• Index
  •  » Gotyk
  •  » Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

#31 2011-03-20 17:08:35

 DevilWoman

Dusza

12482088
Skąd: Midian ;)
Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

fajnie macie że tylko tak was traktowali....
ja miałam w podstawówce nawet spoko, ludzie od początku wiedzieli że dziwna jestem, niekiedy tylko pytali "po kim żałoba" chodziły na mnie dziwne plotki i niekiedy wołali emo. w gimnazjum na początku się bali... a później niektórzy zaakceptowali, ale i tak nie odzywam się do większości szkoły bo to miernoty. 2 lata już wołają za mną szatan+ głupie dźwięki, niekiedy próbują znęcać sie psychicznie, plotki dziwne też wymyślają i ogólnie jestem atrakcją turystyczna całej szkoły.... oglądaja mnie i wypytują np. o kolczyki
najgorzej jest z nauczycielami i księdzem, od podstawówki wysyłają mnie do psychologów i do psychiatrów z różnych powodów np. ze podejrzewają plany samobójcze, ze nalezę do sekty itp.
u mnie w szkole zawsze jestem gnębiona przez pedagog, dyrektorkę i higienistkę i wszystkich innych fanatycznych katolików, wzywają moich rodziców z głupich powodów. ostatnio ksiądz wezwał moja mamę i nie raczył sie nawet zjawić na spotkanie z nią -.-
nigdy nie jestem traktowana na równi z innymi, zawsze mnie uważają za winną, jeśli mam sprawę z kimś kto chodzi do kościoła jestem z góry na przegranej pozycji, bo pedagog wszystko robi po znajomości i uważa mnie winna za wszystko "ponieważ Cradle of Filth i inne szatańskie zespoły kazą mi robić to wszystko" niekiedy czuje sie jak by mnie inkwizycja ścigała.


Przygryzam Mój złośliwy język
By przekleństwa nie spłynęły z pierwotnych legowisk

Offline

 

#32 2011-03-20 21:48:19

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Ja dzisiaj poszłam do kościoła w koronkowej kiecce, glanach nowym płaszczu i czarnym kapeluszu. Właściwie trochę zalatywało na gothic lolitę i... nic. Nie doliczyłam się właściwie ani jednego spojrzenia. Tolerancja się szerzy w Rybniku


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#33 2011-03-20 21:52:13

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Słuchaj, nie tylko ty masz słabą sytuację.
U Ciebie np. 'plany samobójcze' tylko były w oczach osób trzecich. W moim przypadku jedna próba już się odbyła. Aktualnie żyję na psychotropach.
jeśli na twoim etapie w podstawówce były jedynie pytania 'po kim żałoba' to Ci naprawdę zazdroszczę. Mnie wyzywali na korytarzu od szmat i wielokrotnie straszono. Już w 4-tej klasie dowiedziałam się, że po lekcjach jest na mnie ustawionych 4 chłopaków. Musiałam uciec innym wejściem. Po tym wszystkim zlano mnie i moją przyjaciółkę w szkolnej łazience.
Wszystko za inność. Jednak rozumiem twoje żale do świata...


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#34 2011-03-20 22:09:50

 NightArtist

Kusiciel

8840261
Skąd: Węglniec (okolice Wrocławia)
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Dlaczego katolicy tak czepiają się gotyku? Przecież klasyczni goci wyglądają na bardzo uduchowione osoby. Sama przez jakiś czas nosiłam na szyi wielki, piękny krzyż. Oczywiście matka mnie zapytała ,,czy to aby nie profanacja symboli". Ale od jakiegoś roku mój tok myślenia zsunął się na bardziej ateistyczny więc hasłem każdej niedzieli jest ,,nigdy więcej żadnych krzyży" oraz ,,nienawidzę robić czegoś w co nie wierzę". Moja pedagog też widziała w moim zachowaniu przejawy tendencji do samodestrukcji a szczególnie w mojej twórczości którą swego czasu pragnąc się zapoznać z szerszą publiką umieszczałam na naszej-klasie (fuck yeahh ^^). Najgorzej było jak pani pedagog wraz z dyrektorką chodziły po szkole na lekcjach i kazały pokazywać nadgarstki i kostki. Cyrk na kółkach. Do mnie podeszły jako pierwsze i zaskoczone nie były - miałam na nadgarstku trzy podłużne świeże cięcia. Ale nie od żyletki tylko pazurem koszatniczki (taki szczurek). Ile razy musiałam im wmawiać ,,ale ja naprawdę nie chcę się zabić". Cóż niedola gota ^^


Mnie, moje, ja! Jeżeli w poście znalazłeś:
a)1-5 tych zwrotów to znaczy że wyrażałam swoje zdanie
b)5<... to znaczy że jestem pieprzoną egoistką
c)0 znaczy to że jest już naprawdę późno...

Offline

 

#35 2011-03-20 22:16:12

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Taaak, katolicy też mieli swoje zdanie na mój temat, zresztą juz gdzieś pisałam o proboszczu który nie chciał mi dawać świętych obrazków ._.


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#36 2011-03-20 22:18:10

Dark blood

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 73
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

mi matka powiedziała"jak masz zamiar nas jeszcze krzywdzić,twoja orientacja a teraz ten jebany gotyk"i wyrzuciła mie z domu .


każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia

Offline

 

#37 2011-03-20 22:26:33

 NightArtist

Kusiciel

8840261
Skąd: Węglniec (okolice Wrocławia)
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Jejku Blood to okropne. Ja zamierzam się wyprowadzić z domu jak najszybciej ale nie wyobrażam sobie żeby mimo wszystko moi rodzice mnie np. wymeldowali z mieszkania albo po chamsku wystawili za próg. Gdyby coś takiego mi się przytrafiło to nigdy bym im tego nie wybaczyła. Poza tym jak można powiedzieć że ktoś kogoś krzywdzi swoją orientacją!? To przecież daje ci szczęście i to jest najważniejsze! Twoje szczęście. Rodzice powinni takie rzeczy wiedzieć. Nie jesteśmy ich jakimiś robotami że mogą nas zaprogramować tak jak im sie podoba. Mamy wolną wolę i wolność myśli.

Ostatnio edytowany przez NightArtist (2011-03-20 22:27:16)


Mnie, moje, ja! Jeżeli w poście znalazłeś:
a)1-5 tych zwrotów to znaczy że wyrażałam swoje zdanie
b)5<... to znaczy że jestem pieprzoną egoistką
c)0 znaczy to że jest już naprawdę późno...

Offline

 

#38 2011-03-20 22:40:52

Dark blood

Wygnany

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 73
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

też mi się tak wydawało,jednak myliłam się


każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia

Offline

 

#39 2011-03-20 22:51:31

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Ta, mnie też chcą wymeldować, mam 14 lat...
I prawdopodobnie jeśli babcia mnie nie przyjmie )a prawdopodobnie tak będzie) to muszę szukać szczęścia gdzie indziej...


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#40 2011-03-21 13:26:33

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

To słabo macie... ja się w domu słowem nie zająkłam o subkulturze gotyckiej. Rodzice wiedzą jakiej muzyki słucham i jak się ubieram ale im to pasuje.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#41 2011-03-21 13:28:00

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Nie mają prawa!Do 18 roku życia jesteś pod ich opieką i jeśli Ci się coś stanie to oni będą pociągnięci do odpowiedzialności!
Nie pojmuję,jak tak można...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#42 2011-03-21 14:32:51

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Arisu napisał:

Ja dzisiaj poszłam do kościoła w koronkowej kiecce, glanach nowym płaszczu i czarnym kapeluszu. Właściwie trochę zalatywało na gothic lolitę i... nic. Nie doliczyłam się właściwie ani jednego spojrzenia. Tolerancja się szerzy w Rybniku

Mi się wydaje, że to zależy bardziej od szkoły, do której się chodzi. Ja w liceum od września usłyszałam tylko jeden komentarz ;p W gimnazjum co innego...

Offline

 

#43 2011-03-21 14:40:18

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Poszłam tak do kościoła nie do szkoły. Ogólnie nikt mi nic nigdy nie powiedział, druga sprawa, że też nie wyglądam specjalnie dziwnie. Raz tylko jak szłam na przystanek tak się dziwnie gapili.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#44 2011-03-21 16:00:40

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

no chwila.Katowice to dość duże miasto i myślałam (za bajtla) , że tu już nic nie jest dziwne a ludzie się odwracają jak idę w bojówkach,glanach i bluzie z Metalliki! what the hell?!


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#45 2011-03-21 17:26:31

 DevilWoman

Dusza

12482088
Skąd: Midian ;)
Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

DivaDemon napisał:

Słuchaj, nie tylko ty masz słabą sytuację.
U Ciebie np. 'plany samobójcze' tylko były w oczach osób trzecich. W moim przypadku jedna próba już się odbyła. Aktualnie żyję na psychotropach.
jeśli na twoim etapie w podstawówce były jedynie pytania 'po kim żałoba' to Ci naprawdę zazdroszczę. Mnie wyzywali na korytarzu od szmat i wielokrotnie straszono. Już w 4-tej klasie dowiedziałam się, że po lekcjach jest na mnie ustawionych 4 chłopaków. Musiałam uciec innym wejściem. Po tym wszystkim zlano mnie i moją przyjaciółkę w szkolnej łazience.
Wszystko za inność. Jednak rozumiem twoje żale do świata...

u mnie też się jakaś odbyła, ale sam później sobie poradziłam.
kiedyś byłam uzależniona od kaleczenia się dla zabawy, w depresji może też byłam... ale jakoś z tego wyszłam za kilka miesięcy z pomocą przyjaciółki.
teraz też niekiedy mam jakieś chore jazdy, ale zazwyczaj sie powstrzymuję. wydaje mi się że z czasem mam coraz silniejszą psychikę. ale psychiatryka bym nie wytrzymała, skądś wiem jak tam jest i nigdy bym nie chciała się tam znaleźć.


Przygryzam Mój złośliwy język
By przekleństwa nie spłynęły z pierwotnych legowisk

Offline

 
  • Index
  •  » Gotyk
  •  » Jaka była pierwsza reakcja Twojego otoczenia na Twoją innośc?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora