#1 2010-11-15 20:22:14

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Taniec.

Hm, mam do Was jedno pytanie: Czy Wy też uważacie, że tańczący Got wygląda b. dziwnie i jakoś obie te rzeczy do siebie nie pasują?
Ostatnio znajoma poprosiła mnie, żebym poszła z nią do Lilla House ( szkoła tańca ). Musiałam mieć wejściówkę, ale tańczyć nie miałam zamiaru. W tej szkole uczy Julia Żytko ( finalistka You Can Dance ) i ona do mnie- tańcz, albo wychodź- takie zasady. Po chwili oburzenia w końcu zaczęłam tańczyć i nagle zorientowałam się, że mi się to podoba i że strasznie mnie to wciągnęło. Po zajęciach byłam dziwnie podniecona, chciałam więcej, więcej, więcej...
Teraz nie mogę bez tego żyć. Muszę tańczyć, tańczyć, tańczyć...na dodatek Hip-Hop New Age.

Dziwnie się z tym czuję, ale teraz nie potrafię żyć bez tańca ( centralnie ! )

A Wy co o tym myślicie?


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#2 2010-11-15 21:44:40

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Taniec.

pasja jak pasja,każdy ma jakąś (przynajmniej powinien mieć) i nie ważne czy to pasuje czy nie,liczy się to,co jest w nas i bez czego nie potrafimy żyć.
Czy pasuje?Bynajmniej dziwne połączenie ale nie takie rzeczy się już widziało;P

Takie moje zdanie;)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#3 2010-11-15 21:57:49

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Taniec.

Szczerze? Takie podziały typu co jest gotyckie a co nie są żałosne.
Jeśli chodzi o mnie - nienawidzę wszystkich ruchów które można zaliczyć do tańca. Tańczyć nie umiem i nie zamierzam się nauczyć. Wolę kogoś walić na podłogę nelsonem ;p


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#4 2010-11-15 22:56:06

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Taniec.

Tańczyć to ja tańczę tylko pogo rzadko. Rzadko bo rzadko bywam na koncertach


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#5 2010-11-15 22:57:53

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Taniec.

Nie umiem tańczyć, chociaż podobają mi się eleganckie, dawne tańce, takie jak menuet.
Ja z tańca to tylko pogo, headbanging i jak to niektórzy mówią, "powolne machanie rękami i tyłkiem" w stylu Anji Orthodox z Closterkellera do utworów gotyckich, a do darkwave'u itp. muzyki "gotycko-elektronicznej" jakoś tańczę dziwnie, ale tańczę, nie mogę się powstrzymać ^^''
Czasami dla jaj do jakiegoś disco-polo albo techno potańczę w sposób wieśniacki
Z ruchów tanecznopodobnych byłam kiedyś dobra w Viet Tai Chi, ale to w temacie o sztukach walki bardziej


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#6 2010-11-16 16:09:15

EternalVampire

Przeklęty

36597030
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 721
Punktów :   

Re: Taniec.

Hmmm... Też czasem lubię potanczyć choć to raczej taka abstrakcja... Po prostu włączam muzykę i ruszam się jak mi w duszy gra... Nie wiem czy to nawet nazwac tancem.


"Cruelty brought thee orchids
From the bowels of the abyss"

Offline

 

#7 2010-11-17 10:42:26

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Taniec.

O, ja tak jak EternalVampire.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#8 2010-11-17 13:15:16

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Taniec.

a jak się tańczy wieśniacko? O.o


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#9 2010-11-17 17:48:45

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Taniec.

Starodawne tańce!Polonez czy coś w ten deseń to jest to!Uwielbiam,może to wpływ upiora w operze;P


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#10 2010-11-17 17:59:11

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Taniec.

Elspeth, ja też, melodia poloneza mnie zawsze wzruszała (czasami płaczę jak ją słyszę), ogółem jak myślę o takich wielkich balach sprzed stuleci to musiało być piękne *.* Też może przez wpływ "Upiora w operze".

Scarlett, ja określiłam mój taniec mianem "wieśniackiego", bo tańczę beznadziejnie, no to jest nie do opisania zupełnie xD

Przypomniało mi się, że jeszcze bujam się do reggae itp. gatunków (na koncertach reggae po prostu nie mogę się nie bujać, ta muzyka zmusza do tego ^^'') i wywijam nogami w tańcu celtyckim. Kiedyś wywijałam nawet fachowe, tradycyjne figury do celtyckiego folka, ale już za bardzo nie pamiętam, ale ta muzyka też tak wciąga, że po prostu nie mogę nie wywijać ^^'' Raz jak byłam w II kl. gimnazjum siedziałam sobie u przyjaciela, który słuchał m.in. folka celtyckiego i raz sobie wyszedł po piwo, zostawił mnie w swoim pokoju i stwierdził, że zaraz wróci. Jak przyszedł (przyprowadził jeszcze naszą koleżankę), to zastał mnie jak tańczę do jakiegoś celtyckiego kawałka xD Nawet nie zwróciłam uwagi, że weszli, tak się wciągnęłam xD Dopiero jak usłyszałam, jak mówi do mojej koleżanki: "O, Killer się wkręciła" (Killer czyli ja) to na chwilę przestałam tańczyć, a później tańczyliśmy we trójkę xD Czasami w szkole na przerwach też tańczyliśmy, to były wariackie czasy

Ostatnio edytowany przez johanaXIII (2010-11-17 18:09:03)


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#11 2011-04-02 17:32:19

 wilczyca

Dusza

34089599
Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 45
Punktów :   

Re: Taniec.

ja tańczę w zespole tańca współczesnego na co dzień ...tańczyłam irlandzki i towarzyski jakiś czas
Star e tańce są świetne


iść do przodu i być sobą

Offline

 

#12 2011-04-03 15:50:40

 dark_Vampire

Kusiciel

11309681
Skąd: od niedawna Ostrawa (Czechy)
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 271
Punktów :   

Re: Taniec.

taa stare tańce so extra:D ja niestety nie mam gdzie ich tańczyć i z kim
ale i tak są super:D kiedyś tańczyłam poloneza na zakończenie roku szkolnego


"Cause I'd rather feel pain that nothing at all"-Three Days Grace

Offline

 

#13 2011-06-01 07:48:58

 Wladimira

Kusiciel

1564943
Skąd: Łódź/Bytom
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 197
Punktów :   

Re: Taniec.

Jak włączę muzykę to "tańczę"... ale trudno nazwać to tańcem...


Nawet jeśli umrę
Świata nie naprawię...

Offline

 

#14 2011-06-01 17:16:44

 Mona

Demon

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 959
Punktów :   

Re: Taniec.

wilczyca napisał:

ja tańczę w zespole tańca współczesnego na co dzień ...tańczyłam irlandzki i towarzyski jakiś czas
Star e tańce są świetne

Uwielbiam taniec współczesny i wszystkie odmiany jazzu. W przyszłości (mam nadzieję niedalekiej) mam w planach pójść na zajęcia. Jestem raczej już na to trochę za stara ale się nie przejmuję.


"Tobą śmierć żywię, w tobie pogrzebiona,
Nią się pożywisz i śmierć wreszcie skona."

Offline

 

#15 2011-06-02 17:06:34

 Wladimira

Kusiciel

1564943
Skąd: Łódź/Bytom
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 197
Punktów :   

Re: Taniec.

Ja wolę dawne tańce... Ino nic nie umiem...


Nawet jeśli umrę
Świata nie naprawię...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora