o damskim kroju z krótkim rękawem z okładką płyty "Nocturno" też XIII. Století. Chciałabym skompletować sobie na koszulkach wszystkie okładki płyt tego zespołu *.* xD Maniactwo xD No, ale skoro ubiór ma być manifestacją upodobań, to jest to w moim przypadku najwyższa manifestacja upodobań, bo ten zespół to moja główna pasja życiowa.
Nie uważam, żeby noszenie takich koszulek było pozerstwem, jest nim tylko wtedy, kiedy ktoś nie zna albo słabo zna zespół, z którym ma koszulkę. Moja znajoma ma fajną zasadę: "nie kupię koszulki jakiegoś zespołu jeśli nie znam co najmniej trzech płyt tego zespołu". 
No i lepiej, jak dziewczyny noszą koszulki o damskim kroju, a jeżeli noszą koszulki o męskim kroju, to w miarę dopasowane.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#22 2010-07-20 17:01:38

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Ja całkiem niedawno zakupiłam sobie koszulkę ze Slayerem, Vaderem i Cradle Of Filth.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#23 2010-07-26 13:34:50

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Mam kilka luźnych, męskich koszulek z zespołami. Noszę je na co dzień, bo są wygodne, idealne na upał (przewiewne ) no i nie widać w nich figury, co jest zdecydowanym plusem -.-

Offline

 

#24 2010-07-28 12:17:24

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Koszulki z zespołami.

Najlepsze są obcisłe kobiece koszulki, tak, żeby było widać piękne kształty ciała, wtedy to ma sens. Mam kilka: AC/DC, Iron Maiden.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#25 2010-07-28 13:28:24

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Jednakże nie każdy ma się czym pochwalić ^.^

Offline

 

#26 2010-08-03 13:31:06

 MementoMori

Dusza

Skąd: Oczyszczalnia toksyn.
Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 32
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Nie posiadam koszulek z zespołami Tak nawiasem kojarzy mi się to z metalami. Jedyną naleciałością mojego gustu muzycznego jest naszywka na spodniach.


Delikatnie zwracam uwagę, że jesteśmy w Polsce. W naszym kraju żyją GOCI. Nie gothci, nie gotchci, nie gothic. Naprawdę nie ma co sobie życia utrudniać z wariacjami z literą "h".

Pozdrawiam.

Offline

 

#27 2010-08-28 20:52:50

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Koszulki z zespołami.

Ja posiadam koszulkę z Nightwish.I właściwie najczęściej zabieram ją na WF.Krój co prawda mało kobiecy,raczej męski,taki najzwyklejszy T-shirt ale ją lubię;) Kiedyś miałam jeszcze damską z System Of A Down ale niestety od jakiegoś czasu nie nadawała się już do użytku...

Teraz zabieram się za zakup Within Temptation...

Oprócz tego mam jeszcze bluzę z Linkin Park (damska ale już za mała;P) i z Metalliki (męska i trochę za duża ale baaardzo wygodna:))

Ostatnio edytowany przez Elspeth (2010-08-28 20:59:33)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#28 2010-09-19 16:28:36

 DeathBoy

Potępiony

34416484
Skąd: idź do piekła
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 391
Punktów :   
WWW

Re: Koszulki z zespołami.

Witam serdecznie
Albo jak kto woli: Ave ]:->
Noszę (nie jednocześnie rzecz jasna) kilka koszulek z Iron Maiden, ze dwie tematyczne.
Nie, to nie jest pozerskie. Wg mnie.

Offline

 

#29 2010-09-19 20:55:31

Fantasmagoria

Gość

Re: Koszulki z zespołami.

Mam parę takich koszulek; jedną z Nightwisha, sporo z Iron Maiden, jedną z Manowara. W tym jedynie ta Nightwish'owa była od początku moja bo resztę mam od brata, przyznam że wiele z nich nadawało by się na ścierki do podłogi ale wyznaję zasadę, że dopóki nie staną się tak prześwitujące że będzie przez nie widać bieliznę, Gdy dziur będzie więcej niż samych koszulek lub gdy rozciągną się tak że będą mi sięgać do kolan będę w nich przynajmniej spać.

 

#30 2010-09-19 20:59:13

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Koszulki z zespołami.

Moja koszulka The 69 Eyes, kupiona w rockshopie w Zakopanem (identyczne są na rms) jest fatalnej jakości... zrobiłam w niej już trzy dziury, ta bawełna jest cieniuteńka...
Za to reszta, kupiona we Włoszech (do tego takich wzorów nie widziałam w żadnych polskich sklepach ^^) są z grubej bawełny, podejrzewam, że długo wytrzymają
A to, że się rozciągną to nie byłby dla mnie problem... I tak wszystkie, nawet S-ka (męska) są na mnie o wieeele za duże. I w sumie za to je lubię ;d.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora